Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Torture Garden Club Event εν Ελλάδι

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 30 Αυγούστου 2005.

  1. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Έμαθα πως το γνωστό (στο εξωτερικό) fetish club Torture Garden Club διοργανώνει event στην Αθήνα.
    Ο τόπος το club Underworld (ανεπιβεβαίωτος από μένα) και η ημερομηνία που μου είπαν 9 Σεπτεμβρίου αλλά ανοίγοντας το site η νέα ημερομηνία που αναφέρεται είναι 3 Δεκεμβρίου 2005.
    Ελπίζω να δούμε επιτέλους κάτι ξεχωριστό στον τόπο μας.

    http://www.torturegarden.com/cgi-php/home.php
     
  2. jael

    jael Regular Member

    Αυτά είναι σπουδαία νέα. Ελπίζω να στευθεί από απόλυτη επιτυχία.
     
  3. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Όποτε και αν είναι, το σίγουρο είναι οτι θα κατέβουμε και από τον Βορρά για να το τιμήσουμε!
     
  4. bimalestraponfun

    bimalestraponfun New Member

    Τorture garden

    όντως πολύ καλά νέα, το θέμα είναι να μην σκάσει μύτη κανένα κανάλι και μας δούμε όλους μαζί στα κουτσομπολίστικα...
     
  5. PD

    PD Regular Member

    Πολλα "φρικια" βλεπω στο Gallery τους..  

    Μου φαινεται περισσοτερο Fetish Club (οπως λεει η carissa[L_T]) παρα BDSM ..
     
  6. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    to site τους είναι offline ? δεν μου ανοίγει
     
  7. PD

    PD Regular Member

    http://www.torturegarden.com/cgi-php/home.php

    Εμενα ανοιγει μια χαρα και τωρα (1-9-05, 17:56)
     
  8. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Πράγματι είναι κατά βάση Fetish και όχι BDSM αλλά έξω στα events ξέρω πως έχουν και κανένα dungeon καβάτζα, για εδώ δεν νομίζω.
    Επιβεβαίωσα πως θα λάβει χώρα στο Underworld club μια και είναι στην λίστα με τα events τους αρκεί να συμφωνήσουν μεταξύ τους στην ημερομηνία .... ο ένας λέει 2 και ο άλλος 3 Δεκεμβρίου λολ

    http://www.underworldclub.gr/program.htm
     
  9. Mystic

    Mystic New Member

    Θα υπάρχει dress code?
     
  10. MasterPanos

    MasterPanos New Member

    Υπάρχει καμία νεότερη πληροφορία για το πάρτι?
     
  11. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    RE: Τorture garden

    Ειναι ένα ρίσκο που θα πρέπει να πάρει ο καθένας που θα παρεβρεθεί.
    Και στο εξωτερικό δεν εδραιώθηκάν "αναίμακτα" οι BDSM και Fetish σκηνές, κάποιοι που προφανώς είχαν λιγότερα να χάσουν από τους άλλους ή θεώρησαν πως ο σκοπός αξίζει την ταλαιπωρία έφαγαν μεγάλη μπόρα για να γίνουν αυτά τα events αποδεκτά.

    όπως αναφέρεται χαρακηριστικά στο site του Torture Garden....

     
  12. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Μπορείτε να επισκεφθείτε τα sites απο τα παραπάνω links ή να πάρετε τηλ στο Underworld για περισσότερες πληροφορίες.