Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Άρμεγμα Προστάτη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Spiros.93, στις 15 Σεπτεμβρίου 2019.

  1. Spiros.93

    Spiros.93 Regular Member

    Θα πω 2 λεξεις μονο. "ΑΡΜΕΓΜΑ ΠΡΟΣΤΑΤΗ" Με ερεθιζει τοοοοσο πολυ, δυστηχως δεν εχω βρει κοπελα να το δοκιμασω. Μονο οτι εχω δει σε τσοντες. Θα ηθελα πληροφοριες, τακτικες αλλα και μεθοδους για πραγματοποιηση αυτης της φαντασιωσης. Ευχαριστω, αναμενω απαντησεις
     
  2. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Σπύρο είναι ωραίο το άρμεγμα προστατη. Σιγουρα αρέσει και σε πολλές κοπελλες, από ότι ξερω.
     
  3. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Διευκρινίσε την λέξη "Άρμεγμα"..
    Μήπως εννοείς ερέθισμα ;
    Αχ αυτό το γκουγκλε τρανσλειτ μας έχει κατάστρεψει  

    Δεν χρειάζεται απαραίτητα κοπέλα.
    Μπορεί ο καθένας στον εαυτό του .

    Τα μόνα που χρειάζονται είναι ένα χέρι, πλαστικό γάντι για τους σιχασιάρηδες
    λιπαντικό η και ακόμα και σάλιο βοηθάει 
     
  4. Spiros.93

    Spiros.93 Regular Member

    Ισως να θεωρειτε αρμεγμα. Γιατι απο αυτα που εχω δει, περα απο τον πρωκτικο ερεθισμο, γινεται και και το αρμεγμα του πεους οπως εισαι στα 4 και κρεμεται. Οποτε το παρομοιαζουν με το αληθινο αρμεγμα της αγελαδας. Καταλαβαινεις. Δεν ξερω αν ειμαι σωστος βεβαια
     
  5. Spiros.93

    Spiros.93 Regular Member


    ??
     
  6. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Άλλο είναι αυτό ...

    Και άλλο αυτό ....

    Αυτό είναι και τα δύο ταυτόχρονα ...
    Εντούτοις να καταλήξω πως δεν είναι απαραίτητο να συνδέεται το ένα με το άλλο .... μπορεί να έχει κάποιος εξπερματισμο μόνο με ερεθισμό προστάτη χωρίς άρμεγμα του πέους όπως και το αντίστροφο .
     
  7. Spiros.93

    Spiros.93 Regular Member

     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  9. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

  10. pagomenos_kounelos

    pagomenos_kounelos New Member

    Έχω φτιάξει ένα βιβλίο online που περιγράφει τεχνικές και διάφορα tips. Για ό,τι άλλο θες, στείλε μου Pm.

    https://docs.google.com/document/d/1UmkwN4J8C4tOWxebpIQgr0LwW9-rqlTtNdBn4tLyoMw/edit?usp=sharing

    Αναφορικά υπάρχουν διάφορες τεχνικές, απλά να ξέρεις ότι χρειάζεται πολύ πειραματισμό, πολλή υπομονή και θέληση για να φτάσεις στο milking, δηλαδή να έχεις πραγματικά αποτελέσματα.
    Μπορείς να επενδύσεις σε ένα ειδικό prostate massager, αλλά θα σου συνιστούσα για αρχή απλά να έχεις ένα καλό curved glass dildo.
     
  11. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Don’t touch your penis!
    SERIOUSLY, this is the last thing you wanna do when massaging your prostate. It will be extremely tempting. And yes, playing with it during this time will feel damn good. But DON’T DO IT. You risk having an orgasm with ejaculation, and that’s not what you want right now. The last thing you want to do is blow it (hehe, pun intended) and miss out on the rest of your experience.

    That is exactly what i'm trying to say ! 
     
  12. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Αν το κάνει μόνος κανείς, χάνει όμως τις γνωριμίες και τις τύχες τις καλές  

    Σε κάθε περίπτωση το άγγιγμα και το παιχνίδι με δύο προσφέρει άλλη αίσθηση. Και είναι όντως ιδιαίτερο και άκρως ερεθιστικό.