Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

To Bράδυ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος savra, στις 5 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. savra

    savra Guest

    *Εχθές με φιλοξένησε μια γιαγιάκα 38 ετών και μου δίδαξε την προπαίδεια. Μου δίδαξε την καλή συμπεριφορά. Μου δίδαξε την σημασία του χιούμορ και του γέλιου. Την ευχαριστώ. Αν και δεν είναι μέλος του φόρουμ της δίνω τα εύσημα για αν ποτέ μπει.  

    Αγαπητά μου μέλη του Ελληνικού BDSM Community γεια σας! Για μία ακόμη καινούρια φορά δηλαδή και πάλι για πρώτη φορά επαναλαμβάνεται η πρωτοπορία της συνεχόμενης αυτοτελούς ιστορίας με πρωταγωνιστή το BDSM. Η σημερινή ιστορία είναι μία ιστορία πάθους, αγάπης, έρωτα, ζήλειας και πολλαπλότητας του δυαδικού στοιχείου. Είναι η νοσταλγική και αισθηματική ιστορία δύο σκλάβων που ερωτεύτηκαν την ίδια Αφέντρα. Δεν είναι κακό αν το σκεφτεί κανείς, αντιθέτως όπως διαβάσαμε και σε άλλα threads ο κανόνας του BDSM της επιτρέπει της «κυρίας» (Γυναίκες = Αφέντρες = Κυρίες) να έχει και δύο σκλάβους. Είναι σημαντικό για τον κάθε σκλάβο (άντρας = σκλάβος = ουστ από ‘δω ρε) να αποβάλει κάθε ίχνος εγωισμού, είναι θεμελιώδες’ γεννήθηκε για να υπηρετεί τις Κυρίες. Δεν μπορεί ο σκλάβος να έχει αντίθετη γνώμη. Όταν ένας σκλάβος έχει διαφορετική αντίληψη στα εξευγενισμένα κράτη τουφεκίζεται.
    Ειλικρινά δυσκολεύτηκα να βρω την συγκεκριμένη ιστορία. Βασίζεται σε αληθινά γεγονότα, απλά άλλαξαν τα ονόματα για ευνόητους λόγους. Συνέβη πριν 6 χρόνια στην Καβάλα, στην πανέμορφη αυτή πόλη. Δεν είναι μόνο το βάρος της συγκίνησης, αλλά και γενικότερα είναι η κατάσταση που βιώσαμε πρόσφατα όπου κάποιοι ένιωσαν αδικημένοι από διάφορα γεγονότα τα οποία και στιγμάτισαν την βαθιά συντροφική και αλλοπρόσαλλη παρέα μιας αποτελεσματικής ομάδας. Είναι πάρα πολύ κρίσιμο το δυσάρεστο συμβάν που έλαβε χώρα πρόσφατα και καταρράκωσε το ηθικό όλων μας. Γύρισε η σαύρα!  

