Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Όχι...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος sorriso solare, στις 26 Οκτωβρίου 2008.

  1. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Όχι στο προσωρινό δηλαδή! (;!;! 
     
  2. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Όχι...

    Σεξουαλικώς ειπείν, 'όχι στα όχι'.
     
  3. Ακριβώς επειδή τίποτα δεν κρατάει για πάντα, το εκτιμάς περισσότερο.

    Αυτό θα ήθελα να το αποφύγω, φίλτατε...
     
  4. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Κατά την λογική της sorriso, προφανώς  

    Συμφωνώ.

    Τι να αποφύγεις δηλαδή, την κοινή μοίρα όλων? Τελικά μήπως παλεύουμε στη ζωή μας για το προσωρινό που μπορεί να γίνει μονιμότερο? Αλλά τότε θα το εκτιμάμε λιγότερο, αφού διαρκεί περισσότερο. Ουυφ είναι "πρωί" ακόμα  
     

  5. Η κοινή μοίρα όλων είναι κάτι το αναπόφευκτο... 
    Γιατί κάνεις τα πράγματα πιο σύνθετα; Η μονιμότητα επιφέρει την ανία κάποιες φορές.
     
  6. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Νομίζω τα πράγματα είναι σύνθετα, εν τη γενέση τους (βλέπε θεωρία Big Bang και ιστορίες για αγρίους). Εμείς τα απλοποιούμε, για να ζήσουμε πιο άνετα και με λιγότερες έννοιες. Εγώ μαζί σου είμαι  
     
  7. Να κάνω μια διόρθωση στα παραπάνω;Εμείς θα πρέπει να τα απλοποιούμε, για να ζήσουμε πιο άνετα και με λιγότερες έννοιες.
     
  8. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Εδώ δεν κάνουμε άλλα και άλλα πιο στοιχειώδη! Σωστή η διόρθωση σου. Πάντως ο καθένας επιλέγει τι de facto απλοποιεί (χωρίς δεύτερη σκέψη) και τι επίσης δεν θυσιάζει στο βωμό, για χάρη της απλοτητας.
     
  9. Τα πράγματα είναι απλά, το μπέρδεμα είναι να το καταλάβεις...
     
  10. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Με το σπαθί θα λύσουμε τον γόρδιο δεσμό
     
  11. "Να' χα 2 χειροβομβίδες, να τα κάνω όλα βίδες"
    Σφακιανάκης.
     
  12. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Tι άσματα θεέ μου!