Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

TORTURE GARDEN IN ATHENS, 6 & 7 FEBRUARY AT SECOND SKIN!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος e-timos, στις 3 Ιανουαρίου 2009.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: TORTURE GARDEN IN ATHENS, 6 & 7 FEBRUARY AT SECOND SKIN!

    Καλό το show που είδα,αλλά το party δε με ενθουσίασε.. Ο οργανωτής πρέπει να είναι πιο υπεύθυνος και να σέβεται και στόχους και πελάτες..
     
  2. johnnieBgood

    johnnieBgood Regular Member

    Ποιο show βρε Inco? Ένα κοριτσάκι που έτρωγε κάτι φωτιές ήταν το πιο αξιοπερίεργο της βραδυάς. Απίστευτο ξενέρωμα... Το μαγαζί τρύπα στην κυριολεξία δε μπορούσες ούτε να στρίψεις, ανύπαρκτο stage. Μόνο οι dj's βαράγανε καλά. Όσο για το dungeon/playroom και τα interactive shows εδώ γελάμε... για να μη γράψω τίποτα πιο βαρύ. Έλεος!!!
     
  3. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    πες τα γιατι εγω με το ζορι κρατηθηκα να μην πω ασχημους χαρακτηρισμους. ντροπη και αισχος να μας εκμεταλλευονται μαζευοντας χρημα.. δεν νομιζω αυτο το καταγωγειο να γεμιζε ποτε αλλοτε αν δεν ειχε αναγγειλει το σωου αυτο και αν και ποτε γεμιζε δεν νομιζω οι θαμωνες του να επαιρναν οχι δευτερο ποτο αλλα ουτε και νερο δευτερο. αμαν ελεοςς. και το κακο ειναι οτι οποτε αναγγελθει κατι τετοιο ιδια ειναι η καταληξη. μαπα. αυτο περισσοτερο απωθουσε τα νεα ατομα παρα να φερνει κοντα. αν καποιος νεος η νεα στον χωρο χθες ερχοταν στο μαγαζι αυτο και εβλεπε ποιοι ηταν εκει χωρις να ξερει τι και πως την ειχε κανει με γοργα πηδηματακια χαρακτηριζοντας μας φρικια και δεν ξερω και γω τι αλλο.
    λυπαμαι.
     
  4. angel7

    angel7 Regular Member

    Κριμα ρε γαμωτο.με απογοητευσαν οι ολες περιγραφες.θα παω μονο και μονο για τη παραδοση,απλα επειδη παω καθε χρονο και οτι γινει.. 
     
  5. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    'Όταν σας μιλούν οι "ειδικοί"   καλό είναι να τους λαμβάνετε υπόψιν.  

    Όπως ξαναέγραψα πιο πάνω, το TG κάνει πολύ καλά την δουλειά του... Έγραψα όμως και για τα μείον της φετινής παρουσίας του στην Αθήνα και κάποιοι για τους δικούς τους λόγους που δεν καταλαβαίνω, μου την έπεσαν, αλλά πάμε παρακάτω….

    Όταν οι οργανωτές του TG στην Ελλάδα, τσιγκουνεύονται να δώσουν λίγα Ευρώ παραπάνω, για να το οργανώσουν σωστά όπως ήταν πέρυσι στο χώρο του Gagarin και προτιμούν τρώγλες όπως αυτήν του Second Skin ..τότε τα αποτελέσματα θα είναι αυτά που είδατε...

    Δεν έχω τίποτε με το Second Skin… μια χαρά clubάκι είναι…αλλά για ένα Π/Σ/Κ. Όχι όμως και για event τέτοιου βεληνεκούς και οι αντιρρήσεις μου είχαν να κάνουν με αυτούς ακριβώς τους λόγους.

    Κρίμα που τα δικαιώματα του TG τα έχουν άσχετοι τσιγκούνηδες και αντιεπαγγελματίες, που το μόνο που τους νοιάζει είναι ...Αντε..Μην ανοίξω το στόμα μου... Αρκετά...!  

