Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αγοραπωλησίες με ΦΠΑ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 31 Οκτωβρίου 2006.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Μερικές απορίες ...

    Incomplete στην Γαλλια υπαρχουν κλαμπ που γηνεται πραγματικο σκλαβοπαζαρο με ψευτικα ευρω,βγαζουν τοις σκλαβες σε μια εξεδρα και γηνονται αγορωπολησιες,που οπιος αγοραζη καπια σκλαβα την χρησιμοποιη στον ιδιο χωρο για καπιες ωρες , περιτο να σου πω οτι οι σκλαβες οταν τοις ελενχουν οι ενδιαφερομενοι κυριαρχοι σαν πραγματα για να δουν τι κρεας αγοραζουν ειναι τοσο εντονο το συνεσθημα του αντικημενου που νιοθουν που η εξεδρα εχη γινη μουσκεμα ..........οχι παντος απο βροχη:lol: εχω πουληση και εχω αγοραση σκλαβες αρκετες φορες. Και τωρα στην αστεια ερωτηση ''στο τελωνειο δεν δηλωσα τιποτε γιατι και οι πεντε σκλαβες που εκανα τετια '' συνεδρια ''ηταν Γαλλιδες οποτε εκει τοις βρηκα εκει τοις αφησα          
     
  2. gaby

    gaby Guest

    Re: Μερικές απορίες ...

    @ Incomplete

    και εκτός από αυτές τις περιπτώσεις που αναφέρει ο Masterperris, γνωρίζω περίπτωση Κυρίαρχου που αγόρασε εκπαιδευμένη σκλάβα από ανάλογο αμερικάνικο οίκο, χωρίς πλειστηριασμό, με κατάλογο προϊόντων και μία συνέντευξη και ρύθμισε τα της μετανάστευσής της στη Δανία όπου ήταν η κατοικία του. Η κοπέλλα πέρασε το τελωνείο λυτή και περπατώντας κανονικά, σα να ήταν ελεύθερος άνθρωπος...
     
  3. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Μερικές απορίες ...

    Αλίμονο αν συμβαίνει αυτό παντού και το καθε "αντικειμενο" περναει με αυτον τον τροπο ...
    Το κάθε κράτος θα χάνει οικονομικά αν δεν πληρώνονται επιβεβλημένα τα
    Τέλη Υποτέλειας!!

    Αίσχος!!!
    Εγώ τους θεωρώ Φοροφυγάδες.
     
  4. gaby

    gaby Guest

    Re: Μερικές απορίες ...

    λολ πολύ καλό. Σε κάθε στάδιο της εκπαίδευσης κανονικά θα έπρεπε να αποδίδεται ΦΠΑ  

    Πάνω στο θέμα...το αρχικό εννοώ,

    από αυτά που διάβασα εδώ και λίγο καιρό, μελέτες δηλαδή πάνω σε διάφορες περιπτώσεις, αν έχω καταλάβει καλά, σαδιστής που να μην είναι κυρίαρχος υπάρχει, πιό ασυνήθιστο μαζοχιστής που να μην είναι και υποτακτικός. Για σταυροειδείς συνδυασμούς, δεν υπάρχουν και πολλά, δείχνουν να είναι μοναχικοί δρόμοι κάποιων που ίσως δεν αποδέχονται ένα κομμάτι του εαυτού τους;
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Μερικές απορίες ...

    Σιγα Ευα υπαρχη και εφωριακος εδω μεσα.      
     
  6. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Μερικές απορίες ...

    Ναι?
    Ποιος είναι να τον δέσω στο σταυρό και να του πετάω βελάκια?
     
  7. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Μερικές απορίες ...

    Δυστυχος για σενα ειναι κυριαρχος και δεν θα σου κατση,να τον δεσης.     
     
  8. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Μερικές απορίες ...

    Mη με προκαλείς λέωωωωωωωω!!!
    Μη μου λες Εμένα μεγάλα λόγια και μη βάζεις το χέρι σου στην φωτιά για κανένα.
    Και για να σε πληροφορήσω Masterperris, τα καλύτερα παιχνίδια (sessions) που έχω κάνει και ήταν ομολογώ απολαυστικότατα, ήταν με Κυριάρχους (σε άλλες).
    Έχουμε πει και αλλού, ότι οι καλύτεροι Masters, είναι αυτοί που έχουν περάσει κάπου. κάπως, κάποτε από τα δίχτυα μιας καλής Κυρίαρχου.
     
  9. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Μερικές απορίες ...

    Δεν αμφησβητω αυτα που λες, αλλα εγω μηλαω συμφονα με τα δικα μου'' θελω '',και τα δικα μου ''θελω''δεν εχουν μεσα τους ουτε ενα ιχνος υποτακτικοτητας τι να κανω ισως ετσι να γενηθηκα,μου εχει συμβη ομως στο Βελγιο να κανω σκλαβα μου μια απο τοις πιο σκληρες ΜΙΣΤΡΕΣ των Βρηξελλων, και ηταν μπορω να σου πω απο τοις καλητερες, σκλαβες που εχουν περαση απο τα χερια μου.     
     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Μερικές απορίες ...

    Όλα αυτά υποθέτω ότι σχετίζονται με το νήμα ...
     
  11. gaby

    gaby Guest

    Re: Μερικές απορίες ...

    Ελήφθη όβερ  
     
  12. zinnia

    zinnia Contributor

    Ενδιαφερουσα "μπιζνα". Αραγε τι κεφαλαια χρειαζονται για να ξεκινησεις;