Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Άκου πιτσιρίκο «Ο βασιλιάς είναι γυμνός»

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 30 Μαϊου 2006.

  1. Ricardo

    Ricardo Staff Member

    Ο βασιλιάς είναι γυμνός
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Άκου πιτσιρίκο «Ο βασιλιάς είναι γυμνός»

    Αν και θεωρώ πως ισοπέδωσες την κατάσταση,Υποκλίνομαι στα σημεία που έχεις απόλυτο δίκιο..

    Εξάλλου,ποτέ μια αλήθεια δεν είναι καθαρή και αυτούσια πουθενά...
     
  3. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Άκου πιτσιρίκο «Ο βασιλιάς είναι γυμνός»

    Ο καθενας κανει τις επιλογες του.... αλλωστε Τα λαθοι, τη Μαγκια και τη καυλα την ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ..!!!
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Άκου πιτσιρίκο «Ο βασιλιάς είναι γυμνός»

    Την κάβλα;Πως;
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Άκου πιτσιρίκο «Ο βασιλιάς είναι γυμνός»

    ειναι τα ''γαμησιατικα'' που λεμε...
     
  6. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Άκου πιτσιρίκο «Ο βασιλιάς είναι γυμνός»

    Λάθη θα κάνουμε. Πονηρίες θα γίνονται, αλλά ανοχή στον αποενοχοποιημένο κυνισμό ( τον ξέρω καλά εγω ) και βέβαια στην ανοησία της κάβλας όχι .

    Είναι ακριβή η ανοησία της κάβλας και δεν πρόκειται να πεθάνει (ή να αυτοκτονήσει) τουλάχιστον.
    Ας την έχουμε απλά στο στόχαστρο
     
  7. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Έχει σε όλα τα ουσιώδη δίκιο, θαρρώ, ο Χάϊνριχ.
    Κι αυτή την παραδοχή την κάνει ένας κυνικός μηδενιστής.
    Αλλά είναι θέμα ευφυίας, όχι ηθικής τάξεως.
    Φαίνεται πως κάποιοι δεν γίνανε ακόμη εντελώς ρετάλια.
     
  8. G_E

    G_E Contributor

    Re: Απάντηση: Άκου πιτσιρίκο «Ο βασιλιάς είναι γυμνός»

    ... όπως μας έχει κι αυτή.

    Πανάκριβη ομολογουμένως (ευτυχώς στην ηλικία μου το πανάκριβη έχει συνήθως την κυριολεκτική του έννοια και όχι τη μεταφορική που μπορεί να είναι ακριβότερη).

    Κατά τ' αλλα συμφωνώ επι της ουσίας.
     
  9. zinnia

    zinnia Contributor

    κι εγω συμφωνω σε ολα οσα εγραψε ο Χαινριχ..Ομως καλε μου Χαινριχ, δυστυχως ή ευτυχως, ετσι περπαταει η ζωη... Η πειρα μας δεν μεταβιβαζεται στους νεωτερους οσο πειστικοι κι αν σταθουμε..Πρεπει ο καθενας μας να περασει απο καταστασεις, να πεσει, να ξανασηκωθει, να προχωρησει μεσα απο τις δικες του εμπειριες..

    Αν ηταν αλλοιως..ολοι θα μασταν προφυλαγμενοι απο τις νουθεσιες και τα βιωματα των μεγαλυτερων μας...

     
     
  10. Amazona

    Amazona Nothing More, Nothing Less - Amazona is the best!

    Όλα παίζουν. Και ο λάιφστάιλερ του σήμερα, αν αλλάξουν τα "δεδομένα" στη ζωή του, μεταμορφώνεται σε βανίλα. Δεν είναι κακό να αποδέχεσαι την ήττα σου. Έπαιξες κι έχασες. Δεν μπορώ να πώ το ίδιο φυσικά και αυτούς που επί σκοπού λειτουργούν έτσι.

    Περαστικά βρε!
     
  11. Guest05

    Guest05 Guest

    Άλλα λέει η θειά μου άλλα ακούν τ' αφτιά μου
     
  12. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Έχετε ωραιότατα αυτιά! Γιατί δεν ακούν τους επαίνους;
    Αλλά τί γίνεται με τα αυτιά των πιπινίων, όταν περιφρονούν τας προτροπάς;
    Το έχομε συζητήσει διεξοδικώς: Η λύσις είναι να τεθεί φίμωτρον εις τους σαχλαμαράκηδες/ισσες καραμουστερήδες/ούδες που τους τα χαϊδεύουν με ουρανομήκεις αερολογίες.
    Κάποιοι εξ αυτών ίσως να παίρνουν και προμήθεια από τα ιδιωτικά Ψυχιατρεία στα οποία, μετά πάσης βεβαιότητος, θα εισαχθεί το πιπίνιον όταν ανακαλύψει ότι ούτε τόπης/α ούτε σούμπης/α είναι - παρά μόνον έγκαυλον μανιωδώς, τουτέστιν γαμάτε με κι ας κλαίω.