Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, αν ήμουν bi θα του τα έριχνα στεγνά...Αν μη τι άλλο θα γούσταρα να το κάνω Κασάτο χαχαχα...Μετά τσάμπα ταφή...Τι άλλο στη ζωή...χαχαχα...

    Υ.Γ. Η γνώμη μου πάρε την και ρίχτην στα σκουπίδια...Μαλακίες λέω...as usual           
     
  2. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Γι' αυτό μ' αρέσεις.

    Με την αθώα και αγνή έννοια πάντα, εδώ πρέπει να προσέχουμε και τι λέμε, μην παρεξηγηθούμε.  
     
  3. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Να σε ενημερώσω πως έρχεται μια μέρα η φίλη μου η Μαρία και μου λέει:
    "Μαλάκα, ο παππούς σου είναι καύλα. Τον είδα τις προάλλες στην κηδεία της Τάδε και έλεγα στις άλλες..''Ρε, δείτε τον παππού της Μαρλέν πως πιάνει το φτυάρι''.. Έφτυνε τα χέρια του ο παππούς σου, καύλωνα εγώ."

    Και μιλάμε για 70 και κάτι χρονώ άνθρωπο. Μεγάλο τζόβενο βέβαια.. Πανέμορφος άντρας και πολύ λεβέντης.. Όχι επειδή είναι παππούς μου, αλλά, η αλήθεια να λέγεται..
     
  4. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Αχ, πεταλούδα μου και εσύ μ' αρέσεις.. Αλλά να ξέρεις, ο καθείς εδώ μπαίνει με δική του ευθύνη. Οι παρεξηγήσεις είναι για τους ανθρώπους και το στόμα/πληκτρολόγιο για να λύνονται. Επειδή την έχω "ξαναπατήσει" σε φόρουμ που "παρεξηγούσαν" τα λόγια μου, αποφάσισα να εκφράζομαι όπως μου βγαίνει, χωρίς να προσπαθώ να χρυσώσω το χάπι και να χαϊδεψω τα αυτιά κανενός. Νομίζω γενικά όμως, πως η γραφή μου είναι αρκετά ουδέτερη...  
    Προς Θεού, δεν είναι "επίθεση". Απλώς ξεκαθαρίζω τη θέση μου. Αν κάποιος/α εκτιμήσει ότι προσβάλλεται από τα λεγόμενά μου (ή οτιδήποτε άλλο), έχει το "ελεύθερο" να μου στείλει ένα μήνυμα και να ξηγηθώ εκεί. "Αντράκι" δεν το παίζω, αλλά στις ξήγες είμαι καλή. (Έτσι μου 'χουν πει τουλάχιστον..)
     
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μωρέ ας μου κάνει καλό λάκκο και εγώ φτιάχτηκα...Τα περί καύλας δεν με ενδιαφέρουν πλέον...Από τα χέρια και κάτω είμαι ήδη νεκρός χαχαχα
     
  6. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Τον δικό σου θα τον κάνει και βόρειο. Για να αποφεύγεται η μακράς διαρκείας έκθεση στον ήλιο!!!! χαοοχαοχοαοχοαοχ
    Αλλά, εκεί που θα είσαι, δε νομίζω να τον βλέπεις και πολύ!!

    katrami humor detected
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μην μου μιλάς για Βορρά..Τον έφαγα στη μάπα για 8 χρόνια...χαχαχα..."Αγαπάω" πλάτανο και γεράνια...Δώσε μου νεκροταφείο και πάρε μου και τα σάβανα χαχαχα
     
  8. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Όταν μοιράσετε και τα κόλυβα, φωνάξτε με.  
     
  9. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Ο τάφος σου θα είναι πάντα πλυμμένος από τα δικά μου τα χεράκια.. Αν δεν έχω πεθάνει μέχρι τότε από στενοχώρια..Γιατί εγώ από αυτό θα πάω. Είμαι σίγουρη.
     
  10. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Αν γίνεται, γίνεται χωρίς σταφίδα και σουσάμι; Μου βγαίνουν στα κακάκια μου και δε μου αρέσει...  
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, έχουν πεθάνει τόσες από την στεναχώρια τους για την αρχοντομουτσουνάρα μου...Που δεν μου φτάνει ένας μηνιάτικο για λελούδια χαχαχα...Και όχι κόλυβα...Πολύ κλασικό...θα ετοιμάζουμε γαρδούμπες χαχαχα
     
  12. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    ή και μπεζέδες που είναι παραδοσιακό, ελαφρύ και πάει στους γάμους και στις βαφτίσεις...
    Αλλά ψαρόσουπα θα φάμε. αααα.... όλα κι όλα..