Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Vibrating Toys

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Alpha Wolf, στις 16 Σεπτεμβρίου 2019.

  1. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Rabit vs the (Original Ηitachi) Μagic Wand

    Εχω και τα δυο.
    • Europe Magic Wand. Είναι η Ευρωπαική έκδοση του Hitachi Magic Wand.
    • Nora της Lovense, rabit-style
    Ειναι δυο εντελως διαφορετικα πραγματα και εχουν εντελως διαφορετικη χρηση.
    • το magic wand ειναι κλειτοριδικο για εξωτερικη χρηση. Πολυ δυνατη δονηση, με καλωδιο ρευματος.
    • το rabit ειναι κολπικο και κλειτοριδικο, αλλα καμια σχεση με το wand. Εχει περιστρεφομενη κεφαλη και "γεμιζει" τον κολπο με περιστροφη και δονηση στο G-spot και στην κλειτοριδα...

    Χρησεις, play:
    • για self playing παιχνιδια
      Μπορει να χρησημοποιηθουν και τα δυο απο καποια κοπελα, αλλα το wand ειναι καλυτερο λογω της μεγαλης του λαβης. Το rabit χρειαζεται κινηση μεσα-εξω, αποδιδει καλυτερα και εχει ενα μεγαλο μειονεκτημα, λογω ανατομιας, το χερι πρεπει να παρει αβολες κλισεις.

    • για torturing, forced orgasms.
      Δεν το συζητω. Δεμενη η κοπελα, δεμενο πανω της και το wand, κουνιεται ολο το δωματιο. Ατελειωτο βασανιστηριο. Τι θα πει, δεν μπορει να χυσει. Διαγωνισμους κανουν με αυτο.... Βαζω στοιχημα, οτι πολλες και για πρωτη φορα. Το rabit, δεμενο/ασφαλισμενο κι αυτο πανω της, ειναι εκπληκτικο. Εδω, ειδικα με τον τηλεχειρισμο, καθομαι στην πολυθρονα με ποτακι και την κανω να εκλιπαρει.... Συνδεεται με smart κινητο, εχω android, μεσω bluetooth. Υπαρχει τροπος να γινει τηλεχειρισμος ακομα κι απο την Αλασκα μεσω internet αλλα δεν εχω ακομα υποτακτικη στην Αλασκα.
    Και στο χερι, κανει καταπληκτικη δουλεια.​

    Κοστος:
    Το Europe magic wand το πηρα 100 GBP* (προσφορα) και το lovense rabit 99 USD* (προσφορα)


     
    Last edited: 16 Σεπτεμβρίου 2019
  2. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

       
    Πονάει η καρδούλα μου....
    Πάει το Hitachi μου....


    Αλλλααααααα όλα τα άλλα είναι αλήθεια!!!!
    Ακόμα και για το διαγωνισμό!
     
  3. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Να καει το μοτερ, λιγο δυσκολο. Το εχω ανοιξει και το μηχανολογικο του θεωρειται ΚΛΑΣΣΙΚΟ. Ολοι το αντιγραφουν, κανενας δεν το πετυχε. (βιντεακι για κατι τυπους σαν τον @AuroraBorealis) Αρα, κατι αλλο εχει χαλασει. Πιθανον να πηρε νερο και να κατεβηκε η πλακετα σε απεργια διαρκειας.

    Εννοειται.  
    Τι κανουμε στο υπογειο ? Παραγγελνουμε Πιτσες και τρωμε, μαζι με τις ρομποτικες κατσαριδες ?  
     
    Last edited: 16 Σεπτεμβρίου 2019
  4. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Όχι δεν χάλασε το μοτέρ....
    Κόπηκαν τα καλώδια του και ντρέπομαι να πάω να το φτιάξω....
        
     
  5. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    αχχχχχ.... θα πεις "ειναι ενα μηχανημα για την κουζινα, χτυπαει το νερο"

    Οριστε !

     
  6. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

      ντρέπομαι σου λεωωωωω
     
  7. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Γιατι ???? Δεν εχεις MIXER ΝΕΡΟΥ ????? Πως το χτυπατε το νερο εκει πανω ? Πως το κανετε να αφριζει ????
     
  8. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Λύκε μου εδώ ακόμα χρησιμοποιούν γουδοχερι....
    Άσε μην γίνω ρεζίλι...
      
     
  9. Φενριρ....

    Φενριρ.... Regular Member

    Αν κ θα ήθελα να δω τα μούτρα αυτουνου π θα τ παραλάβει για επισκευή.....
    Να το πάω εγώ για σένα;
     
  10. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Χαχαχαχα έτσι Ε???
    Μακάρι να ήμασταν κοντά!
     
  11. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Μπα, ο Borealis ασχολείται με την μελέτη και κατασκευή του Γαμωδάρτη του 1ου. Ο οποίος είναι προς το παρόν σε εντελώς πειραματικό στάδιο :

      και έχει ώρες δουλειάς μπροστά του.

    και μελετάει βίντεο σαν αυτό -> Average velocity for constant acceleration και θυμάται τις αγαπημένες ώρες φυσικής στο λύκειο.

    Επίσης συμφωνεί διαφωνώντας μαζί σου στο ότι :
    Για κάποιες γυναίκες η τόση δόνηση και οι τόσοι συνδυασμοί, εννοείται έντονου ερεθισμού, μπορεί να είναι κάτι που τους προκαλεί έντονη ενόχληση και πόνο.

    Ξεροσφύρι ή συνοδεία μεζέ ?
     
  12. Higita

    Higita Brain_alcoholic

      για εσωτερική και εξωτερική χρήση Λύκε..
    Χωρίς καμία κούραση..