Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Music challenge

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος brenda, στις 1 Απριλίου 2015.

Tags:
  1. skia

    skia Contributor

  2. lotus

    lotus Silence

    Μετά τη σημερινή μέρα το μόνο challenge που μπορώ να βάλω   
     
  3. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    @brenda m ..... τα λογια ειναι περιττα
    @lotus    

     
  4. brenda

    brenda FU very much

    Μόλις είδα την ταινία κι έχω λιώσει εντελώς, είμαι απίστευτα συγκινημένη... 
     
  5. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Φανταζομαι την ειδες μεσα πο το Νημα μου Movie Challenge ??? !!!! sel 69
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Όχι, μου έβαλε στον σκληρό μία φίλη προχθές καμιά δεκαριά ταινίες και είπα να ξεκινήσω με αυτήν. Να σου πω την αλήθεια, κάποιες ταινίες, αξίζει να τις έχεις. Αυτή θεωρώ πως είναι μία από αυτές... Και άμα την έβαλες στο νήμα σου, μπράβο σου και ζήτω και μαγκιά σου.
    Σου αφιερώνω το επόμενο λοιπόν.
    Θέλω να βρω την σκηνή με τον μπαμπά και τον γιο, είναι για να διδάσκεται σαν απόσταγμα ζωής. Άντε βρες την! 
     
  7. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    aaaaaaa εγω ολοκληρη αφιερωση στην ταινια εκανα .... να με προσεχεις παραπανω απο εδω και περα ... Ξερει ο Θιφακος  
     
  8. brenda

    brenda FU very much

    Call Me by your Name by André Aciman
    Right now you may not want to feel anything. Maybe you never wanted to feel anything and maybe it’s not me you want to be speak about these things but feel something you obviously did. Look you had a beautiful friendship, maybe more than a friendship. And I envy you. In my place, most parents would hope the whole thing goes away, or pray that their sons land on their feet soon enough. But I am not such a parent. We rip out so much of ourselves to be cured of things faster than we should that we go bankrupt by the age of 30 and have less to offer each time we start with someone new. But to feel nothing so as not to feel anything—what a waste! Have I spoken out of turn? Then I’ll say one more thing it'll clear the air. I may have come close but I never had what you two have. Something always held me back, her stood in the way. How you live your life is your business just remember our hearts and our bodies are given to us only once and before you know it your hearts worn out and as for your body there comes a point when no one looks at it much less wants to come near it. Right now there's sorrow, pain don't kill it and with it the joy you felt. Does mom know? I don’t think she does.
     
  9. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    εγω με αυτη ειχα συγκινηθει

     
  10. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    και ενα απο τα ακλυτερα soundtrack για εμενα ειαι αυτο @brenda m

     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Είναι ναι, αυτό που εμένα μου σημάδεψε την εφηβεία, ήταν αυτό:
     
  12. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    38 Λεπτα ειανι ... ελα να αλαξουμε κλιμα