Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Xαστούκι

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος DiDi, στις 19 Νοεμβρίου 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. DiDi

    DiDi Regular Member

    Long time ago...

    Κυλάει η ώρα και είμαι κοντά σου, στα γόνατα συγκεκριμένα και στο λαιμό μια ζώνη σου , η οποία ήταν απαλή παρόλα αυτά. Χαϊδευόσουνα και με ρώτησες εάν θα το κάνεις μόνος σου ή θα συμμετέχω και εγώ.. και απάντηση δεν έπαιρνες, ο λόγος ήταν γιατί είμαι ηδονοβλεψίας. Με αποτέλεσμα λοιπόν να με χαστουκίσεις. Δεν αντέδρασα. Ξέρεις το σκεφτόμουνα καιρό το πώς θα ένιωθα εάν θα έτρωγα το πρώτο μου χαστούκι και οι σκέψεις που μου ερχόντουσαν ήταν να αντιδράσω, να μουλαρώσω, να τσαντιστώ και να κλειστώ στο καβούκι μου. Όταν το ένιωσα, όταν απότομα ζεστάθηκε το μάγουλό μου δεν αντέδρασα καν, σα να το περίμενα, σα να το ήθελα. Δεν ξέρω πόσο δύναμη έβαλες, αλλά για κάποιο λόγο δεν πόνεσα καθόλου ίσα ίσα που μου άρεσε. Ένιωσα την παρουσία σου εκείνη την ώρα πολύ βροντερή και εν όσο ήμουν στα γόνατα και σήκωνα το κεφάλι μου και σε έβλεπα, ένιωθα τόσο μικρή μπροστά σου και ήρεμη. Όταν λοιπόν το χέρι σου έγινε ένα με το μάγουλο μου, έσταζα ολόκληρη και αυτό μου έκανε εντύπωση. Είναι δυνατόν με ένα χαστούκι να ερεθιστώ τόσο? Έτσι πρέπει? Και μετά από αυτό συνηδειτοποιώ ότι δακρύζω όχι μόνο από φόβο αλλά και από χαρά. Με το χαστούκι ένιωσα εντελώς αφημένη στα δικά σου χέρια, χωρίς να μπορώ να κάνω κάτι εγώ. Το ότι σε ρώτησα μετά δεν το έκανα γιατί δε μου άρεσε. Ή επειδή απόρησα με την πράξη σου. Μου άρεσε που ενώ με χαστούκισες εγώ δεν σκεφτόμουνα το παραμικρό, αφηνόμουν σε σένα κλείνοντας τα μάτια όπως μου είχες πει να κάνω προηγουμένως και εγώ συνέχισα και πορεύτηκα με αυτό. Πόσο δίκιο είχες τελικά. Είναι ωραίο να αφήνεσαι. Ομολογώ πως όλη μέρα σκεφτόμουν το χαστούκι, έφερνα την εικόνα μπροστά μου και μου άρεσε τόσο που δεν έβγαινε από το μυαλό μου. Είναι ωραία εικόνα.. μέρα με τη μέρα αισθάνομαι ότι όλο και κάτι καταφέρνω όσον αφορά τις φοβίες μου.

    Τελικά τι είναι αυτό που παίρνουμε από ένα χαστούκι? Τι είναι αυτό που παίρνουμε όταν δίνουμε ένα χαστούκι?? Ποια τα συναισθήματα? Θα χαιρόμουν να ακούσω την δική σας άποψη... Ευχαριστώ.

    Πλέον δεν το φοβάμαι, αρέσκομαι στο να κάνω σκανδαλιές ώστε να το νιώθω στο ζεστό μου πρόσωπο.
     
  2. Το καλύτερο είναι να σου έρχεται εκεί που δεν το περιμένεις...
    Καταρχάς, σε επαναφέρει στην τάξη. Σου δείχνει ότι κάπου κάνεις λάθος.
    Αναμφισβήτητα σε ταρακουνά και σου δείχνει ότι τίποτα δεν είναι δεδομένο.
    Σε πονά και καταλαβαίνεις πώς είναι να προκαλείς πόνο.
     
