Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Underwear..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 25 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Underwear..

        
     
  3. newbd

    newbd New Member

    ωραια εσωρουχα
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Underwear..

      
      
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Underwear..

      
     
  6. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Μπορεί τα εσώρουχα να είναι αδιάφορα, το περιεχόμενο όμως…  

     

    Στα γονατισμένα έχω μία αδυναμία, όσο να 'ναι  

     

     

     

     

    Και αυτό για ένα φίλο που το φόραγε πρόσφατα… και είναι κούκλος!

     
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Underwear..

     
     
     
  8. Georgia

    Georgia Owned Contributor

     

     
     
    Last edited: 5 Μαρτίου 2009
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Underwear..

       
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Underwear..

      
     
     
  11. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    τα εσωρουχα ειναι το ισχυροτερο μου φετιχ .. θα ελεγα μαλιστα οτι ενα κακο εσωρουχο μπορει να τα χαλασει ολα ...
    θα μπορουσα να γεμισω το νημα με φωτο απο την συλογη μου .. αλλα κατα καποιο τροπο εχω μια σχεση ερωτα με αυτες και δεν τις μοιραζομαι   ... (πλακα κανω)
    το ιδανικο γυναικιο εσωρουχο ειναι φυσικα το στρινγκ ... με πλαϊνο που ανεβαινει οσο το δυνατο ψηλοτερα στους γοφους .. ειναι ακομα καλυτερο οταν το πλαινο λυνει ή εχει κλιπς ...
    σε αντιθεση τα σουτιεν δεν τα θελω καθολου , μου αρεσει το στηθος ελευθερο και το λαχταρω παντα οταν μου κανουν το χατηρι ..
    ενας απο τους κυριους λογους που λατρεψα το sleeping sex ειναι η δυνατοτητα να της αλαζω τελετουργικα ολα τα βρακακια απο το συρταρι της , αποδιδοντας την δεοντα τιμη στο μ... της σε καθε αλαγη ..
    Συχνα προτιμω να μην βγαινει ενα πολυ ωραιο εσωρουχο και μαλιστα κατα την δυεισδηση μπορει να δωσει ενα + στην απολαυση με την τριβη του αντρικου οργανου πανω σε αυτο .
    τα εσωρουχα δυναμιτιζουν τις καταστασεις οταν συνδοιαζονται με αραχνουφαντα φορεματα ... σε τετοιες περιπτωσεις ενα τοσο εξοχο συνολο μπορει να σταθει μονο διπλα σε κοστουμι ....:
    μια απιστευτα σεξυ σκηνη με ονειρικο ντυσιμο απο την Ρενε Ρουσο

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014