Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος humancarpet, στις 4 Οκτωβρίου 2010.

  1. humancarpet

    humancarpet New Member

    Παιδιά καλημέρα βάζω αυτό το θέμα γιατί τελικά όλοι συμφωνούμε σε όλα αλλά τελικά μένουμε μόνο με τις προσωπικές μας φαντασιώσεις ή εμπειρίες.
    Εμένα προσωπικά μου αρέσει το trampling με τακούνια και ειδικά στην περιοχή τις κοιλιάς, εμπειρίες έχω αραιά και που, αλλά έχω πατηθεί δεν λέω.
    Διάβασα και είδα σε πολλά post για την ύπαρξη ακόμα και μέσα εδώ για γυναίκες επαγγελματίες ή και μη που έχουν δοκιμάσει ή κάνουν trampling γιατί δεν μαζεύονται αφού είναι και επί πληρωμή ή γιατί τους αρέσει να μας ικανοποιούν έστω και λίγο ?
    Στην τελική ανάλυση είναι αμαρτία να ψάχνουμε οίκους ανοχής για να μας πατήσουν και μάλιστα με το ενδεχόμενο τραυματισμού λόγο απειρίας, πιστεύω αυτές που μπορούν πρέπει να προσφέρουν κάτι ουσιαστικό στην κοινότητα.
    Δεν έχω κάτι με κανένα ούτε σκοπό να θίξω κανένα απλά μια απορία μου εκφράζω, γιατί θεωρώ άδικο να υπαρχή ένα site σαν και αυτό και να μην μπορείς να επικοινωνήσεις για να ικανοποιηθείς στην πράξη.
    Ευχαριστώ και συγνώμη αν σας κούρασα.

      
     
  2. Καθένας με το πόνο του…
    Εεεε ναι....οχι ολοι
    Που να μαζευτούν δηλαδή; Πάντως αν είναι επι πληρωμή δέχομαι να σε πατήσω εγω.
    Ε ναι , δίκιο έχεις , αφου υπάρχει η "κοινότητα"
    Γιατί ρε κορίτσια δεν προσφέρετε κάτι "ουσιαστικό" να μην τρέχουμε δεξιά κι' αριστερά να πληρώνουμε; ΕΕΕΕΕΕΕΕ;;;;; 


    Καλά…εσύ τώρα θες να επικοινωνήσεις η να ικανοποιηθείς στην πράξη;
    Άκου φίλε μου , εμείς εδώ συνήθως συζητάμε και στην αρχική σελίδα του φόρουμ δεν γράφει ΑΑΑΑΒΑΔΙΣΤΑ.
    Θα σου πω κάτι. Όποιος αντιμετώπισε το φορουμ και τα μελη του με αυτή την νοοτροπία έμεινε με το πουλί στο χέρι.
    Μίλησε μας , πολλοι απο εμας είμαστε καλά και δοτικά παιδιά. Μην μας αντιμετωπίζεις έτσι.
    Παρτο αλλιώς αρχηγέ μου και δε θα χάσεις.
     
  3. humancarpet

    humancarpet New Member

    Απάντηση: TRAMPLING ΠΟΔΟΠΑΤΗΜΑ ΜΕ ΤΑΚΟΥΝΙΑ

    Δεν σε χαρακτήρισε κανείς κακό μόνος σου αυτοχαρακτηρίζεσαι μια απορία εξέφρασα και αντί συζήτησης πάνω στο θέμα έλαβα ειρωνεία. Κατά τα άλλα όλο δοτικότητα είσαι και καλοσύνη, όσο για το πουλί μου άσε να ξέρω εγώ τι μου γίνεται και όσο για την πληρωμή ας διάβαζες τα ποστ εδώ μέσα να μάθαινες πρώτα και μετά να έδινες την άσχετη άποψή σου, τι να σου πω καλή συνέχεια δεν νομίζω ότι αξίζει να ασχοληθεί κανείς παραπάνω μαζί σου.
     
  4. Άκου φίλε μου , από την στιγμή που γράφεις το παραπάνω τι απάντηση περιμένεις;
    Εδώ μέσα υπάρχουν μερικές που ξέρω ότι τους αρέσει να κάνουν trampling.
    Αλήθεια , πόσες σου απάντησαν δημόσια η σε πριβέ μήνυμα;
    Άσε με να μαντέψω. Καμιά . Αυτό είναι φυσικό και επόμενο από τη στιγμή που τους λες ότι είναι «αμαρτία» να ψάχνεις στα μπουρδελα ,γι αυτό θα πρέπει να μαζευτούν όλες μαζί για να σε ευχαριστήσουν. Φυσικά θίγεις κόσμο με την απορία σου.
    Αν νομίζεις πως θέτεις το ζήτημα σωστά συνέχισε έτσι. Το έργο το έχουμε δει ξανά. Δεν θα βρεις τίποτα και θα εξακολουθήσεις να πληρώνεις ενώ θα μπορούσε να είναι αλλιώς. Εδώ μέσα ισχύει ότι ισχύει και εκεί έξω.
    Ασφαλώς είναι δικαίωμα σου να γράφεις ότι θες αλλά είναι και εμένα δικαίωμα μου να μην σε αντιμετωπίζω σοβαρά.
     
