Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Vaginal and Anal Fisting

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Phaedra, στις 16 Ιουλίου 2005.

  1. anasia

    anasia Contributor

    Δεν το νόησα ποτέ και δεν με αφορά ! το θεωρώ kinky και ασχετο με το bdsm , απόλυτα !
     
  2. katerina28xr

    katerina28xr Guest

    Εγώ πιστεύω ότι αξίζει αν γίνει σωστά γιατί μερικές φορές το φαντασιώνομαι Αλλά όταν το έκανα πράξη ίσως από απειρία το δικού μου πόνεσα αρκετά
     
  3. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    <γελάει> εσύ πιστεύεις πως δεν σε αφορά anasia, αν όμως ο Κύριος σου θέλει και αποφασίσει να σε αφορά;
     
  4. anasia

    anasia Contributor

    RE: RE: Vaginal and Anal Fisting


    τοτε θα με αφορα ! απλά , και ευνόητο !

    προσωπική άποψη και εκτός των ‘’θελω ‘’ η οχι του Κύριου μου , εκθεσα MasterJp .
     
  5. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    απόλυτη όμως anasia.

    Κατά πόσον είναι αποδεκτό μια σκλάβα να είναι απόλυτη όταν τα θέλω της διαμορφώνονται από τα θέλω του νυν ή του μέλλοντα Κυρίου της;
     
  6. anasia

    anasia Contributor

    Απόλυτη Masterjp , αλλά ... μόνη !

    Αλλά παρόλα αυτά ,
    γι αυτό έγραψα πως όλα διαφέρουν όταν Εκείνος ,
    θέλει !
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    RE: RE: Vaginal and Anal Fisting

    Στα "θέλω" της σκλάβας περιλαμβάνεται και ο νυν Κύριος ο οποίος εύκολα ή δύσκολα μπορεί να γίνει πρώην (και όχι απαραίτητα επειδή το επέλεξε ο ίδιος). Γι αυτό νομίζω ότι η χρύση του "διαμορφώνω" είναι λίγο βαριά αν και όχι λανθασμένη. Θα προτιμούσα το "επηρεάζω".

    Στα "θέλω" της η σκλάβα μπορεί να είσαι όσο απόλυτη θέλει. Τώρα το τι θα ικανοποιήσει από αυτά τα θέλω φυσικά εξαρτάται εν πολλοίς από τον Αφέντη της αλλά όχι απολύτως, δεδομένου πως η παράδοση είναι εθελοντική.
     
  8. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    ~χαμογελάει~

    Θα ήταν ουτοπικό να έλεγα πως μια σκλάβα δεν έχει θέλω και πως δεν είναι απόλυτη σε κάποια πράγματα, άσχετα αν αυτά ταυτίζονται ή όχι μετα θέλω Του Αφέντη της.

    Από την άλλη μέσα από την διαδρομή μιας M/s σχέσης αρχίζει και συμβαίνει αυτό που κατά βάθος θέλει περισσότερο απ'οτιδήποτε μια σκλάβα. Τα θέλω της διαμορφώνονται (και μην σας τρομάζει η λέξη) και καταλήγουν να ταυτίζονται με τα δικά Του θέλω όλο και περισσότερο.

    Καλό είναι να εξετάσουμε τα θέλω μιας σκλάβας σε άλλο thread.

    https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/showthread.php?tid=727

    ή

    https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/showthread.php?tid=605

    Και τώρα θα ήθελα να μάθω περισσότερα πάνω στο θέμα anal fisting. Αν μπορεί κάποιος να δώσει περισσότερες πληροφορίες θα το εκτιμούσα πολύ  
     
  9. elGreco69

    elGreco69 New Member

    Εγώ το έχω κάνει σε vigina πάνω στο μεγάλο heat. Το αποτέλεσμα στη γυναίκα ήταν απίστευτο.
     
  10. fotis

    fotis Guest

    ρε παιδια μετα από αυτο τι θα καταλαβαινει ο γυναικιος κολπος απο τον αντρα?
     
  11. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Ότι θα καταλάβαινε και μετά από μια δυό γέννες fotis, ο γυναικείος κόλπος είναι αξιοθαύμαστο τμήμα του σώματος μας, η δυνατότητα διαστολής και συστολής οφείλεται στους κολπικούς μύς. Τα οστά επίσης επανέρχονται στην αρχική τους θέση. Καλό βέβαια είναι να μην γίνεται το fisting σε καθημερινή βάση και επίσης καλό είναι οι γυναίκες να μάθουν να κάνουν ασκήσεις kegel για να επιτυγχάνουν μεγαλύτερη σύσφιξη των κολπικών μυών.
    (Να σημειώσω εδώ πως οι ασκήσεις kegel χρησιμεύουν και στην εντονότερη σεξουαλική ικανοποίηση των ανδρών αφού οι γυναίκες είναι σε θέση να ελέγχουν και να σφίγγουν τους κολπικούς μύς)
     
  12. G_E

    G_E Contributor

    RE: RE: Vaginal and Anal Fisting

    Κι ελεγα κι εγω.... αφου ημουν σιγουρος οτι ηταν ανοργασμική - πως στο καλό είχε τόσο έντονες συσπάσεις... βρε την απατεωνισα.