    ΤΟ ΒΡΑΔΥ

    Με λένε Παρθένη. Είμαι 33 ετών και δούλευα ως δακτυλογράφος – μεταφραστής σε φροντιστήριο, μέχρι που με μάζεψε μια καλή Κυρία Αφέντρα, Η Κυρία Στέλλα! Η Κυρία Στέλλα είναι μια Πανέμορφη Θεά που λίγα μάτια αντέχουν να την βλέπουν. Ζυγίζει μόλις 130Kgs ξανθιά με πανέμορφα πράσινα μάτια που όταν τρώει κέηκ, πίτσα και πασταφλώρα η καρδιά μου φτερουγίζει σαν τρελή από έρωτα για αυτήν. Εγώ τρώω πάντα μόνο ψωμί και πίνω νερό από την βρύση, αντί για εφιαλωμένο Evian που πίνει η Πολυαγαπημένη μου Θεά Αφέντρα. Μέχρι τα 33 δεν ήξερα ποιος είμαι τους έλεγα «δεν ξέρω», μέχρι που όταν την γνώρισα λιποθύμησα και ξύπνησα δεμένος με ένα λουρί στο λαιμό και μια βραχνιασμένη γυναικεία φωνή να μου λέει:
    -Χα χα παλιομαλάκα τώρα πια είσαι η αποκλειστική ιδιοκτησία μου.
    Ήταν η Θεϊκή και τρυφερά πανέμορφη φωνή της Υπερεκπληκτικά Αλόγιστων διαστάσεων ομορφιάς της μοναδικής Θεάς Στέλλας.
    Σκούπιζα, σφουγγάριζα, έπλενα και γενικά έκανα όλα τα καθήκοντα του σπιτιού. Μου είχε κάνει δώρο το μεγαλύτερο strap-on που βγήκε στην αγορά. Το έβαζα μέσα στον κώλο μου με μεγάλη περηφάνια που γεννήθηκα για να είμαι το αρσενικό Της και να φοράω το μεγαλύτερο strap-on που είχε καταγραφεί και στο βιβλίο Γκίνες όπου με βάλανε και φωτογραφία φορώντας το. Ο έρωτάς μου για Αυτήν ήταν αληθινός και θα έκανα τα πάντα για να της δείξω πως δεν υπήρχε αντάξιος μου.
    Οι μέρες κυλούσαν ερωτικά και ήρεμα, εγώ την κοίταζα καθώς καθάριζα το πάτωμα κι αυτή μου απαντούσε με κωλοδάχτυλο και μου έλεγε:
    -Είσαι ούφο.
    -Σας ευχαριστώ που από παλιομαλάκα με ροχάλες με αναβαθμίσατε σε ούφο με κωλοδάχτυλο.

