Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

«Κυρία» θα πει μάγκας γένους θηλυκού

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος KASEFI, στις 8 Μαρτίου 2017.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ξέρω να διαβάζω, ομολογουμένως το κείμενο είναι γεμάτο ανασφάλειες, κόμπλεξ-θυμό και το Εγώ τόσο τεράστιο, που αν το καλοσκεφτώ μια υπό με τέτοιο Εγώ, δεν γίνεται να είναι υπό.
     
  2. KASEFI

    KASEFI New Member

    Μην ψάχνεις να παρεξηγηθείς με κάποιον, που μόνο αυτό δεν θέλει να κάνει σε ένα φόρουμ που είναι ανοιχτό σε όλα...
    Οι προθέσεις μου είναι πιο ευγενικές από ότι μου προσάπτεις...
    Νομίζω ότι η απορία μου ήταν ξεκάθαρη από την αρχή...
    Αν μπορούν να συνυπάρχουν ταυτόχρονα και πως... τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο...

    Σαν υπό το Εγω καταστέλλεται ... αλλάζουν όμως οι αξίες ζωής;
     
  3. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Συμφωνώ με την @Μαντλίν και με τη @lexy, το κείμενο είναι γεμάτο δυσφορία και αντιφάσεις.
    Θα προσθέσω το άκρως σεξιστικό της αναφοράς σε ανδρικό πρότυπο για να οριστεί μια γυναίκα ως συγκροτημένη, ξεκάθαρη, με γνώση και ευθύνη του εαυτού της.
     
    Last edited: 10 Μαρτίου 2017
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @KASEFI

    Δεν παρεξηγώ εσένα, τo κείμενο σχολιάζω κατανοητό;
    απλά αυτά τα κυριλίστικα-καθώσπρέπει~ δεν τα κατάλαβα ποτέ, αυτά από μένα. :- )
     
  5. lexy

    lexy .ti.va.

    ..ωστόσο, με το D/s σου κόβεται η μαγκιά -αν την έχεις - όταν βρίσκεσαι στην αποκάτω. Σίγουρα.
    Αν είσαι στην αποπάνω -αν την έχεις- και δεν την αφήσεις εκτός, γίνέσάί λίγο γραφικούλι Κ.
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ναι! ⋆⋆⋆
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    24 λαηκ!

    όταν οι άνθρωποι δεν απολαμβάνουν το ουσιαστικό περιεχόμενο, καταφεύγουν στο υποκατάστατο της αξιοπρέπειας.
    εν προκειμένω και στην γκρίνια και την αυτοαναίρεση

    υγ. κατ' αναλογίαν: ίσια, μωρή κυρία, θα βρεις.
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Το μόνο θετικό στο κείμενο είναι πως είναι ενυπόγραφο, για τους όποιους λόγους.
    Τα γραφτά των @lexy και @Μαντλίν θεωρώ πως ακούμπησαν το όριο της καλοπροαίρετης κριτικής.

    Τέτοιου είδους κείμενα διαφανώς και απροκάλυπτα καταδείχνουν ανημπόρια, αλλοτρίωση και αδυναμία απόλαυσης του ελαχίστου.
    Και τα τρία συνιστούν προβολές φοβικού περιβάλλοντος, που κουκούλωσαν και ισοπέδωσαν ίσως και ανεπιστρεπτί ένα μπομπίρι.

    Στα καθ' ημάς -ενδοφορουμικά μιλώντας- πολλές τέτοιες περιπτώσεις έχουν "κάνει καριέρα" με τα κείμενά τους εδώ.
    Νάναι καλά, μας ξεκούρασαν διγιότι μας αποκαλύπτουν με κρυστάλλινη καθαρότητα τα θηλυκά (και τα σερνικά -μη ξεχνιόμαστε) που τις είχαν και τις έχουν σε μεγάλη υπόληψη (δυο - τρεις εξαιρέσεις επιβεβαιώνουν τον κανόνα).

    Στο φόρουμ αυτό γνωρίζω και αγαπάω βαθύτατα ευάριθμες -τηρουμένων των αναλογιών- γυναίκες -με κεφαλαίο Γ.
    Επίσης γνωρίζω αρκετά κορίτσια -με κεφαλαίο Κ- που σίγουρα θα γίνουν Γυναίκες.
    Καταλαβαίνεις πως είναι πια κυρίες όταν σε κοιτούν με το διάφανο βλέμμα, που την ίδια στιγμή που βλέπουν μέσα σου, σε αφήνουν (αν μπορείς και ξέρεις) να δεις το δικό τους είναι.

    Παρατηρήσεις:
    1. Ναι, υπάρχουν και άνθρωποι ερζάτς, αλλιώς δεν θα υπήρχε Ιστορία (και πάλι ναι, αυτό είναι βαρειά πολιτική, καλά το καταλάβατε, όσοι τεσπά).
    Παρακαλείσθε να τους χρησιμοποιείτε με προσήνεια και γλυκύτητα.

    2. Κάποιοι μπορούν να δουν σε ένα μικρό κορίτσι -μετά το τρίτο έτος της ηλικίας του- πως θα γίνει κυρία.

    3. Βοήθημα:

     
     
    Last edited: 14 Μαρτίου 2017
  9. πολυ! ωραιο! αρθρο συμφωνω σε πολλα! μια ΚΥΡΙΑ εχει σικατο! κυριλε!! στυλ! ειναι ΓΕΝΝΑΙΟΔΩΡΗ! αναγνωριζει τα λαθη τηs! ειναι τρυφερη! ερωτικη! γκομενα! ''μαγκαs'' γατουλα! ειναι καλη! συντροφοs! εχει ΔΥΝΑΜΗ ειναι αεικινητη! ειναι sweet! bitch! συνδυαζει ολα αυτα μαζι με τον δικο τηs μοναδικο! τροπο! she's A LADY!...... 
     
  10. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    !!!!!!!
     
  11. ΜΑ πωs με ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ! I LOVE YOU!