Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Έχω άδικο?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Princess_of_Pain, στις 31 Μαϊου 2007.

  1. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Τα τελευταία δύο χρόνια ένας ανεγκέφαλος user του irc και τελευταία του site με το nick tangerine κάνει κάτι το οποίο με έχει κάνει έξω φρενών. Μπαίνει και δίνει συνεχώς το τηλέφωνό μου σε άσχετους κόπανους με αποτέλεσμα να με ξυπνάνε μέσα στην νύχτα, κάτι που έγινε πάλι απόψε. ΑΠΑΙΤΩ να ζητήσει δημόσια συγγνώμη αλλιώς θα λάβω άλλα μέτρα για τα οποία θα μετανιώσει. Θα γίνω τόσο κακιά όσο δεν φαντάζεται είτε με πάρει πάλι ο ίδιος είτε άλλος μ........ Το νούμερο το έχω 8 χρόνια και δεν είμαι διατεθειμένη να το αλλάξω για κανέναν λόγο.
     
    Last edited by a moderator: 31 Μαϊου 2007
  2. blindfold

    blindfold Contributor

  3. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Δεν νομίζω, αλλά μου άρεσε η απάντησή σου  
     
  4. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: Έχω άδικο?

    Αν πρόκειται για τον tangerine που γνωρισα εγώ από κοντά, σαφέστατα έχεις ασυζητητί αδικο. Ούτε καν είναι από Κρήτη..
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    υπαρχει κατι πολυ απλο Princess .... σε οποιον σε παιρνει απροσκλητος τηλ. θα του λες :"Θα με παντρευτεις με παπα και με κουμπαρο" .... 99% σε κατι τετοιο εμεις οι αντρες χανουμε καθε διαθεση για χιουμορ ....
     
  6. slaveboy`81

    slaveboy`81 Regular Member

    Είσαι σίγουρη ότι είναι αυτός που δίνει το κινητό σου; Ουδείς ένοχος μέχρι αποδείξεως του εναντίου, εκτός αν το λέει ο Ευαγγελάτος. Πάντως επειδή και εγώ είχα παρόμοιο πρόβλημα απλά κλίνε το κινητό όταν κοιμάσαι και απόφυγε να το σηκώνεις όταν βλέπεις κλήσεις με απόκρυψη. (Ξέρω ότι αυτό που σου προτείνω δεν είναι λύση αλλά ημίμετρο...)
     
  7. tangerine

    tangerine Regular Member

    Απάντηση: Έχω άδικο?


    Εχεις απολυτο δικιο να παραπονιεσαι αν η κατασταση ειναι ετσι οπως την περιγραφεις. Και αυτο ισχυει για τον καθενα μας γιατι κατι τετοιο παραβιαζει την φυσιολογικη ροη της καθημερινοτητας μας (και οχι μονο).

    Ελπιζω να εχεις καταλαβει οτι δεν ειμαι εγω αυτος που εχει προκαλεσει αυτη την κατασταση.
    Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι αφου λες οτι τον ξερεις προσωπικα, να τον βρεις και να λυσετε την παρεξηγηση απο κοντα. Και μεχρι να γινει αυτο καλυτερα μην προχωρησεις σε τιποτα μυνησεις και εισαγγελεις, οπως μου γραφεις στα πμ, γιατι χαμενος κοπος θα ειναι και σε παρακαλω να σταματησεις τα αρνητικα σχολια προς εμου σε αυτο το φορουμ.

    Φιλικα
    tangerine
     
  8. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    isnogood αυτό τους το λέω όταν με ρωτάνε ηλικία και εμφάνιση και τότε κλείνουν το τηλέφωνο    
     
  9. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Έχω άδικο?

    Ξέρεις πολύ καλά ότι έχω δίκιο και ποτέ δεν είπα ότι σε έχω γνωρίσει από κοντά, εγώ θα προχωρήσω όπως εγώ νομίζω πιο σωστά και θα βρω το δίκαιο που ψάχνω 2 και χρόνια τώρα.
     
  10. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Έχω άδικο?

    Που ξέρεις εσύ τι του έχω γράψει εγώ στο πμ? Είναι από τις Καλύβες Χανίων αφού θες να τον υπερασπιστείς και ρώτα να μάθεις γιατί εγώ δεν το ανοίγω εάν δεν είμαι σίγουρη, απλά του έστειλα πμ όχι μία φορά και δεν απαντούσε μέχρι που χθες βράφδυ έγινε πάλι το ίδιο σκηνικό.
    Οπότε φίλε μην τον υπερασπίζεσαι άδικα, εάν ήταν καθαρός θα απαντούσε και δεν θα έμπαινα εγώ σε διαδικασίες που έχω ήδη ξεκινήσει.
     
  11. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Έχω άδικο?

    Προφανώς τότε έχουμε γνωρίσει διαφορετικούς tangerine, αγαπητή Princess of Pain..
     
  12. tangerine

    tangerine Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Έχω άδικο?


    Δεν ειναι θεμα "καθαροτητας" το να απαντησω στα πμ σου αγαπητη Princess of Pain. Γιατι τα πμ σου ειναι γεματα απο ειρωνια, ψευτομαγκια και χαζοαπειλες.

    Δεν κεντριζουν το ενδιαφερον μου τετοιου ειδους μυνηματα και πολυ καλα εκανα και δεν ασχοληθηκα.

    Αν νομιζεις οτι θα προκαλεσεις το ενδιαφερον καποιου με τετοια συμπεριφορα και επιθετικοτητα για οποιοδηποτε θεμα, κανεις λαθος. Απο τη δικη μου οπτικη, απλα μια μερα καποια με το nick Princess of Pain αρχισε τις βωμολοχιες προς εμου. Κατα την αποψη μου για να κατηγορησεις κατι πρεπει να το ξερεις.

    Οπως προειπα δεν ειναι θεμα "καθαροτητας".

    Ειναι θεμα παιδειας.