Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ανακοινώσεις Μελών.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 21 Μαρτίου 2008.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Για οτιδήποτε θέλετε να ανακοινώσετε…
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ανακοινωνω οτι εχω εδω μεσα πολυ καλες φιλες ανεξαρτητως στατους!
    Δεν θα πω τα ονοματα τους, δεν μου αρεσει ποτε να εκθετω κοσμο η να ανακοινωνω κατι μονοπλευρα, και ανεξαρτητα απο το στατους τους (vanilla, perv, sub) υποκλινομαι μπροστα τους γιατι ειναι αληθινες Κυριες στην ψυχη!
     
  3. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Ανακοινωνω οτι ευχαριστω ολους οσους μου ευχηθηκαν χρονια πολλα και ζητω την κατανοηση τους γιατι τα pm δεν φτανουν να το κανω προσωπικα και δεν ηθελα να παραλειψω καποιον.Τιμη μου λοιπον,ευχαριστω για τις ευχες σας και πραγματικα βοηθατε πολυ στο να μου φτιαξει η διαθεση απο το σοκ που ερχεται σε ενα χρονο των πρωτων -αντα  
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    Ανακοινώνω πως ειμαι ο Μιστρεςς Κιτς και δεν παω καθολου καλα στα μυαλα Μου 
     
  5. Eri

    Eri

    Ανακοινωνω πως ο Μιστρες Κιτς την εχει μικρη σα δαχτυλο......
     
  6. Kits

    Kits Contributor

    με μεγαλοοοοοοοοο νυχι ομως... 
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Τη ποια??????????????????
    Κανω πως δεν καταλαβαινω και καλα! 

    Oh my God!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
     
    Last edited: 24 Μαρτίου 2008
  8. spartaristo marouli

    spartaristo marouli Regular Member

    Απάντηση: Ανακοινώσεις Μελών.

    Ανακοινώνω ότι είμαι στην κοσμάρα μου μονίμως και μες τα νεύρα και τη γκρίνια και υπάρχει άτομο που με αντέχει..

    ω ναι είναι γεγονός..
     
  9. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    ανακοινώνω οτι είμαι αφελής, ευκολόπιστη, καλοπροαίρετη, αφηρημένη, χαζοχαρούμενη. πρώτα πράττω και μετά σκέφτομαι. λατρεύω οτιδήποτε γλυκούλικο και συγκινούμαι πανεύκολα. ταυτίζομαι εύκολα με ήρωες δραματικών βιβλίων και ταινιών. έχω μεγάλη φαντασία και ονειροπολώ συνέχεια. δεν μιλάω πολύ, αλλά είμαι πολύ καλή ακροάτρια. είμαι οργανωτική αλλά μου αρέσει η αταξία. οι φίλες μου με έχουν ορίσει προσωπική τους στυλίστρια, αλλά εγω κυκλοφορώ σαν λέτσος. δεν μου αρέσει καθόλου να μου λένε ψέμματα, αλλά τους έχω φλομώσει όλους στα white lies. έχω απίστευτα προβληματική μνήμη, αλλά η καλή μου αντίληψη το αντισταθμίζει. τέλος, μέχρι πρόσφατα ήμουν ορθογράφος.

    επίσης μου αρέσει να γράφω post που μπορεί να με εκθέσουν:mwink:

    και παρόλα αυτά καταφέρνω να επιβιώνω. ας είναι καλά ο Κύριός μου!!!! 
     
    Last edited: 25 Μαρτίου 2008
  10. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Το Κυριο με το ελικοπτερο ?  
     
  11. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    ναι, κορόιδευε εσυ 
     
  12. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    δεν κοροιδευω dear, μαλλον δεν εχεις δει την διαφημιση