  3. Elysium

    Elysium Contributor

    Το χαστούκι με εκνευρίζει επικίνδυνα.
    Εκτός bdsm, φοβάμαι πως θα απαντούσα (δε θα το έκανα βέβαια) με σφαλιάρα αν προέρχονταν από γυναίκα ή με μπουνιά αν προέρχονταν από άνδρα.
     
  4. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    υπαρχει καλυτερη διασκεδαση;



    ...οχι παντα βεβαια...:

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    τα χαστούκια είτε με εκνευρίζουν είτε με καυλώνουν. εξαρτάται ποιός μου τα δίνει. ο λόγος που με χαστουκίζει δεν έχει και μεγάλη σημασία.
    εξαίρεση:αν με χαστουκίσει επειδή τον έχω πονέσει. αν με χαστουκίσει κάποιος έχοντας δακρυσμένα μάτια κλπ εξαιτίας μου, ας γνωρίζει οτι θα έχω τύψεις για πολύ πολύ καιρό.

    αν χαστουκίσω κάποιον σημαίνει πως κατά πάσα* θα με έχει φέρει εντελώς εκτός ορίων.οπότε το χαστούκι θα είναι το λιγότερο που θα έχει να ανησυχεί.


    υγ:θα συμφωνήσω με το ηλιακό χαμογελάκι οτι είναι πιο ωραίο να σου έρχεται εκεί που δεν το περιμένεις


    *spy
     
  6. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Πονοκέφαλο.
    Δεν μου αρέσει καθόλου. Θεωρώ ότι στο πρόσωπο δεν πρέπει να κτυπάμε ποτέ.
     
  7. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Xαστούκι

    Σκέψου ρε underherfeet ότι έχουνε πεθάνει όλοι πλην ενός (''Εντιμότατοι φίλοι μου') και τα μούλικα ούτε τα ονόματα τους χαμπαρίζουνε.
    Τα χαστούκια δεν αρκούν. Ένα σούβλισμα είναι επωφελέστερο.
     
  8. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Τα χαστούκια είναι υπέροχα όταν ξέρεις να τα δίνεις και αν καμία φορά σου φύγει λίγο δυνατότερα τότε σκύβεις και φιλάς το μαγουλού με στοργή και λες σε πόνεσα σκλαβάκι μου μμμμμμ!!!
     
  9. master00dragon

    master00dragon Regular Member

    στο Master το χαστουκι δεν εχει να κανει το ποσο ποναμε τον σκλαβο αλλα με το ποσο λιγοτερο συγκρατiεται ο αφεντης
    απο τη στιγμη που αυτοπεριοριζεσαι (και συμβαινει συχνα) περιοριζεται και η απολαυση γιατι το μυαλο ειναι σε εγρηγορση και δεν χαλαρωνει
    Σκοπος του χαστουκιου δενειναινα φερω το σκλαβο σε απελπισια
    αλλα με την βοηθεια του να δημιουργηθει η ενταση πουθα φερει τη διαδικασια στην κορυφωση
    Οταν ο σκλαβος εχει συνειδηση και μεγαλα ορια
    τοτε απο το μαγουλο του μεταφερεται στην παλαμη του αφεντη τετια ενταση που
    επιβεβαιωνει τη δυναμη που καταβληθηκε


    τα υπολοιπα χαστουκιαδεν με αφορουν...
     
  10. zinnia

    zinnia Contributor

    Γυρίζει το μάτι μου μόνο με την σκέψη..Φαντάσου να γίνει και πράξη.. Ναυτικό φυλλάδιο πρέπει να βγάλει και να μπαρκάρει όσο πιο μακριά γίνεται.
     
  11. Απάντηση: Re: Xαστούκι

    ειναι η αρχη αυτου που ονομαζω: "στρωσιμο χαρακτηρος" πιστευω πως καμια φορα καλυτερα ειναι να υπαρχει εστω και λιγος προϊδεασμος ωστε να την εχει κυριευσει ο φοβος  
     
  12. Re: Απάντηση: Re: Xαστούκι

    Πειθαρχία...
     
Thread Status:
Not open for further replies.