Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Vaginal and Anal Fisting

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Phaedra, στις 16 Ιουλίου 2005.

  1. Astarty

    Astarty Contributor

    Καταθέτω εμπειρία φίλου μου ομοφιλόφιλου ο οποίος από την συχνή πρωκτική διείσδυση και άλλα anal games είχε ακράτεια (χαλάρωση του έξω σφιχτήρα) και παρουσιάσε αιμορροίδες. Ο γιατρός του είπε πως αν συνεχίσει έτσι θα έχει σε λίγο πρόπτωση πρωκτού.
    Σε όλα χρειάζεται ένα μέτρο νομίζω  

    Αστάρτη
     
  2. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Ορθόν <s>

    Eξίσου ορθόν, μόνον στην περίπτωση βίαιης εξαγωγής (κατι που το χρησιμοποιούσαν κατά κόρον στο ΕΑΤ / ΕΣΑ για σκοπούς εκ διαμέτρου αντίθετους αυτών της κοινότητος) μπορούν να επέλθουν σοβαρές βλάβες. Οι αιμοροϊδες ουδεμία σχέση έχουν με την πρωκτική διείσδυση πέραν αυτής που ανέφερε ο oscarwil. Χαλάρωση ναι, μπορεί να επέλθει και σ' αυτήν την περίπτωση ασκήσεις αντίστοιχες των κολπικών Kegels μπορούν να επαναφέρουν την προηγούμενη ελαστικότητα. Παρεπιπτώντος, <s> τα Kegels μπορούν να κάνουν θαύματα στον έλεγχο κάθε οπής, ιδιαίτερα αν γίνονται με την χρήση εξειδικευμένου οργάνου "γυμναστικής".

    Αγαπητέ oscarwil, ειλικρινώς εύχομαι να συνεχίσεις να γράφεις στο ίδιο γράμμα και πνεύμα.
     
  3. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: Vaginal and Anal Fisting

    Ανακουφιστικότατα τα γραφόμενα σας oscarwil & MasterJp  
    Θα τα μεταφέρω. Είμαι σίγουρη πως θα ευχαριστηθεί.


    Θα συμφωνήσω μαζί σου MasterJp για τις ασκήσεις Kegel. Καλό είναι να ξεκινήσει η εκγυμνάση των μύων των σφιχτήρων από μικρή ηλικία. Ως προληπτικό μέτρο για την ακράτεια ούρων επίσης.

    Για ποια εξειδικευμένα όργανα μιλάς MasterJp;

    Astarty
     
  4. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Κάτι σαν αυτό Astarty

    1566]
     
  5. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: Vaginal and Anal Fisting

    Σε ευχαριστώ MasterJp  

    Αστάρτη
     
  6. Astarty

    Astarty Contributor

    Μπρος στα κάλλη τι είναι ο πόνος αλλά και ο πόνος θέλει κάλλη αγαπητοί/τές μου!

    Για να έχουμε λοιπόν ένα καθαρό έντερο πριν το anal fisting προτείνω την διαδικασία που ακολουθείται στα νοσοκομεία:
    Δύο μέρες πριν τρώτε μόνο βραστό ή ψητό ψάρι και πίνετε άφθονο νερό.
    Το βράδυ της 2ης μέρας πίνετε 75 ml Χ-prep με 2-3 ποτήρια νερό και κοιμάστε.

    Μπορεί να πάτε 5-6 φορές στο WC αλλά είστε βέβαιοι πλέον ότι το εντεράκι σας είναι πεντακάθαρο. Πριν την πράξη μπορείτε να ξεπλένετε την κατώτερη περιοχή του παχέος εντέρου με υποκλυσμό 5 ml Φ.Ο.

    Οι γιατροί του forum μπορούν να επιβεβαιώσουν την ορθότητα της πρότασης μου.

    Αστάρτη

    Υ.Γ. Τις ώρες (βραδυνές ή πρωινές) μπορείτε να τις ρυθμίσετε εσείς ανάλογα με το πότε πίνετε το καθαρτικό.
     
  7. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: Vaginal and Anal Fisting

    Υποκλυσμός 5 ml Φ.Ο. δεν είναι τίποτε αγαπητέ μου Όσκαρ για brown shower.
    Θα προτείνα για κάτι τέτοιο 1,5 lt βαριούχου υποκλυσμού, χωρίς φυσικά να έχει προηγηθεί χρήση καθαρτικού! Οι οπαδοί αυτών των τύπων showers θα ήταν ευτυχείς!

    Αστάρτη

    Υ.Γ. Υποψιάζομαι πως δεν υπάρχουν οπαδοί των brown showers στο forum μας διαφορετικά θα είχαν γράψει κάτι σχετικό στο αντίστοιχο thread "Κοπροφιλία"
     
  8. SDs

    SDs New Member

    RE: RE: Vaginal and Anal Fisting

    δεν θα ξεχασω την στιγμη που σε γνωρισα.. 

    α ρε ατιμε!..

    χαθηκαμε ρε  
     
  9. slv_lina[T-W]

    slv_lina[T-W] New Member

    Βρήκα ένα πολύ αναλυτικό και πολύ κατανοητό site το οποίο μιλάει για anal fisting για τεχνικές και για μέτρα ασφαλείας. Το βρήκα πολύ ενδιαφέρον

    http://www.winternet.com/~redright/fistfact.htm
     
  10. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Fisting……το υπέροχο!!!!
    Είναι ένα από τα ερωτικά παιχνίδια που λατρεύω.
    Έχω κάνει και vaginal και anal .
    Για μένα η καλύτερη στάση είναι στα τέσσερα γιατί είναι σε καλύτερη θέα και οι δυο τρύπες , έτσι μπορεί εύκολα να εναλλάσσει διαδοχικά το χέρι μπροστά και πίσω είτε με το ένα χέρι είτε και με τα δυο.
    Ο πόνος στο fisting είναι γλυκός γιατί είναι «βαρύς» και «γεμάτος».
    για έναν άλλο λόγο που μου αρέσει το fisting είναι γιατί νιώθω πως ο Αφέντης μπορεί να έχει πρόσβαση και στα πιο εσωτερικά όργανα μου και αυτό μου δίνει μια φοβερή αίσθηση παράδοσης και αποδοχής .
    τώρα όσο για το τι πρέπει να προσέχουμε . θέλει αρκετή υπομονή επίμονη και πολύ
    μα πολύ λιπαντικό.
     
     
  11. gaby

    gaby Guest

    αν χρησιμοποιηθεί το ίδιο χέρι στον πρωκτό και έπειτα στον κόλπο δεν υπάρχει κίνδυνος μόλυνσης του κόλπου;
     
  12. crystal angel

    crystal angel Contributor


    Με ρωτάς γλυκιά μου τα αυτονόητα και δεν καταλαβαίνω γιατί. Μεγάλοι άνθρωποι είμαστε και γνωρίζουμε ότι υπάρχει κίνδυνος ενοχλήσεων .
    Όταν έλεγα διαδοχικά εννοούσα ότι άλλαζε γάντι η έπλενε το χέρι εξάλλου το κάναμε για πολύ ώρα και δεν υπήρχε καμία βιασύνη.