Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πράγματα που πίστευα σαν παιδί

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 18 Αυγούστου 2016.

  1. MasterAndreas

    MasterAndreas Master of Scorpio

    Μικρός ονειρευόμουν να γίνω διευθυντής πολυεθνικής επιχείρησης, με γοήτευε η εξουσία και η δύναμη. Μεγαλώνοντας, διαπίστωσα πως αυτοί κι αν έχουν δεσμεύσεις και λογοδοτούν διαρκώς για κάθε τους ενέργεια. Εγκατέλειψα λοιπόν την ιδέα, μέχρι που πριν 10 χρόνια ανακάλυψε τις ιδιαίτερες δεξιότητες μου και την δίψα μου για έλεγχο μια νεαρή Αμερικανίδα σκλάβα. Έτσι μέσα από το BDSM, εκπληρώθηκε το μεγάλο μου όνειρο και τα ως τότε ανομολόγητα πάθη μου, έγιναν αντικείμενο λατρείας σεβασμού και αγάπης. Μπορεί να μην έγινα διευθυντής, αλλά ευτυχισμένος έγινα. 
     
  2. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    πιστευα οποτε εβρισκα τρυπα οτι αν πεσω θα εχω τις περιπετειες της αλικης... αμεσως οπου φυγει φυγει η προσπαθουσα να τις θαψω...
     
  3. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Εντυπωσιακό κ υπεροχο
     
  4. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Ότι όταν μεγαλώσω θα φοράω όλο γόβες φούστες κλπ...μεγάλο ψέμα  
     
  5. MasterAndreas

    MasterAndreas Master of Scorpio

    Οι άνθρωποι αξίζουν πάνω κάτω το ίδιο. Όταν δεν μπορείς να δεις σε κάποιον τα ελαττώματα του, να είσαι υποψιασμένη... αποκλείεται να μην έχει. Νιώθω πολύ πιο ξένοιαστος, όταν μπορώ να διακρίνω που υστερεί ένας άνθρωπος. Όσο περισσότερε αδικίες της φύσης βλέπω στην εμφάνιση του ή ατέλειες στο χαρακτήρα του, τόσο πιο αισιόδοξος είμαι γι αυτά που δεν μπορώ να δω (είτε γιατί τα κρύβουν τα ρούχα του, είτε η σιωπή του).
     
  6. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Συμφωνώ με αυτά που λες, διότι κι εγώ πάνω κάτω τις ίδιες σκέψεις μοιράζομαι!
    Με μια λεπτομέρεια: είμαι αρσενικού γένους!  
     
  7. lexy

    lexy .ti.va.

    Πως ό,τι γυαλίζει ή λάμπει είναι επειδή έχει νεραϊδόσκονη. Το άγγιζα κι αμέσως επιχειρούσα να πετάξω. Ανεπιτυχώς. Μα πίστευα πως είναι επειδή δε γνωρίζω το "κόλπο".
    (συνεχίζω, φυσικά, να το πιστεύω).
     
  8. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Tinker Bell εσύ;;;  
     
  9. lexy

    lexy .ti.va.

     
    Ναι καλά κορόιδευε...όταν πετάξω, θα δεις!

    (Δεν είναι η αγαπημένη μου μα έχει ωραία μπουτάκια ♡)
     
  10. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    πως ο πατερας μου ηξερε τα παντα.οτι ελεγε ηταν σωστο και λογικο!!
     
  11. Gaijin

    Gaijin Μην μου τον κύκλο τάραττε.

    όταν ήμουν μικρός ήθελα να γίνω μανάβης στο Μαρόκο.είχα δει μια ταινία με ένα τύπο που γύριζε τον κόσμο κάνοντας διάφορες μισθοφορικες δουλειές. Ένα από τα ταξίδια του τον έβγαλε σε ένα χωριό στο Μαρόκο. Εκεί αποφάσισε να πάρει την θέση του μανάβη που μόλις είχε αποδήμησει εν τόπο χλωερο εν τόπο αναπαύσεως. Πήρε με την σειρά την γυναίκα του κρεοπωλη, την γυναίκα του τσαγκαρη και την κόρη του ράφτη. Για κάποιο περίεργο ρόλο απέκτησα την επιθυμία να γίνω και εγώ μανάβης αλλά μόνο στο Μαρόκο  
     
  12. MasterAndreas

    MasterAndreas Master of Scorpio

    Όχι και τόσο λεπτομέρεια, συγνώμη φίλε μου. Δεν γνωρίζω πολλούς, απέχω καιρό. Χαίρομαι ωστόσο που συμφωνούμε και που αντιμετώπισες την γκάφα μου με χιούμορ.