Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

....Αλλα τελικα...θα μεινω!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 16 Οκτωβρίου 2008.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ναι, δεν εχω το δικαιωμα να το κανω σε οσους αγαπω και εκτιμω!
    Για τους Dolmance, Apollyon,Cornilidion, Emma, female, Κits, Mindmaster........ο καταλογος δεν τελειωνει.
    Και εσυ....που μου μετεφερες αυτο που μου μετεφερες ΔΕΝ θα με δεις ποτε απο κοντα!
    Διοτι ειναι ασχημο και κατινια το να μεταφερεις λογια.
    Οταν θα ειμαι στην Ελλαδα και θελησω να ερθω σε meeting θα ερθω ακομη και κατακλυσμος να γινει.
    Και αυτους που θελω να συναντησω θα τους συναντησω.
    Και πανω απο ολους εναν.
    Καποιον σημαντικο, καποιον που οταν πηγα στο σπιτι του με νωπο ακομη τον θανατο της μητερας μου το 2002, στο σπιτι του, λιγα μετρα απο το νοσοκομειο που πεθανε η μητερα μου, μου μιλησε, μαγειρεψε, (αξεχαστη μακαροναδα) και μου εδειξε πως περα απο καθετι, υπαρχει και η φιλια, το να μπορεις να συζητας, το να νοιαζεσαι για τον αλλον.
    Και αφου θα μεινω, μπορειτε να με ρανετε με ανθακια, τυροκαφτερες και τζατζικια.
    ΔΕΝ θα σας χαστουκισω, ΠΟΤΕ δεν χαστουκιζω οσους εκτιμω.
    Baby am home!  
     
    Last edited: 16 Οκτωβρίου 2008
  2. Emma

    Emma Contributor

    Re: Λυπαμαι που φευγω.

    OΧΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  

    ΜΗ ΦΥΓΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  

    ΑΣΤΟΥΣ ΝΑ ΛΕΝΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  

    ΜΗ ΦΥΓΕΙΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!!!!!!!!! ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΟΛΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!!  
     
  3. camera_obscura

    camera_obscura Regular Member

    Re: Λυπαμαι που φευγω.

    Αποφεύγω τόσο τα ηλεκτρονικά καλωσορίσματα όσο και τους ηλεκτρονικούς αποχαιρετισμούς. Αυτό συμβαίνει γιατί κατά κάποιον τρόπο αγαπητή Mirella, κανείς από εμάς δεν υπάρχει. Στον ψηφιακό μας βίο είμαστε όλοι περσόνες και το μόνο που τελικά μετράει είναι ο λόγος που καθένας αρθρώνει και όχι η φυσική του υπόσταση.

    Καλά τα λέω, αλλά εν προκειμένω νιώθω ότι αρλουμπολογώ. Κατανοώ ότι στον παρόντα διαδικτιακό τόπο όπως και σε πολλούς άλλους ηλεκτρονικούς κοινωνικούς χώρους, πίσω από τα posts έχει εξυφανθεί ένα πυκνό πλέγμα "real life" (τι έκφραση κι αυτή!) σχέσεων. Ακόμα όμως κι εκείνοι που απέχουν από τις δια ζώσης συναναστροφές, έχουν αναπτύξει ρητές ή άρρητες συμπάθειες και αντιπάθειες.

    Επίσης, ομολογώ ότι είμαι τσιγκούνα και ότι με κατέλαβες εξ απήνης. Ενδεχομένως ποτέ να μην έφτανα να σου πω ότι σε συμπαθώ πριν βρεθείς με το χέρι στο πόμολο. Μου την έφερες. Τώρα πρέπει να τα ξεράσω όλα: σε συμπαθώ, εκτιμώ το χιούμορ σου και θεωρώ ότι είσαι από τους πλέον θερμούς και χαριτωμένους ανθρώπους αυτού του forum. Δεν γίνεται όμως να σε παρακαλέσω για τίποτα. Καθένας επιλέγει για τον εαυτό του τους συνομιλητές του, κι αυτός γνωρίζει καλύτερα απ' όλους τα κριτήριά του.

    Καλή συνέχεια.
     
  4. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Λυπαμαι που φευγω.

    Γνωρίζω τη Μιρέλλα, αρκετά χρόνια πριν την είσοδο της στο συζητητήριο. Συνεπώς, αρνούμαι έστω και να αναφερθώ στις ουρανομήκεις ανοησίες κάθε παπαροντετέκτιβ.
    Αλλά αδυνατώ και να τη συμβουλέψω ή να την καλέσω να μεταβάλει γνώμη.
    Είμαι, ο ίδιος, στα πρόθυρα της αποχώρησης - το σκέπτομαι συχνά, τον τελευταίο καιρό.
    Το νοσηρό κλίμα που έχει επικρατήσει, με τις έριδες φαντασμάτων, μου προκαλεί αηδία ή οργή.
    Επιπροσθέτως, η ποιότητα των συζητήσεων έχει υποβαθμιστεί, σε σχέση με το διάστημα 2005-2007 - αν και απαντώνται ακόμη ορισμένα ενδιαφέροντα δημοσιεύματα, μοναδικός λόγος για να παραμένει κανείς, αν συνδυαστούν με κάποιες εξάρσεις καλοπροαίρετης και ευφυούς πλάκας.
    Δεν θα απαριθμήσω όσους, αξιόλογους, εγκατέλειψαν.
    Θα ήταν απογοητευτικό.
    Τη φιλία μου, Μιρέλλα, ό,τι κι αν αποφασίσεις.
     