    Υπομονή...το θέμα θα έχει και συνέχεια σήμερα...
     

    Όσοι πάνε…εύχομαι να περάσουν καλά ….!!
     
     
  6. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Θα ταν παράληψη μου να ξεχάσω να ευχηθώ και σε όσους φίλους συμμετέχουν με οποιοδήποτε τρόπο σε αυτό το event, να περάσουν ακόμα καλύτερα αποκομίζοντας όμορφες εμπειρίες….!! Τους εμπιστεύομαι διότι ξερω ότι αυτοί είναι οι μόνοι που θα βρούν την άκρη τους εκειί... και θα το απολαύσουν.
     
  7. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: TORTURE GARDEN IN ATHENS, 6 & 7 FEBRUARY AT SECOND SKIN!

    Ας γραψω κι εγω για χτες.Να ξεκαθαρισω βεβαια οτι τα περιμενα χειροτερα τα πραγματα.Πηγα οχι τοσο για τα σωου αλλα για το κλιμα του TG και οσοι εχουμε παει ξερουν τι εννοω..Απο κλιμα λοιπον ανυπαρκτο..μεσος ορος ηλικιας τα 18 στο πανω μερος.Τα σωου τωρα επισης ανυπαρκτα αφου ελαχιστοι τα ειδαν και απο τα λιγα που ειδα δεν μου αρεσε κατι με εξαιρεση το σελφ μποντατζ που αν και στις 5 το πρωι ηταν εντυπωσιακο.
    Στο νταντζεον κατω οπου και εκατσα το μεγαλυτερο μερος της βραδυας,δεν υπηρχε νταντζεον(λολ) επαιζε ομως πολυ καλη μουσικη.Ο Μαστρερ που ηταν υπευθυνος εκει αρκετα εμπιερος και φιλος μου χρονια καταφερε σε καποια απλα σεσσιονς να μας χαρισει τερψη και ηδονη ξεχνοντας για λιγο τις δυσκολιες του χωρου.
    Καλα να περασετε οσοι πατε αποψε!
     
  8. spectrum

    spectrum Regular Member

    Πηγα το σαββατο με την παρεα μου..Ουρα μεγαλη απο νωρις...Το μαγαζι πολυ μικρο και η διαρρυθμιση του χωρου τετοια που δεν προσφερεται ιδιαιτερα για οποιοδηποτε event και οχι μονο για το ΤG..Moνο οι μπροστινοι βλεπουν και οι αλλοι ελαχιστα..Βεβαια ολη η παρεα κατεβηκε κατω στην κατακομβη οπου εκει αναμεσα σε οικεια προσωπα περασαμε μια χαρα..Εγιναν sessions αυθορμητα αλλα και καποια shows..
    Ο Αpollyon εκανε οτι μπορουσε καλυτερα..Δεν μας αφορουσαν ιδιαιτερα και τα shows στο upper hall..καλη διαθεση,κουβεντα,πλακιτσες και καποια παιχνιδια εκαναν την βραδια ομορφη για εμας..
    Και να μην παραλειψω..Σιγουρα οσοι δεν ηρθαν εχασαν...Τι εχασαν??
    Nα γνωρισουν την Angel7!!
    Angel7...Μια εμφανιση συνυφασμενη απολυτα με τα διασημα παρισινα καμπαρε..Απιστευτη sexy outfit..τρομερο μακιγιαζ..Κουκλαρα...Κορμι θανατος!!
    Και το κυριοτερο..Απολυτα προσιτη..παντα χαμογελαστη..χωρις ιχνος σνομπισμου..
    Αngel7 σε ευχαριστω/ουμε για την απιστευτη παρεα σου..Εισαι απαιχτη κοριτσι μου..Και η επιλογη του μαγαζιου που εκανες μετα για φαι..πολυ γαματη..
    Παντα τετοια  
     
    Last edited: 8 Φεβρουαρίου 2009
  9. jael

    jael Regular Member

    Πολύ ωραίο το show... καθόλου ωραίο το στριμωξίδι (αυτό που λένε όλοι δηλαδή λέω κι εγώ).
     
