Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Vaginal and Anal Fisting

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Phaedra, στις 16 Ιουλίου 2005.

  1. ShyMistress

    ShyMistress Regular Member

    Για να είμαι πιο ακριβής, αναφέρομαι στις περιπτώσεις των φωτογραφιών που δημοσίευσε ο χρήστης Nikos f.p και οχι στο fisting γενικά.
     
  2. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    O.K αυτά τα κατέβασε από πορνοσαιτ δεν ισχύουν στην πραγματικότητα και πάλι λέω το φιστινγκ αν ξέρεις να το κάνεις είναι απόλαυση και για τους δύο
     
  3. Nikos.f.p

    Nikos.f.p Anal Master Fister

    Με σωστο τρόπο και υπομονη καθως και τόνους λιπαντικο..απλα είναι κάπως πιο ασφαλές.. Έχω δει συνεντεύξεις με γιατρο που λέει ότι δεν ειναι επικινδυνο... Εχω διαβασει άλλου οτι ειναι... Εχω καταληξει ότι αν γινεται με σύνεση δεν ειναι επικινδυνο.. Αλλα αν γίνεται σε πολύ ακραίο βαθμο ίσως σε πολύ λίγες περιπτώσεις οδηγήσει σε προπτωση..ελαχιστες όμως σύμφωνα με οσα εχω διαβάσει..και όχι προφανώς γίνονται και στη πραγματικοτητα αυτα.. Αναλογα τι κάνεις γιναυτο..
     
  4. Constan

    Constan Regular Member

    Ακόμη και οι πρωταγωνιστες στις ερωτικες ταινίες που καταφέρνουν το fisting στο μέγιστο βαθμό έχουν περάσει κάποια στάδια. Άλλωστε κ αυτοί είναι άνθρωποι της ‘διπλανής πορτας’ δεν σημαίνει ότι όλοι έχουν οδηγηθεί σε προπτωση .
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Σου έχουν κάνει fisting;
     
  6. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Το fisting δεν είναι για όλους όπως η ετεροφυλια δεν είναι για όλους ούτε η ομοφυλοφιλία είναι ούτε το τρίο είναι ούτε η ανταλλαγή είναι πρέπει να είσαι διαβασμένος και λίγο kinky για αυτά
     
  7. Constan

    Constan Regular Member

    Όχι. Σαν γενική εικόνα το έχω
     
  8. anima0

    anima0 Regular Member

    πχ την ώρα που του βάζεις χέρι να μαντάρει κάλτσες, ας πούμε ;

    Στις εικόνες που δείχνεις, στις περισσότερες δεν είναι φυσιολογικές σούφρες, έχουν πρόσπτωση (καλά το λέω γιατρέ το ξεχείλωμα; )
    Ενώ με κάποιο μέτρο στις συνήθειές σου μπορείς να κάνεις φίστιν χωρίς αυτό το αποτέλεσμα.
    Όπως λέει η ShyMistress, ούτε κι εγώ μπορώ να φανταστώ πως είναι όλα καλά όταν τραβιέται το έντερο έξω από τον σφιχτήρα.
     
  9. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Το μυαλό σου στο anal fist βλέπω αν έχεις παλάμη μπετατζη προτείνω το vagina fisting εκεί δεν θα δεις έντερο και την ώρα που το κάνεις μπορεί να σου κάνει στοματικό φυσικά αν είσαι λίγο ευλιγιστος χωρίς πολλά παραπανίσια κιλά
     
  10. kinkyk69

    kinkyk69 S-experi-mentalist

    Fisting έχω κάνει τόσο σε άντρα όσο και σε γυναίκα και μου έχει κάνει γυναίκα. Πολύ μεγάλη απόλαυση. Η ευελιξία και το παιχνίδι με το χέρι δε συγκρίνεται. Καλή προετοιμασία.
     
  11. Πρεπει να βρω εναν/μια fister γιατι εμεινα πισω.... μονο καρπο εχω παρει. Ο σκοπος ειναι να μπει μεχρι αγκωνα τουλαχιστον..... Το απολυτο ειναι μεχρι και ωμο!
     
  12. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Νομίζω υπερβαλεις, προτείνω να δοκιμάσεις το διπλό,θα σε ικανοποιήσει περισσότερο