    Last edited: 16 Οκτωβρίου 2008
  5. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Λυπαμαι που φευγω.

    Εγώ θα σου έλεγα να κάτσεις στ΄ αυγά σου και να μην ασχολείσαι με τους κακοπροαίρετους. Άλλωστε θα πρέπει στα τόσα χρόνια συμμετοχής σου εδώ, να έχεις καταλάβει ότι ανάμεσα στους πολλούς, υπάρχουν και ηλίθιοι. Απαραίτητο καρύκευμα της κάθε μικρής ή μεγάλης κοινωνίας ή κοινότητας.

    Επίσης υπάρχον πολλά μέλη και αρκετά αξιόλογα, που δεν έχουν έρθει σε συναντήσεις και σαφώς σ΄ αυτές δεν είναι υποχρεωτική η προσέλευση.

    Προσωπικά ξέρω ότι είσαι υπαρκτό πρόσωπο, μια που σε έχει συναντήσει φίλος Μου και Μου έχει πει μάλιστα πολύ καλά λόγια για την εμφάνιση αλλά και για την προσωπικότητα σου.
    Ρίξε λοιπόν μερικά φάσκελα και ξεκόλλα! Δεν διστάζω να σε συμβουλεύσω:

    ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΒΗΜΑ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ !!

    ΑLT MIRELLA ALT!!
     
    Last edited: 16 Οκτωβρίου 2008
  6. sklavos1977

    sklavos1977 Regular Member

    Re: Λυπαμαι που φευγω.

    οχι να μην φυγεις.κοιτα την παρτη σου και οχι τι λενε μερικοι
     
  7. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Re: Λυπαμαι που φευγω.

    Εφοσον εχεις τιτλο στο νημα Λυπαμαι που φευγω μην το κανεις αφου σε λυπει.
     
  8. Re: Λυπαμαι που φευγω.

    Μιρελα κιʼ εσύ Ντολμανσε που σκέφτεσαι να φύγεις. Μην φύγετε.
    Εχω υποβάλει πρόταση να με κάνουν μοντ και περιμένω να γίνει
    δεκτή. Καθίστε λοιπόν και όταν γίνω μοντ θα σας κάνω ban εγώ
    και τους δυο. Θα γίνει ο κακός χαμός. Καθίστε εδώ μέχρι
    να κάνουν εμένα μοντ.
     
  9. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Λυπαμαι που φευγω.

    Μιρέλλα, παλάβωσες; Σοβαρέψου πλήζ...
     
  10. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Λυπαμαι που φευγω.

    Να μην το πράξεις. Να μην καθορίζουν τα συναισθήματά και τις πράξεις σου η βλακεία των άλλων...
    Σε αυτό το φόρουμ ξεχώρισες για την ευγένεια και τη διακριτικότητα σου. Αν και δε σε γνωρίζω, έχεις την εκτίμησή μου 

    Μακάρι να αλλάξεις γνώμη...
     
  11. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: ....Αλλα τελικα...θα μεινω!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Μολις πηγαινα να γραψω οτι δεν μας εχεις δωσει την εντυπωση οτι εισαι απο αυτους που δινουν σημασια στις βλακειες που λενε καποιοι , καπου, καποτε , ειδα οτι αλλαξες γνωμη.
    Χαιρομαι! 
     
  12. zinnia

    zinnia Contributor

    Μιρελλάκι μου,

    Αν ακούγαμε όσα μας λένε (ή δεν μας λένε), αν δίναμε παραπάνω σημασία απο όσο κάνει ο ήχος να διασχίσει το ένα αυτί και να βγει απο το άλλο, ε δεν θα κάναμε τίποτα άλλο, -άντε αν ήμασταν και θερμοκέφαλοι, θα ρίχναμε και 5-6 καυγάδες να περνάει η ώρα.

    Ενώ το μυαλό μου μου λέει πως δεν θα σου πω εγώ τι να κάνεις , η καρδιά μου αντιδρά και μου λέει: πες της να μείνει..είναι τόσο συμπαθής και θα μου λείψει..

    Ο,τι και ν αποφασίσεις, να ξέρεις πως θα σε θυμάμαι με φωτεινά χρώματα.. (και χρωστάς κι έναν καφέ, μη το ξεχνάς)..

    Σε φιλώ


    ΥΓ. Αφού κατόρθωσες (αυτό κι αν είναι θαύμα!!!!!!!!) να κάνεις και την camera obscura να παρατήσει τον απανταχού πληθυντικό της, μήπως να το ξανασκεφτείς;