Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

To BDSM με δίδαξε ότι...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 14 Απριλίου 2015.

  1. Άλλος για Χιο τράβηξε κι άλλος για Μυτιλήνη.
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Καλύτερα να μην έχουν λόγια οι πράξεις σου, παρά να μην έχουν πράξεις τα λόγια σου.
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Όλα προβλέψιμα και προβλεπόμενα και έχουν ελαχιστοποιηθεί οι εκπλήξεις και οι απορίες μου.  
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μην πιστεύεις ό,τι ακούς, μην ακούς ό,τι θες να πιστέψεις.
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Εάν δεν πέσεις στα βαθιά δε μαθαίνεις.
    It takes two / either for a Tango or for a Murder!

    + that’s IT ALL!
     
  6. sw

    sw

    οσα αξιζεις τοσα εχεις

    (οπως παντου δηλ)
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    "Μεγαλώνοντας, συνειδητοποιώ όλο και περισσότερο τη σημασία της ιδιωτικότητας. Τη σημασία του να μειώνεις τον στενό σου κύκλο και να επιτρέπεις μόνο σε ορισμένους ανθρώπους να εισέλθουν. Μεγαλώνοντας, συνειδητοποιώ οτι μπορώ να είμαι ειλικρινής και αληθινός με όλους, αλλά ότι ταυτόχρονα δεν αξίζει σε όλους κάτι παραπάνω από δυο απλές κουβέντες, πόσο μάλλον μια θέση στο τραπέζι της ζωής μου, παρά μόνο στους αποδεδειγμένα λίγους και καλούς."
     
  8. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    οτι τα ορια του ανθρωπου ειναι πολυ μεγαλυτερα απο οτι πιστευουμε.αλλα και οτι ολοι εχουν τα ορια τους μικρα η μεγαλα!
     
  9. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Λαϊκισμος.
     
  10. Strong_Weakness

    Strong_Weakness smile....it can kill your enemy

    προσωπικα δεν με διδαξε τιποτα απολυτως,ειχα κ εχω τις αξιες μου,την ηθικη μου κ τα ανηθικα μου,το μυαλο μου,την νοημοσυνη μου,τις καυλες μου κ την ανθρωπια μου.δεν με διδαξε τιποτα θα ελεγα δυστυχως.δεν με σοκαρει τιποτα πλεον ετσι κι αλλιως.δεν εχει κατι να μου διδαξει....ειδα δασκαλους να ξεφτιλιζοντε απο τις ιδιες τους τις πραξεις...και μαθητριες να σακαταευοντε σωματικα και ψυχικα.....δεν με διδαξε τιποτα γιατι δεν εδωσα σε αυτον τον χωρο την δυναμη να με διδαξει κατι.....δοξα τον θεο....το μονο που θα μου προσφερει αυτος ο χωρος ειναι καποιες καλες στιγμες κ εμπειριες,κανενα μαθημα καμια διδαχη.ευτυχως ημουν ολοκληρη και πριν μπω στον χωρο και ετσι παραμενω...
     
  11. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    ... ότι η μ@λ@κί@ μπορεί να βρει θεραπεία μέσα στο D-M/s. Η σκατοψυχιά όμως όχι. Είναι ανίατη   
     
  12. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

    το να ακολουθώ το ένστικτό μου μου δίδαξε το bdsm.

    το bdsm μου δίδαξε να εμπιστεύομαι το ένστικτό μου.