Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Άντρες vs Γυναίκες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 25 Ιανουαρίου 2015.

  1. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

  2. Gaijin

    Gaijin Μην μου τον κύκλο τάραττε.

    Μία από τις λίγες αλήθειες της ζωής  
     
  3. alisaxni

    alisaxni ό,τι με θρέφει, με καταστρέφει

    χαχαχααχαα καταπληκτική περιγραφή αν και εντελώς λανθασμένη (κατά τη γνώμη μου πάντα).
    τα δύο φύλα θεωρώ ότι διαφέρουν ως προς τον τρόπο διαχείρισης κι όχι ως προς τον τρόπο σκέψης..
    αυτό πχ είναι κάτι που ξενερωνει εμένα σχετικά με το ανδρικό φύλο, η αποφυγή διαχείρισης με τη δικαιολογία δεν το σκέφτηκα έτσι, ή το είδα αλλιώς, ή το ξέχασα κλπ, για να αποφύγουν αυτό που δυσκολευονται στην πραγματικότητα να διαχειριστουν.
    στις γυναίκες δεν αντέχω τις κλαψιαρες και αδυναμες, τον φθονο για το οτιδήποτε και την μη αλληλεγγύη προς το φύλο τους (συνήθως εξαιτίας του φθονου).
     
  4. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    και εδω ειναι που απανταω "δεν το σκεφτηκα ετσι" :Ρ  
     
  5. alisaxni

    alisaxni ό,τι με θρέφει, με καταστρέφει

    χαχαχα κλασσικό αρσενικό   
     
  6. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

  7. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    εχουμε και εμεις τα ελαττωματα μας  
     
  8. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  11. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

  12. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member