Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Έχει κανείς την περιέργεια να μάθει πότε θα πεθάνει ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος serr, στις 2 Μαρτίου 2006.

  1. serr

    serr Regular Member

    Αν ναι ας επισκευθεί την παρακάτω διεύθυνση "

    http://www.deathclock.com/
     
  2. DarkSide

    DarkSide Regular Member


    Καθε που βαζεις την ημερομηνια , βγαζει και κατι διαφορετικο , φυσικα !

     
     
  3. Astarty

    Astarty Contributor

    Εγώ πάλι έχω δώσει εντολή να εφαρμοστεί πάνω μου η κρυογονική. Να με βάλουν σε μια κάψουλα, πακέτο για το νέφος του Ορτ όπου ήδη έχω ένα οικοπεδάκι εκεί. Όταν θα έχουνε βρει πλέον το ελιξίριο της ζωής θα επανέλθω για να στοιχειώσω την ζωή μερικών.

    Αστάρτη
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    36 χρόνια ακόμα...(19+36=.......65!...καλά είναι...)
     
  5. Elysium

    Elysium Contributor

    45 χρόνια ακόμη έβγαλε..... φφφφ πολλά μου φαίνονται. Πώς διάολο θα περάσουν;
    Περιμένω να βγεί και site που να μας απαντά από τώρα αν θα πάμε στην κόλαση ή στον παράδεισο.
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    RE: RE: Έχει κανείς την περιέργεια να μάθει πότε θα πεθάνει ?

    Εγώ που δεν είμαι site,μπορώ να στο πω από τώρα :Ρ ;)  

    Πάντως,αν υπάρχουν(που δεν...) θα πάω εκεί που θα πάνε οι φίλοι μου ;)
     
  7. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Το '95 oscarwil; ποιος σε ποιού την κηδεία πήγε;
     
  8. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    RE: RE: Έχει κανείς την περιέργεια να μάθει πότε θα πεθάνει ?

    Άκουσα πως ανοίγει υποκατάστημα και στο The mall !!! λολ
     
  9. zinnia

    zinnia Contributor

    καλημερα σας  

    ΔΕΝ θελω να σας ξερω..

    μπρρρρρρρ πρωι-πρωι
     
  10. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Προσπαθώ χρόνια τώρα να υποτάξω τον Χάρο...
    Τον έχω δει να έρχεται με το κεφάλι ψηλά, αλλά έχω καταφέρει να τον κάνω να φεύγει με την ουρά στα σκέλια.
    Έως τώρα το μόνο που έχω καταφέρει είναι να τον αποπλανώ.
    Δύσκολη περίπτωση ομολογώ αλλά αξίζει τον κόπο.
    Ατίθαση όπως πάντα ... η ώρα μου έχει περάσει από τον Μάρτιο του 1995 (!)...
    Ανήκω και γω στους «Αθάνατους» της παρέας
    Άξιοι!!!!
     
  11. serr

    serr Regular Member

    Εγώ άνοιξα αυτό το thread για εμπορικούς λόγους. Λοιπόν σε όποιον βγάλει ότι θα αποχαιρετήσει τον μάταιο τούτο κόσμο λίαν συντόμως και θα πάει εκεί " ένθα απέδρα πάσα λύπη και στεναγμός " ας περάσει από το γραφείο τελετών "Το γρήγορο φτυάρι" στην οδό αναπαύσεως να κανονίσουμε την τελετή. Φυσικά έκπτωση 90% σε όλα τα μέλη του φόρουμ με την προϋπόθεση ότι θα κάνουνε την διαδρομή με τα πόδια, δεν θα χρησιμοποιήσουμε φέρετρο αλλά θα τον σκεπάσουμε με μία κουβέρτα να μην πέφτουν και χώματα στα μάτια του. Η χρήση μπαλέτου προεραιτική. ζωή σε λόγου μας.
     
  12. serr

    serr Regular Member

    Εκεί ποντάρω και εγώ. Στον αθέμιτο ανταγωνισμό. Άσε που μεταξύ μας και μη το πείς σε κανέναν άλλο, από συναδελφική αλληλεγγύη δηλαδή, εγώ τους βάζω και σκάβουν και μόνοι τους τον τάφο τους. Άσε που άν δείς τις τιμές που έχω θα καταλάβεις ότι ακόμη και με την έκπτωση τους βγαίνει ο κούκος αηδόνι.