Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Find your BDSM Partner (FB Group)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Art5xXx, στις 17 Απριλίου 2015.

  1. Art5xXx

    Art5xXx New Member

    Γεια σας. Μετά από ώριμη σκέψη πήρα την απόφαση να φτιάξω ένα Facebook Group όπου το κάθε μέλος θα μπορεί να κάνει Post την δική του προσωπική αγγελία για αυτό που ψάχνει. Η ομάδα είναι τέλειος καινούργια ακόμη, άλλα από κάπου πρέπει να αρχίσουμε για να έχει μέλη και προσωπικές αγγελίες. Το group απευθύνεται σε μη επαγγελματίες παρακαλώ και όχι σε αυτούς που θέλουν να βγάλουν λεφτά από BDSM γνωριμία. Είστε όλοι καλεσμένη, είτε θέλετε να κάνετε ποστ (AdPost like I like it to say it) είτε απλα να ψάχνετε της αγγελίες για να βρείτε τον η την BDSM σύντροφο που θέλετε. Ελπίζω να πάει καλά και να έχει θετικά αποτέλεσμα. Περιμένω τα αιτήματα σας!
    FB Group name : Find your BDSM Partner
    Link : www.facebook.com/groups/findbdsmpartners
     
  2. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Κανενα πιο ξεχου ονομα δεν σκεφτηκατε να βαλετε;;
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    To ξέρετε ότι υπάρχουν άπειρα bdsμικά group στο Fb, δεν το μάθατε από μένα; : )
     
  4. Art5xXx

    Art5xXx New Member

    Ξεχου? Is that some kind of a new word? Το όνομα τα λέει όλα νομίζω και έτσι θα έπρεπε να είναι. Αν νομίζετε ότι είναι πολύ χου! Τότε ίσως να σκεφτείτε να αφήσετε την BDSM ζωή πίσω σας. Πρώτον και δεύτερον, το γκρουπ είναι κλειστό, άρα αυτό σημαίνει ότι μόνο τα μελη του γκρουπ μπορούν να βλέπουν τα ποστ (AdPost). ;-)  
     
  5. Art5xXx

    Art5xXx New Member

    Δεν σας ξέραμε για να το μάθουμε εγκαίρως miss. Αλλά εγώ προσωπικά δεν έχω δει και τόσα πολλά γκρουπ σχετικά με το BDSM στο fb. Ίσως υπάρχουν ίσως και όχι, το θέμα είναι ότι λίγα αξίζουν. Ελπίζω να αξίζει το ίδιο και κάποια στιγμή στο μέλλον το Find your BDSM Partner. Επίσης, όποιος διαβάσει την περιγραφή του γκρουπ θα δει ότι δεν είναι ένα απλό και συνηθισμένο BDSM group. Ελπίζω να το δουν αυτό και άλλοι. ;-)
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @Art5xXx

    Kαλή επιτυχία!

     
     
  7. Art5xXx

    Art5xXx New Member

    Ευχαριστώ Πολύ!!!      
     
  8. epitelous! thanks Art5xXx
     
  9. Yπάρχουν άπειρα group περί BDSM στο FB.
    Τα περισσότερα έχουν όλα μας τα μέλη (και άσχετο κόσμο), και
    όλοι, εντός, κάθε μέρα ποστάρουν ξένες sm εικόνες.
    Και κάθε μια στο τόσο, γίνεται κάνας σκοτωμός μεταξύ Επαγγελματιών Δομινάτριχων και τσιρακίων (των 1ων).
    Δεν το λες και BDSM αυτό σίγουρα (Αθάνατα Μουσουλμανικά Βαλκάνια)
    Aν το group (πχ έχω ενα κι εγώ μυστικό) δεν πραγματεύεται κάτι εξιδικευμένο για τo ΒDSM (πχ μια τεχνική),
    δεν υπάρχει λόγος ύπαρξης, γιατί και εκείνο με την σειρά του, θα γίνει ένα από αυτά του σωρού.
     
  10. Art5xXx

    Art5xXx New Member

    No problem. Ελπίζω να δούμε δικιά σου προσωπική αγγελία (AdPost) σύντομα. ;-)
     
  11. Art5xXx

    Art5xXx New Member

    Καταρχάς θα ήθελα να ξέρω, έχεις διαβάσει προσεκτικά την περιγραφή του γκρουπ? Δεν νομίζω γιατί αν το είχες κάνει δεν θα έβαζες τέτοιο άσχετο σχολιο κατά την γνώμη μου.
    Συνιστώ σε όλους πριν σχολιάζουν να δούνε την αναλυτική περιγραφή του γκρουπ : www.facebook.com/groups/findbdsmpartners
    Ευχαριστώ
     
  12. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    ...Ποια περιγραφή? Αφού είναι κλειστό.