Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η αμήχανη στιγμή που ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος MindFeeder, στις 21 Ιανουαρίου 2017.

  1. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Η γάτα ῾τραυματίστηκε῾ από ζήλεια .. που δεν ήταν εκεί ο γάτος της (ο μαύρος, ο πονηρός)
     
     
  2. xarkias

    xarkias Regular Member

  3. BitterSweat

    BitterSweat Premium Member

    Η αμήχανη στιγμή που είσαι στην ξαπλώστρα μπρούμυτα με λυμένο το πάνω μέρος του μαγιώ και έρχεται ο σερβιτόρος ακριβώς μπροστά στο πρόσωπό σου για παραγγελία και δε σκύβει, αλλά σε κοιτά λες και περιμενει να του παρεις πιπα...εντάξει υπό άλλες συνθήκες μπορεί και να...
     
  4. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Η αμήχανη στιγμή που ο Κ καθήμενος αναπαυτικά απολαμβάνει πίπα από την υ του ..
    Και ξαφνικά νιώθει κάτι να του γλείφει τα δάχτυλα του ποδιού, γυρνάει το κεφάλι και βλέπει το κατοικίδιο σκυλάκι ....
     
  5. whisperer

    whisperer Regular Member

    τι μου θυμισες
    ποστ 26 (κι επειδη δεν εμφανιζεται η εικονα τετοιο ηταν)
     
    https://www.greekbdsmcommunity.com/threads/bdsm-και-κατοικίδια-στο-σπίτι.58515/page-3#post-686514
    ε
     
  6. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Η αμήχανη στιγμή που ο ντελιβεράς σου δίνει καθιστός στα γόνατα τα καλούδια...(μ' άρεσε λίγο )
     
  7. Brainman

    Brainman Deep in a fe mind

    το τραμ στριβει, το ασταθες κρατημα απο τη χειρολαβη της, το 'οοοπππςςς' με αμηχανο χαμογελο της πτωσης της στα γονατα μου
     
  8. whisperer

    whisperer Regular Member

    Η αμηχανη στιγμη που ζητας καλωδιο στα ηλεκτρικα ειδη και σε ρωτανε για ποιο λογο το θες
     
  9. Καμια αμηχανια. Απαντας ευθεως οτι εισαι bdsmer και επειδη δεν θα καταλαβει κανεις, εισαι ΟΚ
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Και ρωτάει: τι είναι αυτό, τρώγεται?   
     
  11. ocean girl

    ocean girl ...Γευσιγνώστης προσωπικοτήτων...

    Η αμήχανη στιγμή όταν ένα απόγευμα Μ. Βδομάδας πάνω στο σεξ χτυπάει το τηλέφωνο της κοπέλας και το σηκώνει απαντώντας : "Ναι μαμά θα έρθω εκκλησία.. πήγαινε και έρχομαι.."
      
     
  12. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Αφορισμός που σας χρειάζεται....