Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αγάπη είναι...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κοινωνία' που ξεκίνησε από το μέλος brenda, στις 22 Αυγούστου 2015.

  1. dim1

    dim1 ®

    Φαντάσου ένα κουβάρι με σπάγκο. Αρχίζεις να το ξετυλίγεις. Οι εξωτερικές στοιβάδες είναι οι ανάγκες. Τα πάθη και τα θέλω. Στο μέσο του κουβαριού είναι η συνήθεια. Στον πυρήνα του κουβαριού είναι η αγάπη. Διαπιστώνεις τι υπάρχει (ή δεν υπάρχει) αφού το ξετυλίξεις.
    Προσοχή να μην μπλεχτεί ο σπάγκος.
     
  2. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

  3. Mission

    Mission Όσο προσπαθείς να μην με σκέφτεσαι,θα με σκέφτεσαι

  4. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Ευχαριστω  
     
  5. Mission

    Mission Όσο προσπαθείς να μην με σκέφτεσαι,θα με σκέφτεσαι

     
     
  6. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    αγαπη ειναι να παιδευονται οι φιλοι σου να σου ξεβιδωσουν ενα σκουλαρικι στ αυτι και να πονανε που πονας    
     
  7. Passion

    Passion Rigger

    Η να γουστάρουν να σε βλέπουν να βασανιζεσαι!   
     
  8. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    αυτο το γυρο το καναμε σημερα   αλλο ενα και κλεινουμε τα 11 πλεον που θα παει θα βαρεθω να μετραω
     
  9. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Όμορφη ώρα.

    Ένα ποτό και ένα τσιγάρο, απαλή μουσική και ρυθμοί που χαμηλώνουν αφήνοντας σε να χαϊδέψεις το παρελθόν όπως ένα αδέσποτο σκυλί..

    Αισθάνομαι μέσα μου μια πελώρια θλίψη.. κατακλύζει κάθε γωνία της ψυχής μου με τέτοια ορμή που αισθάνεσαι το τέλος σαν σωτηρία ΜΩΡΟ μου..

    ΣΩΣΕ ΜΕ!

    Έλα ΕΔΩ και ΣΩΣΕ ΜΕ.. χωρίς πολλά γιατί, χωρίς εξηγήσεις, χωρίς πρέπει μωρό μου, απλά έλα και θα κλάψω σαν παιδί ανάμεσα στα στήθη σου..
    Δεγαμινιώτης.
     
  10. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Ρωτήστε δύο ανθρώπους που αγαπούν, έναν σύζυγο που αγαπάει την γυναίκα του και μια μάνα που αγαπάει το παιδί της. Δεν θα ακούσετε τίποτα διαφορετικό γιατί η αγάπη είναι μία. Δεν χρειάζονται ορισμοί και απόψεις. Εσείς που αγαπάτε το ξέρετε.
     
  11. desire

    desire No one like you https://youtu.be/aZcXD6bCK8U

    Η αγαπη ειναι, οτι απαρνιεται κανεις για χαρη της....εστω και με την ιδια την αγαπη.
     
  12. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    ...Ότι με γουστάρει και χωρίς ξώβυζο.