Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Transsexual & Τραβεστί Μύθοι & Πραγματικότητα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 28 Ιανουαρίου 2006.

  1. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

  2. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι το οποίο με απασχολεί αρκετό καιρό..
    Θεωρείται ότι όποιος πηγαίνει με τρανσέξουαλ ή τραβεστί είναι ομοφυλόφιλος;
    Και πώς εξηγείται ότι αρκετοί από αυτούς που πηγαίνουν πάνε και με τη γυναίκα τους και έχουν κάνει και παιδιά;
    Μήπως τελικά το ποιος είναι ομοφυλόφιλος, όπως και η έννοια της ομοφυλοφιλίας είναι κάτι ρευστό;
    Όταν γουστάρεις να σου βάζουν δάχτυλο, αυτό δε σε κάνει παθητικό;
    Τι σημασία έχει αν είναι γυναίκα ή άντρας;
    Έπειτα όλοι οι άντρες έχουν προστάτη που ερεθίζεται κατά τη σεξουαλική πράξη.....
    Προσωπικά, όταν ήμουν 21, γούσταρα να ερεθίζομαι φορώντας τα καλσόν της μάνας μου..
    Από τότε μέχρι τώρα, όμως, μόνο με γυναίκες έχω πάει και ήμουν και λειτουργικός!
    Άρα;
    Υ.Γ. Δεν έχω κάτι με τους ομοφυλόφιλους, απλά θέλω να ξέρω!
     
  3. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Τι ηλικια εχεις καλο μου κι αμφισβητείς τη σεξουαλική σου ταυτότητα;;;;
     
  4. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Του εναντίου ο όρος ομοφυλοφιλία είναι κάτι πολύ σαφώς ορισμένο και αφορά την σύναψη ερωτικών σχέσεων κατα αποκλειστικότητα με το ίδιο φύλο.

    Όλα τα υπόλοιπα είναι εναλλακτικός ερωτισμός με εξαίρεση την αμφισεξουαλικότητα που είναι διευρυμένη σεξουαλικότητα όσο αφορά το φύλο και όχι εναλλακτικός ερωτισμός.
     
  5. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    28
     
  6. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Για αγορακι εισαι μικρο ακομα!!!!!!!
    Συμφωνω με τον μπορεαλης, το τι εισαι το γνωριζεις και αποδεχεσαι πρωτα εσυ και μετα θα το καταπιουν ολοι οτι βλακεια η σωστο εχουν στην γκλαβα τους!!!!! Με συμπαθεια και σμουτσ!!!!!
     
  7. Aυτος που παει και με τα δυο φυλα θεωρειται αμφισεξουαλικος δηλαδη bisexual. Τωρα, εαν πηγαινει και με τα τρια βιολογικα φυλα δηλαδη ανδρας, γυναικα, ερμαφροδιτος/intersex, τοτε ειναι pansexual.
     
  8. Sandra1984

    Sandra1984 Goodbye

    Πολύ μπέρδεμα το θέμα...
    Πως καταλαβαίνουμε αν κάποιος ή κάποια είναι τρανς τραβ κλπ?
     
  9. Garfield

    Garfield Regular Member

    Άμα έχεις τέτοια ωραία «κορίτσια» σε νοιάζει τι είναι; Εμένα προσωπικά όχι.  

     


     


     


     


     
     
  10. Sandra1984

    Sandra1984 Goodbye

    Και τελικά είναι κορίτσια με λιλί ή αγόρια που μοιάζουν με κορίτσια αλλά έχουν λιλί?!?
    Και το λιλί το έχουν από όταν γεννήθηκαν ή το πρόσθεσαν μετά?!?
     
  11. Illustration

    Illustration .... Sandman is looking for your soul.

    Δεν μιλάμε για lego Σάντρα καλό μου....
     
  12. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Σαντρα,καλό μου κορίτσι,είσαι ένα χρόνο στο φόρουμ αλλά δε βλέπω να μελετάς σωστά.
    Τι θα κάνω με σενα;
    Αύριο θα σου βάλω τεστ,το οποίο θα υπογραφεί από τον κηδεμόνα σου.

    Ένα πολύ ωραίο άρθρο,που θα σε βοηθήσει να τα ξεκαθαρίσεις είναι αυτο: http://www.queers.gr/mobile/article/46/διαφορές-μεταξύ-τράνς-τραβεστί-και-cross/

    Να το διαβάσεις ομως.