Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αναζήτηση συμβουλών από “αρχαιότερους”

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Leon, στις 24 Νοεμβρίου 2006.

  1. Leon

    Leon άντε και καλο μεσαίωνα Ork

    Η αγαπητή sm lady art μέσα από ένα νήμα μου “γέννησε” μια απορία κατά πόσο οι νέοι κυρίαρχοι “ψαράκια” αναζητούν τις συμβουλές των παλαιοτέρων “αρχαιότερων κυρίαρχων” τα έχω βάλει σε εισαγωγικά γιατί δεν ξέρω αν είναι δόκιμοι οι όροι ιδικά τα “ψαράκια”
     
  2. gaby

    gaby Guest

    Υπάρχει αυτή η μορφή mentoring μεταξύ Κυριάρχων και είναι καλό να υπάρχει  

    Για τα υπόλοιπα δεν γνωρίζω παρά μόνο το γενικότερο ότι μία συμβουλή έχει νόημα να δίνεται μόνον όταν ζητηθεί...
     
  3. Leon

    Leon άντε και καλο μεσαίωνα Ork

    Απάντηση: Αναζήτηση συμβουλών από “αρχαιότερους”

    μία συμβουλή έχει νόημα να δίνεται μόνον όταν ζητηθεί ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΌΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΑΘOΛΟΥ
     
  4. gaby

    gaby Guest

    Σ αυτό έχεις μεγάλο δίκηο.