Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

TORTURE GARDEN IN ATHENS, 6 & 7 FEBRUARY AT SECOND SKIN!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος e-timos, στις 3 Ιανουαρίου 2009.

  1. Elvira

    Elvira Regular Member

    Απάντηση: TORTURE GARDEN IN ATHENS, 6 & 7 FEBRUARY AT SECOND SKIN!

    ευχαριστουμε....ευχαριστουμε
     
  2. mandragoras

    mandragoras Regular Member

    Γιατι δεν θα το χαρεις με το κυριο σου... μηπως τον καθαρισες, πες την αληθεια??? σαν τα ανεκδοτα με την μικρη αννουλα!
     
  3. angel7

    angel7 Regular Member

    το περιμενω καθε χρονο με αγωνια!!!χαιρομαι που μεσα απ΄το site ενημερωθηκα on time!!αλλα θα εχει αρκετο κοσμο κριμα δεν ειναι να μεινουν καποιοι απ'εξω?
     
  4. Markisios_Nte_Sant

    Markisios_Nte_Sant Regular Member

    χθες το πρωί έλεγε το Νίτρο radio για το torture garden.....ένας ραδιοφωνικός παραγωγός είχε πάει και το σχολίαζε...
     
  5. angel7

    angel7 Regular Member

    markisie τι ακριβως σχολιαζε?και οταν λες ειχε παει?στα παλιοτερα η' στο club του εξωτερικου?δεν αναλυεις uzzled:
     
  6. Markisios_Nte_Sant

    Markisios_Nte_Sant Regular Member

    στο ελληνικό είχε πάει, αυτό στο οποίο αναφέρεται η συζήτηση εδώ.
    τα σχόλια, κλασσικά σχόλια από mainstream media. ειρωνικά.
     
  7. angel7

    angel7 Regular Member

    Ε,περιμενες κατι αλλο?παντως περσυ ειχα παρει μαζι μου παρεα που δεν εχει σχεση με αυτα και μετα το show δεν ξανασχολιασαν τιποτα!καταβαθος σε ολους αρεσει να βλεπουν και να κανουν kinky καταστασεις...και φετος το ιδιο θα κανω και περνω μια ικανοποιηση μονο απ'το υφος τους...αχαχ 
     
  8. e-timos

    e-timos Regular Member

    the time has come!
    συμμετοχες? 
     
  9. angel7

    angel7 Regular Member

    εγω θα παω,θα ντυθω,θα βαφτω και θα παω,το θεμα ειναι θα προλαβω να μπω?δεν μπορω να παω νωριτερα απο τις 11  
     
  10. e-timos

    e-timos Regular Member


    i will be there at 10 o clock!
    σαββατο η κυριακη λες να ερ8εις?
     
  11. angel7

    angel7 Regular Member

    ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΕΡΘΩ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΜΑΣΑΕΙ Η ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΩ ΚΑΙ ΜΟΝΗ,ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΙΜΗ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΚΑΙ ΚΑΠΕΛΟ ΜΕ ΒΕΛΟ.. 
     
  12. blindfold

    blindfold Contributor

    χαχ μέσα στο κλίμα ..!