Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Training a male to be a female

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος sissyM, στις 12 Μαρτίου 2009.

Tags:
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    O @tithon είναι πασίγνωστος κακός άνθρωπας και πολύ καμπόσος κιετς και ζηλεύει τον ανθυποστρουμπουλό @Arioch που έχει μαϊμούδες και τέτοια...
    Παλιαθρώποι και οι δυο...
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Μα αυτό έκανα και μάλιστα χωρίς να χρειαστεί να το γράψω με δικά μου λόγια  
     
  3. Καλό μου; Είχα ένα σωρό ανεβασμένες. Που ήσουν εσύ; Ποια σε είχε ξελογιάσει και με έχασες, ε;
     
  4. espimain

    espimain Contributor

    Είναι αλήθεια ότι θα είχε ενδιαφέρον να μας πει κάποιος πώς φαντάζεται ότι θα ήταν επιτυχής η εκπαίδευση ανδρός, στο να γίνει γυναίκα.
    Θα χρειάζεται συναίνεση, θα είναι μια Σαδομζοχιστική διαδικασία ή θα γίνει μέσα σε σχέση Κυριαρχίας υποταγής. Έχει σημασία αν θηλυκοποιητής νιώθει άνδρας ή γυναίκα.
    Απαιτείται σχετική προδιάθεση του θηλυκοπούμενου.
    Η θηλυκοποίηση ολοκληρώνεται με τον ευνουχισμό και την χειρουργική αλλαγή φύλου του θηλυκοποιημένου άνδρα ;
    Ένας που είναι βιολογικά άνδρας, αλλά νιώθει ότι είναι ψυχικά και νοητικά γυναίκα, χρειάζεται κάποιον να τον θηλυκοποιήσει;
    Ξαφνικά μου ήρθε στη μνήμη η ταινία "The Skin I Live In / La Piel Que Habito" όπου ο Αντόνιο Μπαντέρας, Θηλυκοποιεί τον δολοφόνο της γυναίκας του δίνοντας του την μορφή της δολοφονημένης.
     
    Last edited: 8 Ιουνίου 2019
  5. Ξεκόλλα γλυκό μου. Λυπάμαι που σου μεταφέρω το άγχος μου... Ξεπέρασέ το όμως... έτσι είναι η ζωή... Δεν είμαστε όλες ευκολάκια. Απλά ξεπέρασέ το!
     
  6. Καλησπέρα Εσπιμέην. Έχετε νιώσει ποτέ γυναίκα;
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    πώς το αντιλαμβάνεστε εσείς το να νοιώθει κάποιος γυναίκα;
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Δράττομαι της ευκαιρίας να υπενθυμίσω ότι όλοι οι άνθρωποι, ακόμα κι εμείς οι παλιάνθρωποι, ανήκουμε στο υποείδος homo sapiens sapiens, του είδους homo sapiens και έχουμε την τιμή και τη χαρά να είμαστε το μόνο επιζών μέλος του γένους homo της υπεροικογένειας των Ανθρωπίδων ή αλλιώς "μεγάλων πιθήκων"
     
  9. Είναι απλό το πράγμα Τίθον. Δεν μπορεί κάποιος άντρας να κάνει ένα άλλο αρσενικό-θηλυκό να νιώσει γυναίκα. Αν δεν είσαι γυναίκα να μεταφέρεις τι εστί γυναικεία φύση δεν υπάρχει και λόγος να προβοληματίζεται ένας άντρας -Μάστερ, Ντομ, Τοπ, οτιδήποτε- για το πώς θα κάνει σωστά κάτι που δεν ξέρει πως μοιάζει. Είναι καθαρά υπόθεση γυναικεία.

    Από εκεί και πέρα όμως, ακόμα και κάποιες κρος που αναζητούν θηλυκοποίηση από άντρες / γυναίκες, προφανώς ούτε και εκείνες γνωρίζουν ή δε νιώθουν τι εστί γυναικεία φύση και για αυτό το επιζητούν να τους το μάθουν. Και καταλαβαίνεις στο τέλος πιο είναι το αποτέλεσμα. Οι μεν νομίζουν ότι θηλυκοποιούνται και οι δε ότι θηλυκοποιούν. Φιλιά.
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ο @lizard_ όμως είναι ο πραγματικά χειροτερότερος απ' όλα γιατί είναι κύκλωπας και έχει μια ματάρα ναααα και τα βλέπει όλα, αμέ...
     
  11. tithon

    tithon Contributor

    η αυταναφορικότητα της συνταγής έχει εντοπιστεί. ούτε άνδρες ούτε γυναίκες αποδέχονται την βασιμότητα ή ευστοχία της συγκεκριμένης συνταγής.
    οι προσεγγίσεις γιά το τι καθορίζει την θηλυκότητα ποικίλουν. ο ολοκληρωτισμός που κάποτε διατυπώνεται από ορισμένους οτι θηλυκότητα ή θηλυκοποίηση κοκ είναι αυτό που λέω εγώ κι όλοι οι άλλοι είστε μπάζα κι ευκολάκια, ελέγχεται ως εσωτερική εξιδανίκευση.

    δομικό hint: οι γυναίκες είναι γυναίκες σε σχέση με τους άνδρες, κι οι άνδρες είναι άνδρες σε σχέση με τις γυναίκες.  
     
  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Δυο παρατηρήσεις.

    1. Δεν απαντήσατε στην ερώτηση του @tithon
    2. Το θέμα του νήματος δεν ήταν πως να κάνεις έναν άντρα να νιώσει γυναίκα αλλά πώς ένας/μία Κ να τον κάνει να *συμπεριφερθεί* ως female slave.

    (edit)
    Το πρώτο απαντήθηκε σε επόμενο post.
     
    Last edited: 8 Ιουνίου 2019
Thread Status:
Not open for further replies.