Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Vaginal and Anal Fisting

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Phaedra, στις 16 Ιουλίου 2005.

  1. anima0

    anima0 Regular Member

    Μ' αρέσει πως σκέπτεσαι...
     
  2. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Μου έχει κάνει fisting γυναίκα μερικές φορές παράλληλα έπαιζε με το πέος μου μου άρεσε δεν μπορώ να πω το θέμα είναι να ξέρεις να το κάνεις και με αρκετό λιπαντικό φυσικά
     
  3. energizer7

    energizer7 Regular Member

    Θελει λιπαντικο με αναλγητικη δραση για να αντεξεις τον πονο του τεντωματος
     
  4. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    "Με σάλιο και υπομονή..."

    Θεωρώ το fisting από τις πιο ιδιαίτερες αλλά και (από) τις πιο ενδιαφέρουσες παραλλαγές παιχνιδιού.

    Ίσως αρχικά ξενίζει και τρομάζει λιγάκι, όμως με καλή "χημεία", απόλυτη εμπιστοσύνη και αίσθηση ασφάλειας αλλά και το σωστό timing είναι απλά ζήτημα χρόνου να έρθουν πιο κοντά και κυρίως πιο βαθιά ο ένας στον άλλον.

    Κάποια πιθανή δυσφορία στην αρχή ξεπερνιέται με απαλές και επαναλαμβανόμενες κινήσεις, πάντα προσεκτικά αλλά και αποφασιστικά.

    Θεωρώ ότι αξίζει με το παραπάνω να αφιερώσει το ζευγάρι λίγο περισσότερο χρόνο στα προκαταρκτικά και την όλη προετοιμασία. Το κέρδος και η ευχαρίστηση από τέτοιες στιγμές μένουν στο μυαλό για πάντα.
     
  5. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Σωστά τα λες είναι περισσότερο εγκεφαλική και κυριαρχικη ευχαρίστηση θα έλεγα εγώ ξεκίνησα να το κάνω πρώτα στη σύντροφο και μετά από αρκετό καιρό μου ζήτησε να μου το κάνει και αυτή σε μία φάση κυριαρχικου παιχνιδιού που είχαμε
     
  6. Nikos.f.p

    Nikos.f.p Anal Master Fister

        την συσκευη της πρωτης φώτο την έχω και την συστήνω ανεπιφύλακτα.. (anal intaker)
     
  7. ShyMistress

    ShyMistress Regular Member

    Είναι safe αυτές οι τεχνικές @Nikos.f.p ?
     
  8. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Ανάλογα την γνώση και την εμπειρία που έχεις
     
  9. ShyMistress

    ShyMistress Regular Member

    Όσο έμπειρος και να είναι κάποιος, αναρωτιέμαι πώς γινεται να μην είναι βλαπτικό για τον οργανισμό κάτι τέτοιο. Δεν δείχνει το σώμα να "διαμαρτύρεται" με την προσπτωση?
     
    Last edited: 20 Ιουνίου 2018
  10. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Κοίτα αν είσαι μπετατζής και έχεις χέρι κουτάλα καλό είναι να μην το επιχειρήσεις αν έχεις χέρι λεπτεπιλεπτο και ξέρεις την τεχνική καντο εγώ τα πληρω αυτά και τα απολαυνανω μαζί με τον σύντροφό
     
  11. ShyMistress

    ShyMistress Regular Member

    Δεν είμαι γιατρός αλλά φαντάζομαι ότι το αποτέλεσμα μετράει και όχι αν σου το έχει κάνει λεπτεπίλεπτο η οχι χεράκι. Από το τρίπτυχο του SSC (safe - sane - consensual) πόσο safe είναι?
     
  12. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Κοίτα εγώ επειδή μου αρέσει το έχω κάνει με 3 διαφορετικους συντρόφους τα τελευταία 12 χρόνια σε όλους αρέσει και κανείς δεν έχει πρόβλημα απλά πρέπει να ξέρεις λίγα πράγματα και παράλληλα να ασχολείται με κάτι άλλο