Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΑΝ......

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 24 Ιουνίου 2007.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Αν μπορουσατε να γυρισετε τον χρονο πισω σε πιο ετος της ζωης σας θα το πηγαινατε και γιατι?
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    ..στην ηλικια των 26 ετων..θα εκανα πραγματα πιο ουσιαστικα για αυτο το οποιο και ζω:τη δουλεια μου..
     
  3. gaby

    gaby Guest

    Απολαμβάνω να κυλάει ο χρόνος και ν αφήνει μέσα μου πράγματα. Γι αυτό, δεν θα επιζητούσα ποτέ να τον φέρω πίσω.

    Αν το έκανα, θα ήθελα τα 15 που ξύπνησε η ερωτική επιθυμία μέσα μου, τα 23 που ένιωσα ότι δεν θα είμαι πάντα νέα, τα 35 που ... απλά περνούσα πολύ πολύ όμορφα και να κρατήσω το τώρα, γιατί και αυτό είναι όμορφο.

    Προτιμώ όμως οι όμορφες μέρες να ξανάρχονται, αφού έτσι και αλλιώς εγώ δεν μπορώ να επιστρέφω σ αυτές.
     
  4. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Αν το τωρα περναη χωρις την tender lilly γινεται??

    Νομιζω καλυτερα οταν ημουν 7 χρονων που επερνα το αλογακι μου, και ο σκυλος ακολουθοντας πισω μας, και πηγεναμε βολτα στο βουνο, με λιγο ψωμι μονο, βαζοντας στοχο της πορειας μας ολες τις πηγες νερου γυρω γυρω απο το χωριο.
     
  5. Alexis_22

    Alexis_22 New Member

    Γίνεται να κρατήσω την προσφορά για τα 50 και βάλε μου?
    Όχι τίποτα, να πιάσει και τόπο.  
     
  6. female

    female Contributor





    Κάθε εποχή της ζωής μου είναι ωραιότερη και "πλουσιότερη" από την προηγούμενη.
    Δεν έχω λόγο να μου λείπει κάτι από το παρελθόν.
    Όμορφοι οι ορίζοντες μπροστά.



     
  7. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Δεδομένου ότι είμαι μόλις 22, δε θα 'θελα να επιστρέψω σε κάποια άλλη ηλικία. Ίσως αν μπορούσα να γυρίσω το χρόνο πίσω, να επέστρεφα απλά σε στιγμές του παρελθόντος για να διορθώσω λάθη που έχω κάνει και στη συνέχεια να επανερχόμουν στο παρόν... Αλλά από την άλλη, αυτά τα λάθη δεν ήταν που μ' έκαναν να διαμορφώσω την προσωπικότητα και το χαρακτήρα μου; Συνεπώς, ακόμη και να είχα αυτή τη δυνατότητα, δε θα την αξιοποιούσα...
     
  8. Elysium

    Elysium Contributor

    Redeem me into childhood
    Show me myself without the shell
    Like the advent of May
    I`ll be there when you say
    Time to never hold our love..

    Nightwish - Ghost Love Score
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    θα γυριζα στην γνωριμια μου με την Δ , μια απιστευτα ερωτικη γυναικα που γνωρισα στα 20 μου ... δεν ηταν ομορφη και αυτο με εκανε να μην αφεθω μαζι της .... να θεσω συναισθηματικα ορια .... δεν ξερω αν ηταν το νεαρο της ηλικας που της εδωσε αυτη την εκπληκτικη σεξουαλικη συμπεριφορα αλλα ανεβασε τον πυχι τοσο ψηλα , που ποτε απο τοτε δεν ενιωσα αλλη γυναικα απαραιτητη στην ζωη μου ...
    Δεν πιστευω οτι γενιουνται συχνα τετοιες γυναικες .... εφτανε στο απογειο της ηδονης της με το να με βλεπει καβλωμενο ... καθε δευτερολεπτο της ημερας ειχε στο νου της μοναχα αυτο ... με μεγαλη της ανεση "μου εβαζε φωτια" και 15 φορες την ημερα .... σε ενα ξεφρενο ρυθμο σεξουαλικων εξερευνησεων ειχαμε φτασει ακομα και στο bood play χωρις καν να γνωριζουμε τι ηταν αυτο ... απλα ηταν τοσο "σκοτεινο" και απαγορευμενο και αυτο ηταν αρκετο για να μας πυροδοτησει ...
    Να πω την αληθεια δεν ξερω μια τετοια σχεση που θα μπορουσε να φτασει .... ηταν μια αναζητηση διχως κανενα οριο ... καμια συνειδηση και τυψη ... το απολυτο κοκκινο του παθους ... αν δεν μου ηταν τοσο σημαντικο να τιμησω αυτα τα δυο χρονια μαζι της , θα ειχα γεμισει το νημα "Personal exprienses" ....
    Καποια στιγμη στα 36 μου (16χρονια μετα) την αναζητησα στο τηλεφωνο .... ενιωσα οτι ηθελα να την ακουσω .... με ρωτησε γιατι μετα απο 16 χρονια σκεφτηκα ειδικα εκεινο το Σαββατο να της τηλεφωνησω .. ειπα ετσι χωρις λογο ... απλα ξεχειλησε το ποτηρι των αναμνησεων ολα αυτα τα χρονια διοτι παντα "ησουν εδω" .. κατι σαν να εφτασε η αναμνηση στο μεγιστο σημειο της και σηκωσα το ακουστικο ... τοτε μου ειπε οτι επι 16 χρονια δεν ειχε αλαξει τιποτα σημαντικο στην ζωη της και ηταν οπως τα ηξερα ... αλλα την επομενη (κυριακη) θα παντρευοταν .... παγος και οι δυο και αμηχανια ... ξαφνικα ενιωσα οτι δεν ειχα δικαιωμα για αυτο που εκανα .... Αλλα και παλι ο εγωισμος μου ..... μεσα στην αμηχανια ρωτησα γιατι την βρισκω στο τηλεφωνο του τυπογραφειου (δουλεια της) αφου θα εχει ετοιμασιες για τον γαμο ....
    φυσικα δεν ξανα τηλεφωνησα ... λιγους μηνες μετα χωρισα απο τον γαμο μου .... κατι ενιωσα τοτε και πλησιασα το ακουστικο μα ηξερα οτι δεν ειχα το δικαιωμα πλεον και δεν το επιασα ...
    εκεινη την ημερα εκανα μια συμφωνια με τον Θεο ...την εκλεισα μεσα σε ενα μπουκαλι και την εριξα στην θαλασσα ... του εδωσα μεγαλο ανταλαγμα μα ευχη και καταρα μαζι ... ειναι μεγαλη πουστια να γνωριζεις μια γευση που δεν μπορεις να ξαναβρεις .....
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: ΑΝ......

    Γύρω στα 10...
     
  11. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: ΑΝ......

    Και ποσο μαλιστα αν αυτη η γευση σου αρεσε οσο καμια αλλη γευση......... 
     
  12. bearcy76

    bearcy76 Regular Member

    Απάντηση: ΑΝ......

    Εγώ θα ήθελα να είμουν πάλι 10 χρονών,να γυρίζω όλη μέρα στα χωράφια και στο ποτάμι και να κυνηγάω ακρίδες και βατράχια...Ουφ ψυχοπλακώθηκα τώρα