  10. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Καταρχας θελω να ευχαριστησω οσους ηρθαν και με τιμησαν πραγματικα με την παρουσια τους.Με τιμα αφανταστα και ειλικρινα το χαρηκα πολυ που οτι εκανα το απολαυσαν και ατομα που ειναι καλοι φιλοι.

    Οσον αφορα το οργανωτικο κομματι τωρα,δυστυχως ειναι ελαχιστα τα μαγαζια στην Ελλαδα που θα μπορουσαν να φιλοξενησουν τετοια event με αντιστοιχες προδιαγραφες του εξωτερικου.Απο πλευρας μου εγινε καθε δυνατη προσπαθεια για οτι καλυτερο σε συνδυασμο με τους υπευθυνους του μαγαζιου.Τα προβληματα καταγραφτηκαν και πιστευω οτι στο επομενο (να ειμαστε καλα) θα ειναι πολυ καλυτερα τα πραγματα.

    Στριμωξιδι θα υπαρχει παντα,κακος εξαερισμος επισης οσο δεν προσπαθουμε ολοι να βρουμε λυσεις απο κοινου και για το δικο μας καλο και συμφερον.Το να κανεις κριτικη ειναι πολυ ευκολο ειδικα οταν αφορα τα προβληματα.Το δυσκολο κομματι ειναι να προτεινεις λυσεις λειτουργικες και να προωθησεις αυτο που θες σε ενα καλυτερο επιπεδο,να το κανεις πιο ομορφο,πιο ανετο.Εκει πιστευω οτι εχουμε ολοι δυσκολια.

    Περασαμε ενα ομορφο διημερο,το οποιο βγηκε με κοπο,κουραση,γκρινια (   ) αλλα και με μια αισθηση ικανοποιησης το ξημερωμα της Κυριακης,οτι καναμε το καλυτερο δυνατον.

    Ευχομαι να υπαρξουν και αλλα τετοια events.Μην ξεχνατε απο τα λαθη γινομαστε καλυτεροι ολοι.Και τα λαθη γινονται μονο οταν δουλευεις για κατι,οταν κανεις πραγματα.Ο θεατης ειναι ευκολο να τα βρει,αυτος που τα κανει θελει παρα πολυ δουλεια για να τα αποφυγει και καμμια φορα δεν περναει και απο το χερι του   .

    Παντα τετοια  
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: TORTURE GARDEN IN ATHENS, 6 & 7 FEBRUARY AT SECOND SKIN!

    Δυστυχώς ,όμως, σε κάποια events οι διοργανωτές εκμεταλλεύονται τη χαρά και το μεράκι κάποιων από τα παιδιά που παίρνουν μέρος. Προσωπικά Apollyon πρώτη φορά σε είδα σε δράση και μου άρεσες! Όμως ένιωσα ότι σε εξέθεσαν φίλε μου για κάποιους λόγους.
    Αρχή είναι.Θα μάθουμε.Θα χαρώ μια μέρα το κουμάντο για τα πάντα στο πρόγραμμα στα events να το κάνουν performers και "μυημένοι" ( ) και όχι οι επιχειρηματίες..
     
    Last edited: 8 Φεβρουαρίου 2009
  12. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    φιλτατε συγχαρητηρια για τη διαθεση. δεν ειμουν το δευτερο βραδυ που ολα κυλισαν καλυτερα αλλα το πρωτο ηταν τραγικο. ισως δεν ειναι δικο σου το λαθος και ειμαι σιγουρος γι αυτο. ομως εγω εξακολουθω να νοιωθη εξαπατημενος. αλλα εγραφησαν για το πρωτο βραδυ και οχι απλα αλλα εγιναν τιποτα δεν εγινε.
    τελος παντων παμε γι' αλλα και ει δυνατον και ευχομαι καλυτερα στην επομενη διοργανωση κατι τετοιου αναλογου τολμηματος οπου οποτε και οπως κι αν ειναι.