Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Άντρες vs Γυναίκες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 25 Ιανουαρίου 2015.

  1. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Έτσι μπράβο.
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    5 τύποι γυναικών που ξενερώνουν κάθε άντρα:

    Η κυρία Έξυπνη / Βόλεμα/ Νύφη/ Το ψυχάκι/ Καβάτζα- Αντικαταστάτης.
     
  4. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art


    εμένα πάλι που θα σηκωθεί 6 το πρωί να πάει στην δουλειά με αφήνει να κοιμηθώ μεχρί τις επτάμιση.Γιατί ξέρει ότι κι εγω θα δουλέψω από τις 8μιση το πρωί μέχρι το λιγότερο 10 το βράδυ, γιατί ξέρει ότι κι εγώ έχω ανάγκες και είμαι άνθρωπος και πλέον την καταλαβαίνω γιατί χρειάστηκε να δώσει εντολή να γίνεται αυτό γιατί αλλιώς δεν άκουγα και σηκωνόμουν, αυτό είναι δοτικότητα, αυτό είναι σχέση και αυτό είναι που λέμε προστατεύω αυτό που έχω.
     
  5. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Ναι βέβαια. Ότι δουλεύει καλά για σας. Για να έχει επιλέξει αυτό η Κυρία σου θα ξέρει καλύτερα απο όλους μας
     
  6. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    αυτό που θέλω να σου πω είναι ότι σε μία σχέση πρέπει να συμμερίζεσαι και τον άλλον  
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  9. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

    αυτές/οι που θέλουν να επιβάλουν το μειονέκτημα τους ως πλεονέκτημα αντί να το διορθώσουν

    αυτές/οι που λένε πολλά χωρίς κανένα απολύτως περιεχόμενο

    οι χαζές/οι

    οι άνθρωποι της ελάσσονος προσπάθειας

    οι χαοτικές/οι

    αυτές/οι που αναζητούν την αιτία των προβλημάτων τους πάντα στους άλλους

    οι αναποφάσιστες/οι

    αυτές/οι που θεωρούν δεδομένο ότι είμαι ηλίθιος

    αυτές/οι που θεωρούν δεδομένο ότι αποτελούν θείο δώρο για τον άλλον

    οι δυναμικές που κάνουν ότι δεν ακούν τα 'βιολογικά τους κουδούνια"

    οι δυναμικοί που κάνουν ότι δεν βλέπουν τη μετριότητα τους

    οι ανυπόμονες/οι

    οι αγενείς

    οι επαναστατημένες/οι που αποζητούν τελικά συντηρητικές βεβαιότητες

    οι τεμπέληδες

    αυτά πρόλαβα όσο κράτησε ένας καφές και 2 τσιγάρα....
     
  10. Dapom

    Dapom Contributor

    Με ξενερώνει παρα πολυ η κτητικότητα...την θεωρώ ( πάντα κατα προσωπική άποψη ) δείγμα ανασφάλειας.
     
  11. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

    παρότι είμαι σίγουρος ότι δεν θα σε ενδιαφέρει η άποψη μου, θα διαφωνήσω μαζί σου. Δεν την θεωρώ ανασφάλεια, ακριβώς επειδή δεν σε προστατεύει από οτιδήποτε.
     
  12. Dapom

    Dapom Contributor

    Κανεις μεγάλο λάθος...προσωπικά με ενδιαφέρουν και σέβομαι ΟΛΕΣ τις απόψεις. Το βρίσκω έναν απο τους καλύτερους τρόπους να μαθαίνω αλλα και να γνωρίζω τους ανθρώπους / συνομιλητές μου.

    Παρόλα αυτα δεν καταλαβα τι εννοείς με το "επειδή δεν σε προστατεύει απο οτιδήποτε"; Θέλεις να το εξηγήσεις ;