Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Vaginal and Anal Fisting

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Phaedra, στις 16 Ιουλίου 2005.

  1. G_E

    G_E Contributor

    O προγραμματισμός με ξεκαβλώνει - γι αυτό αλλαξα το status.
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Έλεος !!! Αν θέλει να εναλλάσεται μπορεί να χρησιμοποιεί και προφυλακτικά .
    Όμορφα να τρομοκρατείτε...
     
  3. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Προτιμώ να διαβάσω μέχρι εδώ που είναι και λογικό. Κι αν συμβεί κάτι τέτοιο, μια κολπική πλύση με betadine, μειώνει κατά πολύ τον κύνδυνο, όπως και το να ουρήσεις αμέσως μετά ώστε να μην μείνουν στην ουρήθρα μικρόβια.
    Από κει και πέρα, δόξα το Θεό, συμβουλές και προτροπές και κατευθύνσεις, ούτε εγώ χρειάζομαι ούτε Ο Κύριος μου για το τι να κάνουμε και πως να το κάνουμε, και ποιούς κανόνες να τηρούμε και για ποιους λόγους και με ποιούς τρόπους, πότε να δείχνουμε αυτοσυγκράτηση και γενικά θεωρώ προσβλητική όλη τη συνέχεια. Δεν νομίζω να σου πέφτει λόγος Ασταρτυ ή να σου ζήτησε κανείς συμβουλές-διαταγές για το πως να πηδιέται και πόση αυτοσυγκράτηση να δείχνει. Το να δώσεις γενικά τις απόψεις σου είναι ένα, το να έρχεσαι να λές τι θεωρείς εσύ πως πρέπει να κάνει ο οποιοσδήποτε άλλος συγκεκριμένα Ο Αφέντης μου και Ο Κυριος Γ. νομίζω ξεπερνά αρκετά όρια.
     
    Last edited: 28 Ιουλίου 2006
  4. Astarty

    Astarty Contributor

    Μου αρκεί καλή μου Λάρα που διαβάσες έστω και μέχρι εκεί. Κάποιοι άλλοι μπορεί να διαβάσουν λίγο παρακάτω.

    Αστάρτη

    Υ.Γ. Οι συχνές πλύσεις με Betadine είναι ότι χειρότερο για την χλωρίδα του κόλπου.
     
  5. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Κορίτσια πάμε άλλο ένα γύρο …όπα!!!!! Και πιασμένες από το μαλλί παρακαλωωωωω!!!!!   
     
  6. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Ποιος μίλησε για συχνές?

    Έχεις την εντύπωση πως μιλάς με άσχετους και μόγγολα μήπως αγαπητή μου?
    Ίσως να σου έκανε καλό να διάβαζες λίγο τι έγραψες η ίδια στο θέμα της ταπεινοφροσύνης.  
    Τέτοια πια έπαρση και τέτοια πεποίθηση πως όλοι είναι βλάκες και άσχετοι κι εσύ η πλέον ειδήμονας να δώσεις συμβουλές, ακόμη και σε άτομα με πολύ καλή ενημέρωση σε θέματα υγείας όχι από νοσηλευτικό προσωπικό αλλά από επιστήμονες γιατρούς με εκπλήσσει!!
    Πως πηδιόμασταν τόσα χρόνια χωρίς τις συμβουλές σου και δεν πεθάναμε άραγε από τις αρρώστιες αναρωτιέμαι.  
     
  7. Astarty

    Astarty Contributor

    Με έκανες να χαμογελάσω soft crystal. Σε ευχαριστώ.

    Λάρα είσαι για έναν άλλο γύρο; Άντε άλλη μια εβδομάδα για να πάω διακοπούλες, μετά θα μου λείψεις.

    Φιλικά
    Αστάρτη
     
  8. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Λοιπόν σε ψυχολόγησα ασταρτυ είσαι σαδίστρια τελεία και παύλα πάψε να κρύβεσαι σε παρακαλώ πολύ!!!     
     
  9. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    * γελά με την καρδιά της.
    μπα soft crystal. με την Ασταρτυ συμφωνήσαμε να διαφωνούμε. έχουμε αρκετά κοινά χαρακτηριστικά και αυτές οι ομοιότητες δημιουργούν τις αντιπαραθέσεις. αλλά όχι και μαλλιά!!!
     
  10. xtrem333

    xtrem333 New Member

    θεωρώ το fisting vaginal και anal πολύ φυσιολογικό και όχι bsdm. Το έχω κάνει και πολλές φορές και δεν είχα ποτέ παράπονα... δεν καταλαβαίνω κάτι??
     
  11. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    ποίος είπε οτι το bdsm δεν είναι φυσιολογικό να τονε γδάρω??? 
     
  12. Guest05

    Guest05 Guest

    Εσύ θα πας μπροστά.