  5. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

    Δεν ξέρω για σένα, αλλά εγώ που είμαι δοτικός και καλοσυνάτος άνθρωπος δέχτηκα να εξυπηρετήσω τον κορνήλιο, με το αζημίωτο φυσικά, και βγαίνω να τον υπερασπίζομαι όπου νιώθω ότι η ζωή που είναι σκύλα τον χαστουκίζει. Έχω γίνει σκιά του γιατί όλο μπούφλες τρώει, ακόμα και από τους νεοεισερχόμενους στο φόρουμ.

    Σε παρακαλώ humancarpet μην του αγριομιλάς κι εγώ θα φροντίσω να μαζευτούν οι κοπέλες του φόρουμ να σε πατήσουν για να μην τρέχεις στα μπουρδέλα και ξοδεύεσαι τώρα με την κρίση.
     
  6. Re: Απάντηση: Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

    Ναι , ευτυχώς που έχω εσένα και με υπερασπίζεσαι επειδή όπως κατάλαβες ,από τα παραπάνω ποστ ,είμαι εντελώς ανυπεράσπιστος απέναντι στις μπούφλες και στο πνεύμα ενός humancarpet


    Βάλε και τον εαυτό σου στις κοπέλες. Μην βγάζεις την ουρά σου απέξω. Μια χαρά κοπέλα είσαι κι εσύ. Να εξυπηρετήσεις κι εσύ τον humancarpet. Οριστε μας  
     
  7. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

    Μπορείς να το εξηγήσεις με απλά ελληνικά τούτο το κομματάκι; Γιατί αν μιλάς σοβαρά, εγώ σίγουρα κατάλαβα λάθος.
     
  8. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Απάντηση: Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

    Ο humancarpet προφανως μιλαει για τις κοινωνικες υπηρεσιες του forum. Ειναι δυσκολες οι εποχες ομως, τα παντα διερχονται κριση (ακομη και αυτες!). Που θα παει ομως! Συντομα θα μπουμε ξανα στον δρομο της αναπτυξης!  
     
  9. humancarpet

    humancarpet New Member

    Απάντηση: Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

    Λοιπόν αγόρια και κορίτσια να σας ξεκαθαρίσω κάτι γιατί ούτε λιγούρης είμαι ούτε φτωχός.
    Σχετικά με τους οίκους ανοχής δεν το έθεσα λόγω χρημάτων άλλα εξαιτίας τις ασχετοσύνης και του πιθανού τραυματισμού που μπορεί να σου τύχη μιας και το μεγαλύτερο ποσοστό εκεί για να μην πω όλες σχεδόν είναι άσχετες με το θέμα και κάνουν τα πάντα για να πάρουν τα 10 ή 20 ευρω.
    Στην ζωή μου τώρα λοιπόν υπάρχουν 2 κοπέλες που τυχαίνει κατά καιρούς να με πατάνε για κάνα 20 λεπτό αλλά και αυτό μετά από κάμποσα (έλα μωρέ άντε για λίγο) και με αρκετή αίσθηση αγγαρείας την ώρα που σε πατά και αυτό κάθε 2 - 3 μήνες.
    Όπως λοιπόν αντιλαμβανόσαστε το θέμα δεν είναι να βρω κάποια έτσι άπλα να με πατήσει άλλα κάποια ή κάποιες που μπορούν να το κάνουν πιο ποιοτικά και όχι αρπακόλλα. Ποιότητα που είναι πιο πιθανό να βρεις από μια γυναίκα που παρακολουθεί ή συμμετέχει σε ένα site σαν και αυτό πάρα έξω στον δρόμο η οπουδήποτε αλλού.
    Καλό σας βράδυ.
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

    εγώ που είμαι "πιασμένος" από τη ψύξη με καλύπτει το ΙΚΑ να πάω σε επαγγελματία ποδοπατητή ;
     
  11. Ypox

    Ypox New Member

    Re: Απάντηση: Trampling - ποδοπάτημα με τακούνια

    Μιας και δεν είσαι φτωχός, μπορείς να παίξεις μπάλα...
    Σαφέστατα απέφυγε τους οίκους ανοχής, μιας και εκεί οι γυναίκες είναι "άσχετες" με το αντικείμενο.
    Αλλά να ξέρεις ότι το χρήμα αποτελεί γοητευτική μόχλευση για να πάρεις αυτό που θέλεις.

    Πάντως να θεωρείς τυχερό τον ευατό σου που βρισκεις (έστω) κάποιες γυναίκες να σε βάλουν κάτω από τα ψηλοτάκουνά τους, διότι κάποιοι είναι φτωχοί και δεν βρίσκουν γυναίκα "πρόθυμη" για σχετικά (φετιχιστικά) ζητήματα....
     
  12. Μα κατάλαβες εκεί πέρα φίλε μου; Ηρθε χτες ο humancarpet και θέλει να μας πηδήξει τις γυναίκες.  Εδώ εμείς έχουμε γράψει βιβλία εδώ μέσα και δεν έχουμε καταφέρει να πηδήξουμε ακόμα και ο humancarpet θα έρθει να μας τις πηδήξει για να μην πηγαίνει στα μπουρδελα. Εεε δεν είμαστε καλά.