Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Trampling

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος MasteR_PieR, στις 17 Ιουλίου 2005.

  1. Δυστυχώς δεν το έχω βρει ακόμα.
     
  2. Nikg

    Nikg Υποτακτικος

    Και μένα μου αρέσει πολύ αλλά μου το κάνουν σχεδόν με το ζόρι.
     
  3. Raed

    Raed Dazed

    Το φόρουμ έχει το κατάλληλο ακροατήριο! Στο χέρι σου είναι bro.
     
  4. Μακάρι, θα δείξει.
     
  5. Το έχω ζήσει κι εγώ αυτό. Να μου το κάνουν δηλαδή σχεδόν με το ζόρι.
     
  6. Raed

    Raed Dazed

    Μη μασάς!
     
  7. Carpet slave

    Carpet slave Ανθρώπινο χαλακι

    Θα με πατουσατε και οι δύο μαζί σαν χαλάκι
     
  8. Ενδιαφερον και διεγερτικο ταυτοχρονα.η στιγμη που το πελμα σε σημαδευει είναι από τις πιο ωραιες στιγμες. ωραια φαση ειναι ο σκλαβος να ειναι ξαπλωμενος στο πατωμα ανασκελα ή και μπρούμυτα και να περπατάς πάνω του σαν να μην συμβαινει τιποτα, πολλη ωρα. συνεχεια μπρος πισω , ή και να χορευεις πανω του ακουγωντας το αγαπημένο σου τραγουδι πατωντας τον στο ρυθμο. φυσικα ευσαισθητα σημεια οπως κεφαλι και λαιμο με προσοχη και οχι με μεγαλη πιεση. το πατημα στο κεφαλι ειναι ωραιο σε μια σχετικα μαλακη επιφανεια. μια γυναικα να περπατάει πανω σου ειναι κάτι πολυ ωραίο πολυ διεγερτικο πραγματι.
     
  9. lykoskir7

    lykoskir7 New Member

    Τρελαινομαι για το trampling .Και μόνο η σκέψη ότι είσαι χαλάκι στα πόδια της /του και η πατούσα είναι ο ουρανός σου με τρελαίνει
     
  10. ναι είναι πολύ ωραιο διεγερτικο . να νοιωθω κάποιον ή και γυναίκα κάτω από τα πόδια μου. να τον ποδοπατάω χωρίς να με νοιάζει αν πονάει , τι αισθάνεται. να είναι ξαπλωμένος και εγω να περπατάω σαν να μην συμβαίνει τιποτα. μπορω με τις ωρες να το κανω. να τον κοιτάω με περιφρονηση. αν μάλιστα συνδιαστεί με εξευτελισμό ξύλο, και φτύσιμο ειναι πραγματική απόλαυση.οταν τον σημαδευω με το πέλμα μου τρελαινομαι.
     
  11. billtop55

    billtop55 New Member

    μου αρέσει να ποδοπατώ την σκλάβα μου...να περπατάω πάνω της, πάντα με προσοχή, μην την "στείλω" κιόλας...... μπρουμητα αυτή, περπατάω ξεκινώντας από την πλάτη της, κατεβαίνω στα κωλομερια της, και ξανά την ανηφόρα...ελαφριά πίεση με το πόδι και στο κεφάλι... με γυμνά πόδια, η με αθλητικά παπούτσια.....
     
  12. Max1

    Max1 New Member

    θα ήθελα να ζήσω ξανα αυτή την εμπειρία απο κάποια που το γουσταρει πραγματικά εξευτελιζει με αυτό τον τρόπο τον άλλον,αλλα θα ήθελα επίσης να ρωτήσω τους φίλους εδω απο που πήραν αυτό το ερέθισμα.Εμενα με τιμωρησε ετσι μια κακιασμενη στην παιδική μου ηλικία