Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ακούτε heavy metal μουσική?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος Constantine480, στις 15 Νοεμβρίου 2016.

?

Πιστεύετε οτι τα άτομα που ασχολούνται με το Rock,Heavy Metal,κτλπ χρησιμοποιούν το bdsm.

  1. Ναι

    37 vote(s)
    52,1%
  2. Οχι

    34 vote(s)
    47,9%
  1. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    +1
     
  2. Constantine480

    Constantine480 Non Serviam

    Δεν ακούς metal αλλα συμφωνείς με τον @thanasis ότι είναι πολύ καλούληδες και έφηβοι για το spor του BDSM την στιγμή που το HeavyMetal είναι πολύ aggeresive αρά κάνεις λάθος θα μου πεις που κολλάει η επιθετικότητα νομίζω πρεπή να έχει επιθετικότητα ένας Master για να πραγματοποίηση τα όνειρα του ναι έχει συζητηθή με τον @tithon πως γίνετε τα άτομα που ασχολούνται και ακούνε HeavyMetal ύπαρξη περίπτωση να χρησιμοπιούν τo BDSM στην προσωπική τους ζωή είναι στις σελιδες 1,2,3 που μάλλον δεν τα έχης δει λόγω του ότι έχω πει να μην ανεβάζετε trash αλλά κάτι μου λέει ότι τα έχεις δει τη θα ακούσουμε σήμερα cannibal corpse χαχαχαχαχαχα  
     
  3. Constantine480

    Constantine480 Non Serviam

  4. Όλα καλά

    <3
     
  5. Dapom

    Dapom Contributor

  6. Daiana

    Daiana B R A T........

    Αγαπημενο
     
  7. Daiana

    Daiana B R A T........

  8. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Are you talking to me?  

    Προσωπικά δε με εκφράζει καθόλου αυτός ο τύπος μουσικής, θα έλεγα μάλιστα ότι τον αποστρέφομαι. Θες να με βουδουμιάσεις χωρίς έλεος; Βάλε να παίζει heavy metal  

    Φυσικά γούστα είναι αυτά και κάποιες/κάποιοι απλά τη λατρεύουν.
     
  9. Daiana

    Daiana B R A T........

    Χαχαχαχα...παππου
     
  10. chris_strike

    chris_strike Guest

  11. chris_strike

    chris_strike Guest

    apsogos