Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Trampling

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος MasteR_PieR, στις 17 Ιουλίου 2005.

  1. trampledgr

    trampledgr Regular Member

    Re: Νυχτερινή ηδυπάθεια - Ντίνος Χριστιανόπουλος


    Ωχ.....κοτσάνα έκανα με το ποίημα. Δεν πρόσεξα τον τίτλο του post σου. Ζητώ πραγματικά συγγνώμη για αυτό.

    Ως προς μερικούς πίνακες ζωγραφικής που έχω υπ' όψιν μου θα σε παραπέμψω στα ακόλουθα links:

    http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Guido_Reni_031.jpg
    http://www.arts-oilpaintings.com/AD/p_detail_I18.html
    http://www.artcyclopedia.com/feature-2003-02-leonardo-rider-on-a-rearing-horse.html
    http://angel-art-house.com/oil_painting_details.aspx?ID=21568

    Οι παραπάνω εικόνες σαφώς και δεν ανήκουν στο trampling ως BDSM έκφραση, αλλά αποτελούν χρησιμοποιούν το trampling ως εικόνα κυριαρχίας του ενός μέρους έναντι του άλλου.

    Y.Γ. Εδώ (http://pdavisart.com/redtowel.htm) θα βρείς και τον πίνακα της Patty Davis που αναζητούσες  
     
  2. Syrah

    Syrah Contributor

    Re: Νυχτερινή ηδυπάθεια - Ντίνος Χριστιανόπουλος

    Δεν χρειάζεται να ζητάς συγγνώμη που δεν πρόσεξες τον τίτλο, δεν πειράζει.
    Ευχαριστώ πολύ για τα Links και κυρίως ευχαριστώ πολύ για το τελευταίο.  
     
  3. servantgr

    servantgr Regular Member

    trampling, θεικη υποταγη ειδικα οταν το ενα ποδι ειναι βαθια στο στωμα του σκλαβου
     
  4. doulos

    doulos Regular Member

    ποδοπάτημα

    ήθελα να συζητήσουμε πώς νοιώθουν οι Κυρίαρχοι όταν ποδαπατούν και οι υποτακτικοί όταν ποδοπατούνται. τί Σ/σας αρέσει ή όχι? θα κάνω εγώ την αρχή:

    μια αίσθηση πληρότητας με διακατέχει όταν η/ο Κυρίαρχος με πατάει στο κεφάλι μου ενώ εγώ προσκυνώ. το νοιώθω ως αποδοχή της υποταγής μου. σαν να σφραγίζει με τον τρόπο αυτο η/ο Κυρίαρχος την εξουσία Της/Του επάνω μου. είναι υπέροχο να αισθάνεσαι μια τυραννική μπότα να σε σπρώχνει βαθύτερα μέσα σε ένα βούρκο εξευτελισμού και υποταγής.

    κάποιες φορές έχω βρεθεί ανάσκελα στο πάτωμα με τη μια μπότα να καρφώνει το στήθος μου και την άλλη να συνθλίβει το πρόσωπό μου. ο πόνος στα δυο μέρη του σώματός μου είναι διαφορετικός. στο στήθος αισθάνομαι μια πέτρα ταπείνωσης να θάβει την ψυχή μου. το πρόσωπό μου πονάει καθώς το κρανίο στωικά υποφέρει κάτω από τη σόλα της μπότας. η στιγμή της ψυχικής ολοκλήρωσης είναι όταν προσπαθώ να σπασω την ακινησία του προσώπου κινώντας τους μυες των χειλιών για να φιλήσω τη μπότα που με βασανίζει. τότε λατρεύοντας τη δύναμη αυτή που μου προσφέρει πόνο και ταπείνωση
    νοιώθω ότι είμαι ενας υποταγμένος δούλος. αυτό είμαι.

    δεν ξεχνώ άλλη μια φορά: ήμουν πεσμένος μπρούμητα και φιλούσα με σεβασμό τη μπότα Της. με το άλλο πόδι Της με πατούσε στο κεφάλι ε΄νω παράλληλα με χτύπαγε στην πλάτη με ένα καλώδιο. ένοιωθα τη μπότα Της στο κεφάλι μου σαν ένα είδος ασφάλειας, εγγύησης ότι αφού είμαι υπο την εξουσία Της δεν πρέπει να φοβάμαι και έτσι άντεχα το καλώδιο...
     
  5. fmaster13

    fmaster13 Regular Member

    Απάντηση: Trampling

    Ωραια εχει αναπτυχθει το θεμα απλως να προσθεσω οτι υπαρχουν και αυτοι που θελουν την σκλαβα τους να φοραει ψηλα τακουνια!
     
  6. mermigkas

    mermigkas Regular Member

    Απάντηση: Trampling

    Το trample για μενα ειναι οτι καλιτερο μπορει να κανει μια γηναικα για μενα μου αρεση οταν ειμαι καπου οποθ δεν φενομαι και να με πατανε χωρις ομως να το καταλαβαινουν αυτο μς αναβη αφανταστα

    ---------- Post added at 20:56 ---------- Previous post was at 20:51 ----------

    πατατεμε κιας κλαιω
     
  7. kaligoulas

    kaligoulas New Member

    Απάντηση: Trampling

    το trampling ειναι απο της πιο δυνατες εμπειριες
     
  8. mermigkas

    mermigkas Regular Member

    Απάντηση: Trampling

    με τρελενει να με πατανε ομορφες γηναικες με πεδιλα

    ---------- Post added at 12:29 ---------- Previous post was at 11:42 ----------

    ειναι κατι στιγμες που βλεπεις μια γηναικα και θελεις να πεσεις στα ποδια της να σε πατηση.

    ---------- Post added at 12:36 ---------- Previous post was at 12:29 ----------

    ψαχνω μια γηναικα που να της αρεση να με ποδοπαταει σαν χαλακι
     
  9. servantgr

    servantgr Regular Member

    θα πεθαινα για ενα multi-trampling , εχω τοσο πολυ καιρο να το νιωσω!!!!
     
  10. cfever

    cfever New Member

    Απάντηση: Trampling

    είναι απίστευτη η αίσθηση όταν βρίσκομαι κάτω απο τα πόδια της Αφέντρας μου... 
     
  11. blackrose

    blackrose Guest

    Απάντηση: Trampling

    Δεν υπάρχει καλύτερο.Να γίνεται το χαλάκι μου..το υποπόδιό μου για να ακουμπώ τα πόδια να βάφω τα νύχια μου...για να δοκιμάζω τα.. νέα μου παπούτσια..
    Με τρελαίνει να τον εξευτελίζω έτσι..με ερεθίζει απίστευτα όταν τον βλέπω να πονά κάτω από τις γόβες μου..
     
  12. servantgr

    servantgr Regular Member

    μου εχει λειψει!!!!!!!!!!!!!!!!!!! καλες εποχες