Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αίτημα από το forum.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 19 Ιουνίου 2008.

?

Αιτούμαι δεύτερο nick, μου επιτρέπετε;

  1. Nαι

    23 vote(s)
    51,1%
  2. Όχι

    22 vote(s)
    48,9%
  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Θα ήθελα να μου επιτρέψετε να έχω και ένα δεύτερο nick. Την εκδήλωση μίας δεύτερης προσωπικότητας. Η ταυτότητα πους τους προσδιορίζει είναι ίδια.

    Το γιατί, θα το μάθετε εν καιρώ.

    Στην αρχή σκέφθηκα ότι ο μόνος αρμόδιος είναι ο Κωνσταντίνος, αλλά δεν θα ήθελα μόνο το δικό του ναι.

    Λοιπόν;
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Αν θα έχετε εμπιστοσύνη θα έχετε λόγω του ατόμου και όχι του κινήτρου.
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Το κίνητρο:

    Είναι κουραστικό να συγκρούεται η θέση σου, με την άποψη σου. Θέλω και ένα βήμα για να εκφράσω την άποψη μου.
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Τότε λοιπόν δεν θα υπάρχει κίνδυνος  
     
  5. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Μπορείς να την εκφράσεις και έτσι, απλά θα πρέπει να ορίζεις ότι δεν μιλάς σαν μοντ. Το δεύτερο νικ θα δημιουργήσει προβλήματα. Θα ανοίξει επίσης τους ασκούς του Αιόλου: θα το θέλουν και άλλοι για άσχετους λόγους.
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Για αυτό και το ζητάω σε poll. Τουλάχιστον θα έχει την πλειοψηφική μέθοδο ως ανάχωμα.
     
  7. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Προβλέπω ενδιαφέροντες διαλόγους ανάμεσα στα 2 "πρόσωπά" σου. Προχώρα το  
     
  8. female

    female Contributor



    Πολύ ενδιαφέρον και μοναδικό πως μας το συζητάς! Μπορεί να ακούγεται "κουλό", αλλά δείχνει και σπάνιο σεβασμό προς τους άλλους. Δεν θα το συνιστούσα για λόγους ...σχοζοφρένειας. Τελικά ένας είσαι, είτε ως συντονιστής είτε ως οτιδήποτε. Αν μπορείς εσύ (και ο κάθε συντονιστής) να μην εμπλέκεις μέσα σου το συντονισμό με τις προσωπικές σου σχέσεις με άτομα εδώ, η διπλή ταυτότητα είναι πλεονάζουσα. Οι απόψεις σου τόσο σεβαστές όσο και οποιουδήποτε μέλους και τόσο βαρύνουσες όσο αξίζει στον καθένα μας.

    Ψηφίζω λευκό.

     
  9. Eri

    Eri


    Εγω τον εχω ικανο το νικ-μελος να μαλωσει με το νικ-μοντερεϊτορ κ στο τελος ο δευτερος να μπαναρει τον πρωτο......Θελω να το δω αυτο.....
     
  10. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Αίτημα από το forum.

    H φταιει η μελο ταινια που ειδα πριν.. ή η ζεστη.. αλλα με συγκινησε η ερωτηση σου..

    Η πικρα κ η μοναξιά του μοντ..  


    Ψηφιζω ναι..


    υγ: Δεν πιστευω οτι θα έχει θετικο αποτελεσμα ..
    αλλά δεν μπορω και να σου αρνηθω το δικαιωμα που έχουμε ολοι οι υπολοιποι.
     
  11. Syrah

    Syrah Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Αίτημα από το forum.

    Ψήφισα ναι. Θα ήταν πολύ εξυπηρετηικό να αποσαφηνίζεται πότε κανείς γράφει ως απλός χρήστης και πότε ως moderator. Εξαιρετική ιδέα.
     
  12. madame A

    madame A Regular Member

    και απο εμενα εχεις ΝΑΙ.

    εχει ιδιαιτερον ενδιαφερον η σκεψη σου.