Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

TORTURE GARDEN IN ATHENS, 6 & 7 FEBRUARY AT SECOND SKIN!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος e-timos, στις 3 Ιανουαρίου 2009.

  1. Elvira

    Elvira Regular Member

    Απάντηση: TORTURE GARDEN IN ATHENS, 6 & 7 FEBRUARY AT SECOND SKIN!

    Ειναι η πρωτη φορα που εχω την τυχη να βρισκομαι στην Ελλαδα την εποχη του TG και χαιρομαι ιδιαιτερα που θα ειμαι εκει.
     
  2. slave111pireas

    slave111pireas New Member

    Απάντηση: TORTURE GARDEN IN ATHENS, 6 & 7 FEBRUARY AT SECOND SKIN!

    αξίζει? να πάω?
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: TORTURE GARDEN IN ATHENS, 6 & 7 FEBRUARY AT SECOND SKIN!

    όχι να μην πας !

    αλλά anyway ειλικρίνα θα γίνει το πανδαιμόνιο τόσο μικρό που είναι το Second Skin ..!
    να είμαστε καλά και πάμε και στη Βάρη για κοντοσούφλια!  
     
  4. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: TORTURE GARDEN IN ATHENS, 6 & 7 FEBRUARY AT SECOND SKIN!

    Bingo!!!

    Προβλέπω ότι το TG αυτήν την χρονιά που θα φιλοξενηθεί στο Second Skin, θα είναι μια μεγάλη αποτυχία...και γι αυτόν τον λόγο… στοιχηματίζω.

    O χώρος του μαγαζιού που φιλοξενεί αυτήν την ομάδα, είναι τόσο μικρός, που ακόμα και η παρουσία μας ως θαμώνες εκεί, θα είναι ένα σκέτο από "torture"
    Ο άλλος λόγος είναι ότι επειδή ακριβώς ο χώρος του bar είναι υπερβολικά μικρός, δεν ενδείκνυται στο να φιλοξενηθούν τέτοιου είδους παγκοσμίου φήμης και πλούσια events. Τα show του TG που θα παρουσιασθούν εκεί θα είναι πολύ φτωχά, σε σχέση με τις πλούσιες δραστηριότητες τους. Σε άλλες πεοιπτώσεις που ο χώρος ήταν τεράστιος (Gagarin) το TG είχε μεγάλη επιτυχία!

    Αυτοί είναι και οι λόγοι που η συμμέτοχη της ομάδας μας "Absolute Fetish" δεν θα είναι εμφανής.

    Παρόλα αυτά θα ευχηθώ καλή διασκέδαση, σε όσους "μαζοχιστές" παρευρεθούν, πάραυτα!
     
  5. Mistress_Despoina

    Mistress_Despoina Regular Member

    Re: Απάντηση: TORTURE GARDEN IN ATHENS, 6 & 7 FEBRUARY AT SECOND SKIN!

    Δεν μπορω να καταλαβω αγαπητη Smart Lady πως με τοση ευκολια πρεπει σωνει και καλα να απαξιωνουμε και να θαβουμε οτι παει να γινει..και μαλιστα να βαζουμε και..στοιχημα...
    Συμφωνω οτι ενδεχομενως ενας μικρος χωρος να δημιουργει προβληματα.. Αλλα αυτος ο χωρος βρεθηκε αυτη την φορα..τι να κανουμε τωρα..να παμε να το θαψουμε για αυτο τον λογο?Aν το στησιμο ειναι καλο μπορει και το αποτελεσμα να ειναι θετικο..Και ενας μεγαλος χωρος δεν σημαινει σωνει και καλα επιτυχια και ενας μικρος αποτυχια..Πρεπει να στηριζουμε και οχι να απαξιωνουμε εκ των προτερων..
    Και μετα ας γινει κριτικη ακομα και σκληρη..

    Και επισης Smart Lady ανεφερες ως επιχειρημα οτι προηγουμενα TG στην Αθηνα ειχαν μεγαλη επιτυχια αφου εγιναν και σε μεγαλους χωρους(Gararin)…Καμμια αντιρηση πανω απο σε αυτο απο μενα..
    Να σου θυμισω ομως τι εχεις γραψει για προηγουμενο ΤG στο Gagarin...



    Παρ΄ ολα αυτα....λοιπον ευχομαι καλη επιτυχια στους διοργανωτες  
     
    Last edited: 23 Ιανουαρίου 2009
  6. Dante

    Dante Regular Member

    Α, όμορφα. Second Skin και Φακίνος? Κόβω φλέβα από την ανυπομονησία. Έχε χάρη που θα έχω εξετάσεις και δε θα είμαι εκεί να γελάσω λιγάκι και φέτος.
     
  7. θέλω τόσο πολύ να ερθω αλλά δεν γνωρίζω παρά 2-3 άτομα από εδώ τα οποία δεν νομίζω να συμμετέχουν κιόλας οπότε για να ερθω μόνη μου δεν παίζει για ακόμα μια χρόνια δεν θα ερθω λοιπόν.Tο όλο θέμα θα ήθελα να το χαρώ με τον κύριό μου πάντως-αν είχα...
     
  8. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Αγαπητή Mistress_Despoina, την επιτυχία του TG ως ενός παγκοσμίου φήμης event, ούτως ή άλλως δεν την ορίζω εγώ. Σην Αγγλία είναι δεδομένη αλλά και διεθνώς.
    Το πρόβλημα στο προηγούμενο event δεν ήταν ο χώρος που διέθετε το Gagarin για την επιτυχία του, αν και είχε αθρόα προσέλευση κόσμου και τις δυο προηγούμενες φορές τα show του, ήταν σχετικά φτωχά με αυτά που στην πραγματικότητα διαθέτει και αυτά που έλαβαν μέρος στο δεύτερο ΤG, δεν είχαν την προσδοκώμενη επιτυχία.

    Θα πρέπει μήπως να πω κάτι διαφορετικό προς ικανοποίηση κάποιων?
    Αυτά που ανέφερα είναι τα δεδομένα που ισχύουν. Να μου επιτρέψεις να γνωρίζω κάτι παραπάνω, μια που αρκετά από αυτά, τα έζησα (και τα ζω) εκ των έσω.

    Πέρα όλων αυτών, δεν αντιλαμβάνομαι τον λόγο που θα πρέπει να μπω σε μια ανώφελη αντιπαράθεση για άλλη μια φορά, επειδή εξέφρασα τους λόγους της μη συμμετοχής της ομάδας μου εκεί, όπως απλά και ξεκάθαρα εξέφρασα και τη γνώμη μου.
     
  9. Mistress_Despoina

    Mistress_Despoina Regular Member

    Οι οποιες αντιπαραθεσεις δεν με αφορουν και τις αφηνω σε οσους τις γουσταρουν..
    Απλα εχω να πω οτι μου αρεσει να ακουω πραγματικοτητες..
    Αυτα και τελος...
     
  10. ophelia

    ophelia New Member

    Θα προσπαθήσω να παρευρεθώ..
     
  11. Elvira

    Elvira Regular Member

    Απάντηση: TORTURE GARDEN IN ATHENS, 6 & 7 FEBRUARY AT SECOND SKIN!

    Παντως εμεις ειμαστε στο σταδιο επιλογης ρουχων.... 
     
  12. spectrum

    spectrum Regular Member

    Re: Απάντηση: TORTURE GARDEN IN ATHENS, 6 & 7 FEBRUARY AT SECOND SKIN!

    Aντε καλες προβες