Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

TORTURE GARDEN IN ATHENS, 6 & 7 FEBRUARY AT SECOND SKIN!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος e-timos, στις 3 Ιανουαρίου 2009.

  1. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Μ' αρεσει η υπογραφη σου  
     
  2. Mistress_Despoina

    Mistress_Despoina Regular Member

    Bρεθηκα και εγω το σαββατο στο event..Δεν μπορω να πω οτι ηταν απο τα πιο πετυχημενα που εχω παει λογω των λιγων τετραγωνικων μετρων του μαγαζιου..
    Ευχομαι οι χωροι που θα φιλοξενουν τετοια γεγονοτα στο μελλον να ειναι αρκετα μεγαλυτεροι και πιο
    λειτουργικοι..
    Με χαροποιησε το γεγονος οτι γνωρισα αρκετα καινουρια ατομα εντος και εκτος φορουμ..Angel7 ησουν πραγματικα fem fatal αυτη την βραδια!
    Την περισσοτερη ωρα την περασα στο play room οποτε αποψη για τα show επανω δεν εχω..Κατω λοιπον βρεθηκαμε σε μια ζεστη γωνια και τιποτα δεν μας εμποδισε να κανουμε τα δικα μας ωστε να περασουμε οσο καλα θελουμε...
    Ο Apollyon-απο οσα ειδα τουλαχιστον-τα πηγε αρκετα καλα εχοντας την ευθυνη του χωρου εκει..
    Την επομενη φορα ακομα καλυτερα λοιπον και ας συμβαλουμε ολοι οσοι ενδιαφερομαστε-"ειδικοι" και μη-προς αυτη την κατευθυνση...
     
  3. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    αν εννοεις την δικη μου να σαι καλα. ειναι ο,τι πιστευω. δεν κρινω ποτε καποιον για εμφανιση ιδεες γιγνεσθαι και φερεσθαι. κρινω ομως κατι οχι με υποσταση και ψυχη που ισως με χαλαει μια δεδομενη στιγμη. ισως σκληρα πολλες φορες. επειδη ομως εχω απαιτησεις απο εμενα πρωτα πρωτα ζηταω οχι απο τους γυρω μου αλλα απο καταστασεις και πραγματα που με περιβαλουν. ισως γιατι αυτα δεν μπορω να τα αλλαξω. αυτους ομως που με χαλανε εχω επιλογη να μην τους συναναστρεφομαι. γι αυτο και δεν τους κρινω.
    σορρυ που εχασα το σωου σου και ακουω τα καλυτερα. την επομενη φορα δεν θα το χασω, αλλα ειλικρινα ειχα συσωρευμενο θυμο απο την παρασκευη.
     
  4. Elvira

    Elvira Regular Member

    Απάντηση: TORTURE GARDEN IN ATHENS, 6 & 7 FEBRUARY AT SECOND SKIN!

      περασε και αυτο. Ειμασταν εκει και περασαμε ομορφα. Ναι ο χωρος ηταν αποπνικτικα μικρος (ακομα και σαν μανιωδης καπνιστρια καποια στιγμη με πειραξε ο καπνος), απο τα show δεν ειδαμε τιποτα μιας και η σκηνη ηταν ετσι που αν δεν ησουν μπροστα μπροστα η 2μετρα ψηλος δεν εβλεπες τιποτα. Ελπιζω την επομενη φορα να οργανωθει καλυτερα οπως εχω ακουσει πως εχει οργανωθει στο παρελθον.

    Και τωρα στα ειδικα. Την περισσοτερη ωρα την περασαμε στην κατακομβα που ηταν πολυ φιλικα, ειχε πολυ χωρο και ομορφα και αβιαστα παιχνιδια. Ειμαι ιδιαιτερα χαρουμενη που μπορεσα αλλη μια φορα να ειμαι κοντα στην Κυρια Δεσποινα και μου λυθηκε και η απορια που ειχα απο τοτε που εκανα το τατουαζ μου. Πως αντιδραει λοιπον το δερμα στο μαστιγωμα; Παρα πολυ καλα, μονο ο θορυβος ειναι πιο ¨κουφιος¨λογω των κλειστων πορων 

    Apollyon πρωτη φορα σε ειδα εν δρασει, λοιπον εμεινα με θετικες εικονες, βεβαια παντα υπαρχει και χωρος βελτιωσης....

    Την επομενη (οποια και αν ειναι η επομενη) ειδικοι η οχι σιγουρα θα βοηθησουμε να το κανουμε καλυτερα. Ελπιζω μονο την επομενη καποιοι να κρατησουν κοντα τα χερια τους στις κοπελες που απλα θελουν να περασουν απο διπλα τους επειδη απλα και μονο θελουν να πανε προς την εξοδο.

