Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

When my Master asks ''me'' to find...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 6 Φεβρουαρίου 2009.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αν σας ζητουσε ο Master σας να βρειτε μια slave για τον εαυτο σας,ποια θα ηταν η αντιδραση σας,θα ηταν προβλημα? 
     
  2. mandragoras

    mandragoras Regular Member

    Για τον master δεν διακρινω καποιο προβλημα! Το θεμα ειναι ειναι μονο για το καλο του μαστερ η και της slave? Aν κατι τετοιο ισχυει η αναζητηση και η επιλογη ειναι θεματα διαδικαστικα! Ενα post χρειαζεται, λιγες λεξεις, και καλη περιγραφη. Ουφ, αυτα!
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Re: When Master ask ''me'' to find...

    Ουτε κ γω βλεπω καποιο ειδος προβληματισμου, ετσι νομιζω.Εφοσον της εχει ζητηθει κατι τετοιο πρεπει να το φερει εις περας,σωστα? 
     
  4. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Re: When Master ask ''me'' to find...

    σωστά
     
  5. mandragoras

    mandragoras Regular Member

    Σωστα! θα ζητηθει η γνωμη του μαστερ στην επιλογη της σκλαβας? 
     
  6. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: When Master ask ''me'' to find...

    Τί ακριβώς εννοείς madlene; Λες "μιά slave γιά τον εαυτό σας". Μιλάμε λοιπόν γιά μιά σκλάβα που θα υπακούει στις εντολές της σκλάβας, αλλά όχι απαραίτητα και στου Master, διότι δεν θα είναι δικός της Master, ή γιά την εξεύρεση μιάς δεύτερης σκλάβας γιά τον Master;




    .
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: When Master ask ''me'' to find...

    Μιλαω για searching σκλαβας για την ιδια την σκλαβα:uhh: χμμ..δν εχω ιδεα μπορει η ''πρωτη'' σκλαβα να δινει εντολες στην αλλη?Για δικη της ευχαριστηση..ρωταω εγω τωρα:neut:
     
  8. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: When Master ask ''me'' to find...

    !!!!
     
  9. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: When Master ask ''me'' to find...

    Απορία ηλιθίου: μιλάμε για σκλάβα; Εμένα γιατί μου κάνει κάτι σε switch;
     
  10. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: When Master ask ''me'' to find...

    Ο καθένας παίζει τα δικά του παιχνίδια
    Και ο καθένας για τους δικούς του λόγους....
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: When Master ask ''me'' to find...

    Δεν γνωριζω αγαπητε,ισως ειναι απλα ενα game του...  ας μιλησουν οι πιο εμπειροι/ες σε αυτο. 

    Δεν ειναι προσωπικο το ζητημα,ισως της το ζηταει να βρει μια σκλαβα για λιγα η περισσοτερα session,οχι για κατι μονιμο... 
     
    Last edited by a moderator: 6 Φεβρουαρίου 2009
  12. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: When Master ask ''me'' to find...

    αν ποτε γινω σκλαβα καποιου , σιγουρα θα μου χρειαστει μια δικη μου σκλαβα ή σκλαβος καθοτι η σχεση μου με το home work ειναι ανυπαρκτη