Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το πιο εκνευριστικό πράγμα..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος dina, στις 22 Δεκεμβρίου 2016.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Oι τρίχες στα μπάνιο, γενικώς, οπουδήποτε...    
     
  2. lotus

    lotus Silence

    Η γραψαρχιδίνη έχω αλλεργία
     
  3. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Να παίζεις ένα οποιοδήποτε παιχνίδι κι ο άλλος να μη παραδέχεται τη νίκη σου,να λέει ότι κέρδισες από τύχη και μόνο.Ενώ παίζεις να ειρωνεύεται το τρόπο που παίζεις,να λέει ότι δε ξέρεις να παίζεις κλπ.Να καυχιέται όταν νικάει κι ακόμη χειρότερα να σου τη λέει που έχασες.Να παραβλέπει κανόνες παιχνιδιού και να μη το παραδέχεται.

    Εκνευρίστηκα και μόνο που τα ανέφερα.
     
  4. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Γυρνα το στο σκακι να μην του αφησεις περιθωρια
     
  5. brenda

    brenda FU very much

    Οι πνευματικές μονομαχίες είναι επικίνδυνες. Εκεί, πέρα από το να αναγνωρίσεις την αξία του νικητή, έρχεσαι αντιμέτωπος κυρίως με την δική σου ένδεια...
     
  6. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    @E. Dantes θα ήταν μία λύση ίσως αλλά δε ξέρω σκάκι!Άσε που μου φαίνεται και βαρετό...
     
  7. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Αργοί άνθρωποι που κλείνουν και τον δρόμο και δεν μπορείς να προσπεράσεις  
     
  8. Mirage2009

    Mirage2009 Non Serviam

    Όταν κάποιοι κάνουν λάθος και προσπαθούν να προβάλουν αστεία επιχειρήματα για να απολογηθούν, αυτό γίνεται κυρίως στη δουλειά.
    Θεωρώ ότι λάθος δεν κάνει όποιος δεν κάνει τίποτα, και κάποια στιγμή θα γίνει, το να το παραδεχτούν και να προσπαθήσουν να το διορθώσουν δείχνει ήθος και επαγγελματισμό.
    Όμως αν το καταλαβαίνουν και δεν το παραδέχονται σημαίνει ο εγωισμός τους είναι μεγαλύτερος από τον επαγγελματισμό τους και άρα δεν είναι "συμβατοί" με τη θέση τους.
    Αν πάλι πράγματι δεν το καταλαβαίνουν τότε δεν είσαι καλοί επαγγελματίες και πάλι και δεν είσαι "συμβατοί" με τη θέση τους.
     
  9. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Με βρίσκει τόσο σύμφωνη αυτό!

    Θα πω ένα γεγονός που θυμήθηκα με αυτό.
    Ήμουν στο αυτοκίνητο (ως συνοδηγός,και κάτι τέτοιες στιγμές λέω τι καλά που δε παίρνω αυτοκίνητο) και ξαφνικα βλέπουμε αυτοκίνητο σταματημένο κανονικά κι αφημένο μπροστά μας.Ήταν στενός δρόμος κι ήταν στη μέση ακριβώς,μπλόκαρε όλο το δρόμο...
    Οδηγός δεν υπήρχε πουθενά.
    Εμφανίστηκε όμως μετά από ώρα,έβγαινε από ένα νηπιαγωγείο με ένα παιδί.
    Δεν έκανε κίνηση να απολογηθεί καν,σα να ήταν το πιο φυσιολογικό πράγμα στο κόσμο περπατούσε αμέριμνος χαλαρός και μπήκε στο αυτοκίνητο απλώς,πρώτος και καλύτερος.
    Το μικρό έμεινε πίσω μόνο του και προσπαθούσε να ανοίξει τη πίσω πόρτα του αυτοκινήτου να μπει...Περνούσαν τα λεπτά κι ένιωθα κάπως άσχημα σα θεατής.Δε κατάφερνε ν' ανοίξει τη πόρτα μέχρι που βγήκε ο ίδιος τελικά για να το βάλει μέσα.
    Δε μου αρέσει να χαρακτηρίζω ανθρώπους ο συγκεκριμένος όμως ήταν προκλητικός σε όλα του απ' την αρχή μέχρι το τέλος.Μου έβγαζε μια εικόνα τύπου,εγώ μόνο κι όλοι οι άλλοι να πάνε να πνιγούνε.Ούτε στο παιδί που συνόδευε σημασία...αυτό μου έβγαλε εκείνη τη στιγμή τουλάχιστον.
    Γενικώς βρίσκω εκνευριστικό οτιδήποτε δείχνει ή υποννοεί ότι ο άλλος δεν σκέφτεται τους γύρω.
     
  10. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Εγώ μιλούσα για πεζούς στον δρόμο αλλά και αυτό που ανέφερες εκνευριστικότατο
     
  11. lotus

    lotus Silence

    Οι διακρίσεις κατά υποκειμενική προσέγγιση ...
     
  12. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    @sweet_release το κατάλαβα και συμφώνησα σε αυτό ακριβώς,απλώς το μυαλό μου πήγε αμέσως μετά και σε παρόμοιες καταστάσεις με οδηγούς 

    Άλλο εκνευριστικό,η σοκοφρέτα...δαγκώνεις και σκορπίζεται η μισή κάτω.