    Και τελος γλυκεια μου Angel7 εισαι κουκλα και χαρηκαμε και εγω και η παρεα μου πολυ που σε γνωρισαμε. Καλη η επιλογη του φαγητου, υπεροχη η επιλογη ρουχων και κορσε.....ελπιζω να τα ξαναπουμε συντομα.  
     
    Last edited: 8 Φεβρουαρίου 2009
  5. e-timos

    e-timos Regular Member

    ειμουνα και παλι εκτες. καλα περασαμε κατω αλλα το show πανω δεν ελεγε κατι οπωσ και ο κοσμος.
    η angel7 πραγματικα υπεροχη και πολυ καλο κοριτσι!
    το μονο που με στεναχωρισε καπως ιταν οτι μονο εγω ουσιαστικα δεθικα στα δεσμα.
    thank u for the playmistress despina!! 
    apollyon poly wraia ta show!! 
     
  6. chrisV

    chrisV Regular Member

    περασα και εγω το σαββατο.πολυ μικρο μαγαζι και το σοου μικροτερο απο το αναμενομενο για την φημη του tg.το μονο καλο οτι ολα γινονταν διπλα σου καο ιχι σε ενα απομακρο stage.αν ηταν το μαγαζι αλλο μισο ακομα...Και το κακο της βραδιας...δεν με αφησαν να παω στο υπογειο!και περιμενα να γνωρισω οσους απο εσας ησασταν εκει,με προφαση το dresscode!!
     
  7. Elvira

    Elvira Regular Member

    Απάντηση: Re: TORTURE GARDEN IN ATHENS, 6 & 7 FEBRUARY AT SECOND SKIN!

      πες μου πως δεν σου αρεσαν τα δεσμα....και ολα τα αλλα τωρα.......
     
  8. vaggelis123

    vaggelis123 New Member

    άξιζε τελικά το show.
     
  9. skia

    skia Contributor

    Οφείλω να ομολογήσω ότι το μαγαζί ως χώρος δεν μου άρεσε διόλου. Ήταν μικρό και αποπνικτικά γεμάτο σε κάποια φάση στον επάνω χώρο με αποτέλεσμα να είμαστε στον κάτω χώρο όλη την ώρα και να μη δούμε το show. Ούτε η μουσική μου άρεσε. Όμως υπήρχε ωραία παρέα και πέρασε ευχάριστα η ώρα. Έγιναν κάποια παιχνίδια...
    Apollyon, ήσαστε άψογος ως Dungeon Master και με γρήγορα αντανακλαστικά εκεί που χρειάστηκε  
     
    Last edited by a moderator: 12 Φεβρουαρίου 2009
  10. e-timos

    e-timos Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: TORTURE GARDEN IN ATHENS, 6 & 7 FEBRUARY AT SECOND SKIN!

    χεχε... ενοιτε μου αρεσαν!  απλα ειμουνα ο μονος που δεθηκε.
     
  11. angel7

    angel7 Regular Member

    τελικα,καλα εκανα και πηγα!!συμφωνω με ολα τα παραπανω και αν και η βραδια δε θυμιζε TG και ειχε τοσους ασχετους να κοιτουν περιεργα εμας που ειμασταν ντυμενοι με αναλογο dresscode γνωρισα μελη του forum και το καταχαρηκα!και απ'οτι φανηκε εκανα και καλη εντυπωση!σ'ευχαριστω πολυ spectrum για τα καλα σου λογια!!οσοι γνωρισα με εκαναν να αισθανθω τρομερα ανετα για να ειμαι ο εαυτος μου!!ευχαριστω για τη παρεα σας ξερετε ποιοι!!!αντε τωρα να ετοιμαστουμε για το μασκε παρτι!!!χωρις το εμποδιο μου...ξερετε..χχχ:xyxwave:

    συμπληρωνω ευχαριστηρια και φιλια στη DESPOINA και ELVIRA!απλα απιστευτες!!!(τωρα ειαδ τα post σας κοριτσια!!!!σας φιλω πολυ!!! :xyxwave:

    α,ξεχασα και aitmouli εισαι τοσο γλυκουλης τελικα!!!sorry ομως που δεν πηρες γευση και απο μενα..σου χρωσταω.. 
     
    Last edited: 9 Φεβρουαρίου 2009
  12. sentinel79

    sentinel79 New Member

    Δυστυχώς το έχασα....

    in the shadows............

    .......we appear....
     
    Last edited by a moderator: 9 Φεβρουαρίου 2009