Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Tickling

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Miltos193, στις 26 Ιουλίου 2023.

  1. Miltos193

    Miltos193 Sex is primitive but fetix is culture.

    Το εχω δοκιμάσει σε εμένα και το εχω κάνει και σε κοπέλα. Είναι φοβερό αλλά θέλει πλήρη υποταγή και φυσικά δέσιμο, πιθανώς και φιμωμα. Δεν περίμενα να μου αρέσει κάτι τέτοιο αλλά τελικά ανακάλυψα οτι την ώρα εκείνη ενώ είναι τόσο έντονο που φαίνεται ενοχλητικό, μετά καταλαβαίνω πόσο μου άρεσε. Θα ήθελα να το νιώσω στο φουλ. Να δεθω και να με γαργαλαει η αλλη σαν να μην υπάρχει αύριο.
    Γράψτε μου εμπειρίες σας παρακαλώ
     
  2. Ticktor...

    Ticktor... New Member

    Δύο φορές βρέθηκα στην ίδια θέση με σένα. Απίστευτη η αίσθηση που σου μένει στο τέλος.
     
  3. tickling_jim85

    tickling_jim85 New Member

    Το έχω δοκιμάσει κι εγώ αρκετές φορές, είναι το κύριο κινκ μου. Νομίζω ότι αυτό που περιγράφεις είναι το όλο νόημα, να είναι τόσο έντονο που στο τέλος να σου αρέσει. Αλλιώς είναι παιχνίδι/πείραγμα.