Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Trampling

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος MasteR_PieR, στις 17 Ιουλίου 2005.

  1. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Οκ  
     
  2. gregoryred

    gregoryred New Member

    Έχεις κάποια άλλη απορία;
     
  3. gregoryred

    gregoryred New Member

    Θέλεις αναλύσουμε κάτι το οποίο σε απασχολεί;
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Σε εμένα απευθύνεσαι;
     
  5. l1v3l0v3d

    l1v3l0v3d ˌserənˈdipitē

    tits/boobs trampling για θυληκα sub (αουτς)
     
  6. Αν ήμουν ντόμα θα ήμουν μπρατ ντόμα και το μόνο σημείο που θα του πατούσα θα ήταν το μικρό δαχτυλάκι του ποδιου του. Ε άμα το ευχαριστιέται κι αυτό χαλάλι η τρολια!
     
  7. Συγγνώμη που ξεθάβω ένα νήμα που είναι ανενεργό εδώ και δυο χρόνια, αλλά θα ήθελα να μιλήσω για το φετίχ μου. Όταν ήμουν πολύ μικρός ξάπλωνα στο πάτωμα και δυο μεγαλύτερες ξαδέλφες μου με πατούσαν απαλά με το ένα πόδι. Από τότε τρελαίνομαι να με πατάνε. Δυστυχώς όσο τρελαίνομαι, τόσο ντρέπομαι γιατί είναι πολύ δύσκλο να μιλήσεις για αυτό χωρίς να προκαλέσεις γέλιο και ειρωνία. Σε άλλα φετίχ είναι πιο ανοιχτή η κοινωνία αλλά το να σ' αρέσει το ποδοπάτημα είναι ταμπού.
     
  8. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Κατά τη γνώμη μου το πόδοπάτημα δεν είναι καθόλου ταμπου
     
  9. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Εξαρτάται απο το ακροατήριο στο οποίο απευθύνεσαι.
     
  10. Κι αυτό σωστό. Το θέμα είναι πώς βρίσκεις το κατάλληλο ακροατήρο.
     
  11. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Το βρίσκεις πολύ ευκολα.