Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Tzina

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος slave32, στις 19 Μαϊου 2020.

  1. slave32

    slave32 Regular Member

    ημουν ακριβως δυο χρονια μαζι του. Ειχα τελειωσει την ειδικοτητα και αρχισα να εργαζομαι. Με πηρε κοντα του. Αλλωστε ετσι τον γνωρισα. Εκεινος εκανε το διδακτορικο του στο ιδιο νοσοκομειο που κι εγω εργαζομουν. Ο Αφεντης μου ειναι γενικα ενας πολυ ευγενικος και γλυκος ανθρωπος μα ειναι κι ενας πολυ σκληρος Αφεντης. Ειναι ο τυπος που θελει να κανεις οτι σου πει, οταν σου το πει αλλιως σε δερνει και δερνει πολυ.


    Εκεινο το βραδυ μου ειχε ζητησει δυο τρια πραγματα, να ειμαι πεντακαθαρος, ατριχος και στημενος στα τεσσερα. Πηγα στο ινστιτουτο και ζητησα την πληρη περιποιηση. Εδωσα στην κοπελα το κλειδι απο την ζωνη αγνοτητας. Γνωριζει. Ειναι πολυ ενταξει με ολα αυτα. Χυμωδεις, ψηλη, μελαχροινη με ιδιαιτερα μεγαλα στηθη. Ειναι η γυναικα που θα εχει πολλες κατακτήσεις.


    Ενω μου εβγαζε την ζωνη και με ειχε στα χερια της καυλωσα, καυλωσα παρα πολυ.


    -Κριμα τετοιο πραγμα να πηγαινει χαμενο σχολιασε κι εμπηξε τα γελια.


    Δεν ηξερα πως ν αντιδρασω, συνεχισε να με προετοιμαζει ενω δε δισταζε να με μαλαζει καθε τοσο. Μου εκανε χαλαουα και πρωκτικα και αν μου εβαζε το δακτυλο της ή το χερι της μεχρι τον αγκωνα δεν θα ειχα κανενα προβλημα.


    Το επομενο που ακουστηκε ηταν ενα κλικ, η ζωνη αγνοτητας ξανα στην θεση της. Ετοιμαστηκα. Πληρωσα κι εφυγα. Πηγα σπιτι εκανα ενα γρηγορο ντουζ, ενημερωσα για τα παντα και εστειλα στον Αφεντη μου ενα βιντεο με εμενα γυμνο. Απαντησε με ενα χαμογελο.


    Καθαρισα το σπιτι, ξαναεκανα ενα ντουζ και στηθηκα στη μεση του σαλονιου. Το κεφαλι μου ακουμπουσε στο ξυλινο πατωμα, τα χερια μου διπλα απο το κεφαλι μου, ο κωλος μου τουρλωμενος, ετοιμος για μαστιγιο ή γαμησι ακομη και για τα δυο.


    Ο Αφεντης μου ειναι απολυτα τυπικος. Ακριβως 8 γυρισαν τα κλειδια. Ακουστηκε και δευτερη φωνη. Γυναικεια, οικεια. Γελουσαν.


    -Α δε σου ειπα καυλωσε μεχρι και το κλειδι το ξεχασε στο μαγαζι


    -Θα τον κανονισουμε μαζι


    Ανοιξε η πορτα του σαλονιου μετα απο λιγο. Ο Αφεντης μου και η κοπελα απο πριν.


    -Οπως ακριβως μου τον περιεγραψες.


    -Μπορεις να του κανεις οτι θελεις, χωρις ορια Τζινα.


    Τα χασα. Δεν ειχα ξαναπαει με γυναικα. Αν μου αρεσε; οχι δεν σκεφτομουν αυτο. Πως θα βρω τροπο να την ευχαριστησω σκεφτομουν γιατι ημουν ασχετος με αυτα.


    Η Τζινα δεν εχασε το καιρο της. Γδυθηκε και καταλαβα οτι ηταν τρανς. Απο εκεινες που εχουν τεραστιο καυλι. Με πηραν με τον Αφεντη μου πολλες φορες εναλλαξ. Μου καναν και πολυ σπανκινγκ επισης. Την Τζινα την ερωτευτηκα εκεινο το βραδυ. Εμεινε για αρκετο καιρο μαζι μας. Δυο Αφεντικα μαζι. Με αγαπουσε πολυ κι εκεινη και τον Αφεντη μου. Δεν ηθελε να μας χωρισει, απλα ειχε τον τροπο να δειχνει ομορφα τα συναισθηματα της ακομα και οταν με εδερνε και η Τζινα εδερνε με τα χερια της. Χαστουκια στο προσωπο και πολλες κλωτσιες στα αρχιδια.


    Αλλα θα δινα τα παντα να ειχα αλλο ενα χαστουκι της, αλλο ενα γαμησι μαζι της.


    19/5/2017 έφυγες..
     
  2. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Βγαίνει μία τρυφερότητα μέσα από τον λόγο σου η οποία προσδίδει μεγαλύτερη απόλαυση στον αναγνώστη καθώς διαβάζει την ιστορία σου.
    Έτσι το εξέλαβα  
     
  3. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Συγγνώμη αν λέω μαλακίες αλλά δεν ξέρω από τέτοια πράγματα.
    Ποιο το νόημα της ζώνης αγνότητας αν έχεις στην κατοχή σου το κλειδί;
     
  4. tithon

    tithon Contributor

    αλλιώς δεν πετυχαίνει η αποτρίχωση.
     
  5. Φενριρ....

    Φενριρ.... Regular Member

    Εκτός αυτού υπάρχει κ το ενδεχόμενο έκτακτης ανάγκης πχ κάποιο ατυχήμα κτλ
     
  6. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Δηλαδή συνηθίζεται να έχει το κλειδί ο κλειδωμένος;
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    όχι
     
  8. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Είχα την ίδια απορία πριν χρόνια. Η απάντηση που έλαβα ήταν η εξής:
    "Η ουσία βρίσκεται στο να θέλει να μείνει κλειδωμένο ακόμα κι όταν έχει την ευχέρεια να ελευθερωθεί."

    Μια απάντηση που μου έλυσε παραπανω απορίες από μια.