    Μία μέρα έγινε κάτι πολύ δυσάρεστο. Η αφέντρα μου χωρίς να με ενημερώσει τόλμησε να φέρει και δεύτερο σκλάβο. Μάλιστα μου είπε:
    -Άκου να δεις ηλίθιε, άμα δεν κάνεις καλά τις δουλειές του σπιτιού και δεν φοράς συχνά το strap-on σου θα πάρεις δρόμο. Θα σε αντικαταστήσει ο Απόλλωνας.
    Όταν άκουσα αυτές τις λέξεις που εκστόμησε Η Θεά Κυρία Αφέντρα μου έμεινα αμίλητος για δύο βδομάδες.
    Ο Απόλλωνας ήταν χωντρός, φαλακρός και άσχημος αλλά τα έκανε όλα τέλεια. Ήταν καταπληκτικός σκλάβος. Δυστυχώς δεν της άξιζα της Θεάς μου και αποφάσισα να την παρακαλέσω να μείνω κι άλλο, ωσότου τελικά έμεινα έκπληκτος με αυτό που τα μάτια μου για πρώτη φορά έγιναν αυτόπτες μάρτυρες. Σαν δεν ντρεπόταν ο Απόλλωνας κρυφά δοκίμαζε το δικό μου Θεϊκό strap-on επειδή το δικό του ήταν ελαφρώς μικρότερο.
    - Άστο κάτω Τώρααα, παλιοκτήνος, του φώναξα με την λεπτή και τσιριχτή μου παιδική φωνούλα. Τον βάρεσα και μπουνιά στην κοιλιά και παραλίγο να έσπαζα το χέρι μου, πάντως το στραμπούληξα, αλλά άξιζε ο αγώνας.
    Ο χοντρός δεν έλεγε να πάρει μπρος, είχε πεισμώσει, ήθελε να μου κλέψει το strap-on, ο ύπουλος βάζοντάς το στον κώλο του λες και ήταν δικό του.
    - Κυρίααααα, φώναξα με όλη μου την δύναμη. Είναι άδικο. Είναι ανεπίτρεπτο. Ο Απόλλωνας μου πήρε το strap-on μου.
    Η αντίδραση της Απίστευτα Εξωδιαστασιακής Ομορφιάς της Μοναδικής Θεάς Αφέντρας μου ήταν άμεση:
    - Σκάσε ρε!
    - Αφού Κυρία μου υποσχεθήκατε πως θα γίνω εγώ ο αποκλειστικός σας σκλάβος πλέον, είπε ο Απόλλωνας.
    - Βούλωσε το κι εσύ τώρα, χρυσέ μου παλιονεομαλάκα.
    - Κυρία θέλω το strap-on μου πίσω. Το απαιτώ!
    - Δεν απαιτείς τίποτα αρχίδι.
    Πήρα το strap-on του Απόλλωνα.
    - ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, άρχιζε αυτός να φωνάζει και με πήρε στο κυνήγι για να μου αρπάξει το υποδεέστερο strap-on, ενώ παράλληλα ο κώλος του μου είχε κάνει το δικό μου strap-on ιδιοκτησία του εντελώς αυθαίρετα.
    Με πρόλαβε, φαίνεται το δικό μου strap-on του έδωσε φτερά στα πόδια. Με έπιασε απ’ τον γιακά και άρχισε να φωνάζει με την χοντροφωνάρα του:
    -Κυρία πείτε του να μου δώσει το strap-on μου, είναι δικό μου.
    -Κι εσύ δώσε μου το δικό μου, κλέφτη. Κυρία πείτε του!
    -Σκάστε και οι δύο. Επιστρέψτε και οι δύο τα strap-on σας σε μένα.
    -ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, άρχισα κι εγώ να κλαίω. Γιατί Κυρία? Θέλω να το φορέσω. Ακούστε με έχω δικαιώματα.
    -Σκατά μελάτα έχεις. Φέρτε πίσω τα strap-on, κλειδώνονται μέχρι αορίστου διαταγής.
    -Κυρία Στέλλα, είναι ανεπίτρεπτο, φώναξα ενώ κρατούσα το strap-on του Απόλλωνα.
    -Σκάσε και φέρτο.
    -Κυρία Στέλλα σας μιλάω
    -Άντε χάσου ηλίθιε από μπροστά μου. Δρόμο. Έφυγες για πάντα μαλάκα!
    -Στέλλα! Κρατάω strap-on! Θα κάνω επικίνδυνα πράγματα. Θα το πετάξω μακριά!
    Ο Απόλλωνας σάστισε. Έβαλε τα κλάματα. Ένιωσα κωλόπαιδο. Ένιωσα ντροπή. Ένιωσα τύψεις. Ένιωσα πενιχρός και αλήτης. Ένιωσα αχάριστος και κακομοίρης. Της παρέδωσα το strap-on. Έτσι γυμνός πήρα το δρόμο της φυγής.
    - Ουστ! Την πόρτα μην ξεχάσεις, μαλάκα…
    Έφυγα με δάκρυα στα μάτια. Γύρισα και είδα την αφέντρα μου με τον Απόλλωνα, τον νέο της σκλάβο. Φορούσε αυτή το πανάκριβο strap-on μου και τρέχοντας με φόρα φώναζε όσο πιο δυνατά μπορούσε στοχεύοντας τον κώλο του Απόλλωνα:
    -Straaaaap.
    -Ooooonnnn, απαντούσε με δύναμη ο Απόλλωνας και έχοντας σηκωμένα τα χέρια ψηλά.

     

    http://www.footfetishtube.com/view_video.php?viewkey=613024c057be590b542e

     
     
    Last edited by a moderator: 5 Σεπτεμβρίου 2007
  2. Maley

    Maley Contributor

    πολυ εξυπνη ιστορια..
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Οντως πολυ καλη!!!!!
     
  4. bearcy76

    bearcy76 Regular Member

    Απάντηση: To Bράδυ

       
     
  5. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: To Bράδυ

    ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ......
     
  6. sex_slave

    sex_slave Regular Member

    Πανέξυπνη ιστορία... εύγε!!!
    Keep Walking..
     
  7. savra

    savra Guest

    Σας ευχαριστώ! Είστε πολύ καλοί άνθρωποι  
     
  8. Kits

    Kits Contributor

    μην παιρνεις και ορκο....
     
  9. savra

    savra Guest


    Θα καταχωρηθεί ως φιλική συμβουλή