Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Valentine's Day

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Dejavu*, στις 14 Φεβρουαρίου 2018.

  1. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Για μας ήταν απλά...
    μου στέλνει αυτό το πρωί...
     
    και έστειλα...
     

     
     
  2. Black Dog Stray Michael

    Black Dog Stray Michael Regular Member

    You make my Sting glow.
    Do you wanna blow my Horn of Gondor?

    (Τα δα σήμερα στο φβ)
     
  3. Elune

    Elune Priceless

    Χαχα    Η πρόταση εγινε, αλλά όχι ακόμα το γεγονός. Το 2018 θα είναι η χρονιά μας  
     
  4. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Λουλούδια, σοκολάτες , γλυκά σε σχήμα καρδιάς, ωραία μέρα για τους ερωτευμένους  
     
  5. Οι ερωτευμένοι δεν χρειαζόμαστε μια μέρα με εμπορικό χαρακτήρα για να γιορτάσουμε τον έρωτα μας.  
    Εγώ εκτιμώ τα απλά και καθημερινά μαζί του, τι να το κάνω το τεράστιο αρκούδι;
    Τον παίρνω απλά αγκαλιά, το ιδιο κάνει  
     
  6. Black Dog Stray Michael

    Black Dog Stray Michael Regular Member

    Ένα τεράστιο αρκούδι ψεκασμενο με αρωμα είναι ένα ωραιο υποκατάστατο για το βραδι σε σχέσεις από απόσταση.  
     
  7. Επειδή αγγιζεις ευαισθητη χορδη, μιας και λογω εργασιας δεν θα είναι κοντά μου για λίγους μήνες, τα λόγια και οι σκεψεις αρκούν επίσης (νταξει, κι ας του σουφρωσα ένα από τα αποσμητικά του, δεν λέει κάτι αυτο   )
     
  8. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Εμένα μαρέσει   Περιμένω ένα λουλουδάκι , μια σοκολάτα ,μια καρτούλα κλπ...κάτι!
     
  9. Black Dog Stray Michael

    Black Dog Stray Michael Regular Member

    Ξερω
    Ξέρω πως είναι, καλό κουράγιο   Να, όταν ήμουν στη θέση σας, όποτε επέστρεφα από μακριά της έφερνα και ένα μικρό δωράκι (κάτι συμβολικό, μια σοκολάτα, ένα τριαντάφυλλο, καποιο κόσμημα) ώστε να συνδυάσει ότι "ξέρεις κάτι; δεν είναι κακό που φεύγει, πάντα ξαναγυρναει και πάντα μου κάνει και μια έκπληξη". Γι αυτό και οι γιορτές, εμπορικές ή όχι, είναι καλές ευκαιρίες για κάτι ξεχωριστό. Είναι όμορφο να περιμένεις κάτι συγκεκριμένο  

    (everything stated her is purely fictional, personal, bulletproof and remote controlled, so φυσικά και τα λόγια και οι σκεψεις αρκούν. Κανείς δεν πρέπει να κρίνει το ταίρι του με βάση τι δώρα του κάνει, αν είναι δυνατόν! Απλά είναι κάτι που, επειδή έχω δει εκ πείρας ότι αρέσει, κι επειδή μου αρέσει να δίνω χαρά, well, απλά το κάνω)
     
  10. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Εμπορευματοποιήθηκαν τα πάντα, γιατί όχι κι αυτό. Με το κατάλληλο πρότζεκτ, τη σωστή στιγμή ο καθένας μπορεί να την πατήσει και να δει σ' αυτή τη μέρα όσα οφείλει να βλέπει καθημερινά, το χρώμα της μοναξιάς του, ή το φως στη σχέση του.

    00.20 είχε χτύπησει το viber 3 φορές.

    Η πρώην να μου στείλει μια αστεία φωτό που έγραφε ''σ' αγαπώ περισσότερο απ' την πίτσα'' κι από κάτω τη φράση ''μα ποιός μπορεί να πει τέτοιο πράγμα οεο;;; είσαι ερωτευμένο; τι κάνεις'';

    Η κολλητή με μια αστεία φατσούλα και κάποιο σχόλιο για τη δουλειά

    Το πρόσωπο της στιγμής, του προσεχώς ή του καθόλου, με κάποιο παράπονο.

    Κάθε στιγμή έχει την ομορφιά που της αναγνωρίζουμε.
     
  11. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

     
     

    Edit: Και πραλίνες... γιατί δεν παει αλλιώς...
     

    Όσο για κάρτα... όχι  
     
     
    Last edited: 14 Φεβρουαρίου 2018
  12. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~