Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Wartenberg Wheel

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος spiross85, στις 31 Ιανουαρίου 2012.

  1. spiross85

    spiross85 New Member

    Γεια σας,
    συγγνώμη για το post γιατί δεν ξέρω αν αποτελεί εργαλείο bdsm.
    Αγόρασα ένα Wartenberg Wheel επειδή το είδα σε ένα sex shop.

    Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα και θα θελα να μου πείτε τη γνώμη σας και τα όρια του.
    Φοβάμαι ότι αν χρησιμοποιηθεί ελαφρά περισσότερο γέλιο θα προκαλέσει παρά κάποια ανατριχίλα.
     
  2. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Wartenberg Wheel

    Γελια ή κλαμματα?
    Προτιμω το δευτερο παντως..... 

     
  3. annia24

    annia24 Regular Member

    Απάντηση: Wartenberg Wheel

    εεεε....επειδη ειμαι πολυ ασχετη..τι ακριβως ειναι αυτο??
     
  4. TheEgg

    TheEgg Regular Member

    Απάντηση: Wartenberg Wheel

    There you go: http://bit.ly/xRDalH
     
  5. Allexis

    Allexis Regular Member

    Απάντηση: Wartenberg Wheel

    Δεν το έχω χρησιμοποιήσει αλλά από ότι φένεται μπορείς να προκαλέσεις πόνο μ' αυτό.
     
  6. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Wartenberg Wheel

    Έχει πολλές χρήσεις. Το έχω δει κυρίως σε cock torture. Δυστυχώς, καμία Κυρία δεν το έχει χρησιμοποιήσει πάνω μου. Όσο για το ψυχολογικό μέρος, συνήθως ό,τι προξενεί πόνο, εμένα μου φέρνει γέλιο. Μπορεί να με μαστιγώνουν ή να μου ρίχνουν κλωτσιές στα πλευρά κι εγώ να σκάω στα γέλια. Λίγο εκνευριστικό για session, αλλά δεν μπορώ να κρατηθώ!  
     
  7. PhoenixN

    PhoenixN New Member

    Απάντηση: Wartenberg Wheel

    Πόνεσα μόνο που το είδα!! Τι είναι αυτό παναγία μου!
     
  8. thanasis

    thanasis Contributor

    Δεν αποτελεί εργαλείο bdsm, αποτελεί ΤΟ εργαλείο bdsm.

    Εξηγούμαι: είναι εργαλείο με τεράστιο εύρος σε πλαίσιο προκαλούμενου πόνου, με εύρος που μπορεί να κυμανθεί από αισθησιακό παιχνίδι (και μόνο η όψη του κόβει κάθε γέλιο), μέχρι ντεμισπλατεριά, με απόλυτο έλεγχο στην ένταση. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σχεδόν σε όλο το σώμα (και θηλές, γεννητικά όργανα, yay!) και η "ζωγραφική" που γίνεται, μπορεί να απογειώσει τη συνεδρία, με καλαισθησία και καύλα. Συνδυάζεται άψογα με ένα σωρό άλλες τεχνικές χωρίς πρόβλημα και προσφέρει και άπειρες ευκαιρίες για mind fucking.

    Άντε, καλές εξερευνήσεις!
     
  9. spiross85

    spiross85 New Member

    Απάντηση: Wartenberg Wheel

    Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.

    Το δοκίμασα στα γεννητικά όργανα της σκλάβας μου κάνοντας παράλληλα Torture στο στήθος της σαν προκαταρκτικό και ήταν πολύ καλό ...
    Άλλη φορά θα πάρω αυτό με τις περισσότερες ρόδες πάντως.

    Παρακάτω έχει ένα videaki light για αυτούς που ρώταγαν τι ακριβώς είναι αυτό.

    Pussy play, squirting and anal fuck on a MILF - xHamster.com
     
  10. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Wartenberg Wheel

    Επειδή κι εγώ το έχω δοκιμάσει (εννοώ πάνω μου), κι επειδή πάντα πίστευα ότι ο πόνος είναι επί της ουσίας μια εγκεφαλική λειτουργία, έχω να πω ότι το συγκεκριμένο εργαλείο είναι αυτό ακριβώς που λέει το βίντεο: παιχνίδι. Εμένα πιο πολύ με γαργάλησε. Βεβαίως δεν είναι η πρώτη φορά που γελάω με εργαλεία βασανισμού. Όλα σχεδόν μου προξενούν απίστευτη ευφορία. Είμαι ο ιδανικός τύπος για να χαλάσω session. Το εργαλείο φέρνει απίστευτο γαργάλημα!  
     
  11. spiross85

    spiross85 New Member

    Απάντηση: Wartenberg Wheel

    Μάλλον στο χρησιμοποίησαν όπως δείχνει στο βίντεο που ανέβασα γιατί αν στο πίεζαν πιο πολύ δε νομίζω να γέλαγες ..
     
  12. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: Wartenberg Wheel

    sexy...