Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Training a male to be a female

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος sissyM, στις 12 Μαρτίου 2009.

Tags:
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Όσο για το πως αντιλαμβάνομαι εγώ....? Απλά δεν μπορώ να στο εξηγήσω. Το ζω ανάμεσα στους ανθρώπους. Έξω στο φως της ημέρας. Ρίξε μια ματιά στην κατά κάποιους "καρικατούρα" που δείχνω στο προφίλ μου.

    Δεν ξέρω αν είμαι καρικατούρα ή ότι άλλους χαρακτηρισμούς δίνουν κάποιοι ή και εσύ (δικαίωμά σου), πάντως όπως και να με / μας χαρακτηρίζετε εγώ ξέρω ότι αυτό που νιώθω το ζω έξω στον κόσμο και ποτέ! μα ποτέ δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα να με χλεβάσουν, σνομπάρουν, κράξουν ή ενοχλήσουν. Δεν μου αρέσει η αυτοπροβολή αλλά την αγάπη και την καλοσύνη που έχω εισπράξει από τον κόσμο εκεί στο φως της ημέρας, μόνο ευλογία και παράδεισσος μπορεί να χαρακτηριστεί.

    Κι αν το καμάκι-πείραγμα μπορεί να θεωρηθεί ενόχληση... ναι με έχουν ενοχλήσει πολλές φορές στο δρόμο με πολύ ανεβαστικά πειράγματα αλλά μέχρι εκεί. Ένα χαμόγελό μου απέναντί τους ως ένδειξη ότι δέχομαι το πείραγμά τους αλλά έως εκεί... και αυτοί πάλι Κύριοι με κάπα κεφαλαίο. Σε φιλώ και πάλι.
     
  2. tithon

    tithon Contributor

    είσαι μοναχοφάης κι έχεις μεγαλοϊδεασμό  
     
  3. Αχ ρε Τίθον... αχ. Λυπάμαι γιατί νόμιζα ότι έκανες μια προσπάθεια να σοβαρευτούμε αλλά βλέπω ότι έχεις την τάση να θέλεις να επιβληθείς. Κάνε ότι καταλαβαίνεις κι αφού εσύ το επιλέγεις. Ο δρόμος σου και ο δρόμος μου. Γεια.
     
  4. espimain

    espimain Contributor

    Δεν θέλω να έχω κουβέντες με άτομα που βρίζουν. Παρακαλώ μην μου απευθύνετε ερωτήσεις ούτε σχόλια.
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Όχι εγώ, αυτός που μας ονόμασε  
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ζαλίστηκα ρε σεις , μα τι training είναι αυτό;   
     
  7. Σας ρώτησα αν έχετε νιώσει ποτέ γυναίκα. Όπως εξηγώ και στον Τίθον (διαβάστε ότι έγραψα) μην είστε μυγιάγγιχτος... δεν σας είπα γυναίκα...

    Σας ΡΩΤΗΣΑ

    Ξεμπερδευτείτε αγαπητέ. Αν είστε μπερδεμένος ποιο αρσενικό-θηλυκό θα σας εμπιστευτεί??????
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Train(wreck)ing
     
  9. tithon

    tithon Contributor

    στο βαθμό που δεν μπορείτε να εξηγήσετε τι ρωτάτε, υποθέτω πως αντιλαμβάνεστε πως καλλιεργείτε συγχύσεις ή παρελκύσεις.


    ξανατονίζω το κρίσιμο: δεν υπάρχει ένας μοναδικός τρόπος να χαρακτηρισθεί η θηλυκότητα. όσο κι αν επιμείνετε. έχετε στο μυαλό σας μια εικόνα για την θηλυκότητα που δεν μπορείτε να εξηγήσετε¹, άλλοι έχουν κάποια άλλη που μπόρεσαν να σας εξηγήσουν σε κάποιον βαθμό, αλλά δαιμονοποιείτε και εξορκίζετε οποιαδήποτε εικόνα δεν κολακεύει την δική σας.

    1. δώσατε μια ιδέα, πάντως.
     
  10. espimain

    espimain Contributor

    Εγώ σας απηύθυνα όλο κι όλο εννιά λεξεις:

    Κι εσείς είπατε ότι είμαι λασπολόγος και δεν θέλετε καμία σχέση μαζί μου.

    Η νέα μου απάντηση περιλαμβάνει μόνο πέντε λέξεις.
    "Δεν μας χέζεις ρε Νταλάρα"
     
  11. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Αγάπα τον πλησίον σου με τα "ελαττώματα" του !
     
  12. Ρε Τίθον όλο μαλακίες λες. Πιάνεις μια λέξη από ένα ολόκληρο κείμενο και γράφεις όοοοτι παπαριά σου έρχεται στο κεφάλι για να δικαιολογήσει τα αδικαιολόγητα.

    Άντε. Άνταπάντησε και εσύ για να νιώθεις την υπεροχή σου μα μά την Παναγία είναι τελευταία φορά που σου απαντάω.

    Κι απορώ πως δεν σε έχουν μπλοκάρει ακόμα οι Μοντζ ή να σου κάνουν κάποια σύσταση. Τι να πω? Τους εκφράζεις??? Εσείς ξέρετε.

    Αν και ξέρω, απ όσα έγραψα στο "μαλακίες" θα πιαστείς και θα το κάνεις ριπόρτ... αυτός είσαι Τίθον... σ αρέσει η μανούρα και η υποβολή. Λυπάμαι μόνο τα αγόρια που θα έρθουν για να τα κάνεις κορίτσια ενώ αυτή τη ομορφιά της θηλυκότητας εσύ την αποκαλείς καρικατούρα κι ένα σωρό άλλες προσβλητικές έννοιες... αλλά δε μιλάει κανείς για αυτό.
     
Thread Status:
Not open for further replies.