Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Έχει κανείς την περιέργεια να μάθει πότε θα πεθάνει ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος serr, στις 2 Μαρτίου 2006.

  1. slv_hana

    slv_hana Regular Member

    Εγω λεει οτι θα πεθανω στα 95!!!!!
     
  2. Amazona

    Amazona Nothing More, Nothing Less - Amazona is the best!

    Λοιπόν, σε sadistic mode πεθαίνω 17 Δεκεμβρίου 2008, άρα, όσο είμαι ακόμα εν ζωή με προλαβαίνεται.
    Αν όμως αλλάξω σε optimistic mode, θα ζήσω μέχρι το Μάρτιο του 2066 (ζωή να'χω, πανάθεμά με, δεν θα ξεχωρίζω από το σφουγγαρόπανο!!!).

    ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ : ή μελλοθάνατη σαδίστρια, ή αιωνόβια χαζοχαρούμενη...... θα πάρω το πρώτο
     
  3. inlx

    inlx Regular Member

    Λοιπόν, εγώ καλά έκανα κι έβαλα sub στο προφίλ μου... σε sadistic mode έχω ήδη πεθάνει, από το 2004. Και να μην το αντιληφθώ...
     
  4. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Εμένα μου έβγαλε το 2053 26/11 !! Έβαλα στο ΒΜΙ 39 , σκέφτηκα ότι εννοεί την τωρινή μου ηλικία. Και το MODE Οptimistic!! Εχουμε καιρό!

    Στο ΜΟDE sadistic είμαι νεκρός από το 2001.

    χαχαχαχαχα !!!!!
     
  5. serr

    serr Regular Member

    Εσείς οι πεθαμένοι γυρίστε γρήγορα στους τάφους σας. Για να λέει ότι έχετε πεθάνει κάτι παραπάνω θα ξέρει.
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    απ' ότι κατάλαβα οι σαδιστές πεθαίνουν λείαν συντώμος...

    καλό που δεν είμαι σαδιστής, κακό που είμαι μαζοχιστής ...
     
  7. serr

    serr Regular Member

    Σ΄άκουσα να σιγοτραγουδάς oscarwil το " Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη". Καλά θα τα πούμε.
     
  8. Kits

    Kits Contributor

    Tuesday, July 11, 2017 .......

    Τοτε θα ειμαι 47 ετων.... ωχχχχχχχ λετε να εχει δικιο???

     
     
  9. Zondag

    Zondag Regular Member

    Εμένα μου έβγαλε οτι θα πεθάνω...χθές! 
     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Είμαι νεκρός...
    Αλλά δεν το ξέρω  
     
  11. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

    Απάντηση: Έχει κανείς την περιέργεια να μάθει πότε θα πεθάνει ?

    το Νοέμβριο του 2031... ούτε σύνταξη θα προλάβω να πάρω!

    αν κόψω το τσιγάρο και χάσω μερικά κιλά ακόμα θα ζήσω 2 χρόνια περισσότερο... πφφφ, πάλι δεν προλαβαίνω τη σύνταξη!

    είναι καλό επιχείρημα αυτό για να ζητήσω να σταματήσουν να μου κρατάνε τις εισφορές στα ασφαλιστικά ταμεία;
     
  12. L_Strike

    L_Strike Contributor

    16 Οκτωβρίου 2011...
    Από Δευτέρα θα ξεσκιστώ στα καταναλωτικά δάνεια με μαρκιές δόσεις! Θα εξοπλιστώ και με οικιακές συσκευές με πολλές δόσεις, κατά προτίμηση να ξεκινάνε μετά από το 2012. Μπορεί να μην κερδίσω την μάχη με τον Χάρο, όμως θα έχω βγάλει σημαντικό όφελος